mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2004, 21:29 
Cytuj  
Witam. Mam zamiar już niedługo zostać nowym adeptem XIowego świata. Gra już jest w drodze i... potrzebuje konto... i kartę? Jak to jest z opłatami? Czy wystarczy mi zwykłe konto Inteligo, czy potrzebuję jakiejś karty kredytowej??? Nie mam o tych sprawach pojęcia (narazie).

Ile ludzi (nie licząc Polaków) gra na Ramuhu?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2004, 21:32 
Cytuj  
inetligo dziala

nikt populacji serwera nie udostapnia z tego co wiem
szacuje sie ze plasuje sie na sredniej pozycji w zaludnieniu


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2004, 21:38 
Cytuj  
No i nie odpowiedziałeś za bardzo na moje pytania. Tamte tematy już czytałem. Zapytałem się ile ludzi POZA Polakami gra na Ramuhu. Bo jak jest to serwer ze 100 graczami, to jest tam raczej nudno... Ja lubię jak jest tłok ;)

Pytałem się o to inteligo, bo właśnie w tamtym temacie pisze: "średni komputer i karta kredytowa (albo karta do płatności w internecie)". Czyli inteligo działa i nie potrzebuje żadnej karty, tak???

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2004, 22:05 
Cytuj  
Srednio online 3.500 graczy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2004, 22:40 
Cytuj  
bylem zmeczony jak czytalem twojego posta ale widac nei zdazylem zedytowac swojego zanim przeczytales heheh


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 00:42 
Cytuj  
Hehe. Czuj się rozgrzeszony w moich oczach ;)

Hmm... Czyli zakładam po prostu inteligo i gram... Ok... A to worldpass jak dokladnie dziala??? Biore jeden z kodow z tego dzialu, wpisuje i moge sobie wybrac serwer, czyli Ramuha? Czy jak raz sie do niego dostane i stworze postac, to za kazdym razem bede z niego odpalal, czy łączył się z losowym??? Czy te passy dale działają?

Emm... Widziałem tu spis klas i ras... A jest jakieś www z ich ładną charakterystyką? Albo inaczej, co wy proponujecie? Bo jestem nauczony z roznych gier, ze nie ma to jak mięśniak z masą powtionów, bo zabawa w magię zwykle zabiera za dużo zachodu... czy tak jest w ffxi?

I jaka klasa jest dobra do długiego levelowania solo i solo radzi sobie z silnymi opponentami? (hehe, niby naiwne pytanie, ale coś takiego było w tym temacie dla n00bów)

Co się dzieje, jak gracz zginie? Traci się coś? Idzie do nieba?

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 01:22 
Cytuj  
Odpowiem na pierwszą część pytania: samo Inteligo nie wystarczy, kartę i tak musisz mieć. WorldPass dziala tak: gdy stworzysz swoją postać to musisz ją nazwać. I gdy się pojawi ramka gdzie wpisujesz imię swojego herosa to robisz to. Zatwierdzasz (enter). Pojawia się ramka z napisem "no specify" czy jakoś tak - domyślisz się. Wtedy klikasz na klawiaturze klawisz "r". Zamiast no specify powinna pojawić się litera r. teraz dopisujesz "amuh" żeby sklecić słowo ramuh lub raczej powinieneś ujżeć Ramuh, gdyż pierwsza litera automatycznie powinna być duża. Zatwierdzasz. Pojawi się trzecia ramka, w której wpisujesz otrzymany WorldPass. Wstukujesz podane cyferki i zatwierdzasz. Zmieni Ci się widok na menu wyboru stworzonej postaci. Wybierasz postać i GRASZ :) Serwer zostanie automatycznie przypisany postaci. Nie można przerzucać postaci z serwera na serwer. WolrdPass wpisuje się raz.Jak za drugim razem wejdziesz do gry to menu tworzenia postaci Cie ominie (chyba, że wykupisz 2 content ID) tylko zobaczysz menu wyboru postaci.

Chyba dokładniej nie mogłem napisać.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 01:47 
Cytuj  
inteligo jest nierozerwalny z karta :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 09:32 
Cytuj  
Aaaaa. Więc to tak się robi słowo Ramuh! Zawsze mnie to fascynowało, zaprawdę. Dzięki wielkie za pokazanie mi drogi w tym ogólnym chaosie informacyjnym :wink:

A propo płacenia: Miesiąz zaczyna się z dniem wpłaty, czy z pierwszym dniem danego miesiąca? Czy opłata na następny miesiąc jest zmiejszona o dni gdy, które pominąłem tego miesiąca?

Ponawiam pytanie o dobry help, bo niechciał bym stworzyć postaci, która potem okaże się kiepska, jak w Xiahu maga.


Posty: 25
Dołączył(a): 10.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 09:39 
Cytuj  
Zakłada konto wpłacasz na nie kase (bodajże za rejestracje w playonline skroili mnie 1,01zł) instalujesz finala i wpisujesz kody aktywacyjne i masz 30 dni za frugo od wpisania.


_________________
Thorus - Galka- War 12

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 09:53 
Cytuj  
miesiac zaczyna sie z dniem rejestracji w playonline - placisz abonament za cały miesiac bez wzgledu na to czy grasz codziennie po 24 godziny czy godzine raz w tygodniu ;)
a co do drugiej sprawy - zobacz sobie tutaj i sam sobie wybierz kim chcesz grac :) http://ffxi.allakhazam.com/db/jobs.html


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 10:02 
Cytuj  
kase sciagaja ok 2-go kazdego miesiaca nawet jesli zostaly ci jeszcze darmowe dni, poprostu wyrownaja rachunek..


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 10:04 
Cytuj  
Sai - sami sciagaja kase czy trzeba wlazic na playonline i robic przelew z karty?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 10:14 
Cytuj  
sami o ile jest kasa na koncie :)
jesli nie ma to nalicza ci dlug i za miesiac ebda chieli zgarnac kase za 2 miechy
jesli takowej kasy na karcie nie ma, zablokuja ci ID
by je reaktywowac trzeba podac jeszcze raz dane karty i splacic dlug

edit: poslki jezyk ciezka sprawa :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 10:17 
Cytuj  
no to spoko :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 12:27 
Cytuj  
Z tym Ramuh się trochę namęczyłem zanim to odkryłem. Zazwyczaj jak coś się pisze i jakiś wyraz chce się zastąpić innym to się poprzedni kasuje. I ja klikałem w tą komórkę "no specify", backspace naciskałem a to cholerstwo zniknąć niechciało. Po prostu gdy klikniemy Enter po wyborze imienia to od razu "r" naciskamy.Program automatycznie zaznaczy kolejną komórkę ale skasować napisu "no specify" się nieda. Widać, że to niepopolskiemu zrobione.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 14:24 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
kase sciagaja ok 2-go kazdego miesiaca nawet jesli zostaly ci jeszcze darmowe dni, poprostu wyrownaja rachunek..


No wlasnie - to mnie ciekawi, bo system placenia jak i caly POL maja imo popieprzony... Kiedy kupilem FFXI pierwszy raz (w maju od Maca), rekatywowalem konto 28go. Pobralo kase, a potem 'raz' jeszcze na poczatku czerwca. Zeby bylo ciekawiej, zrobilo to podwojnie. Z tego wszystkiego za miesiac gry zaplacilem ogolnie 13 dolarow x 3...

Czyli, powiedzmy. FFXI przychodzi jutro, rejstruje sie i 2 stycznia pobierze mi 12 dolcow?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:54 
Cytuj  
No właśnie. Bo jak ten darmowy miesiąc będę miał od 24tego do 2giego, to ja chyba poczekam do tego drugiego...

Rejestracja na playonline przebiega przez Finala, czy muszę wejść wcześniej na ich www i konto założyć?

Dzienx za link do klas. Ale ja i tak jestem ciekaw jakie z nich uważa się za najlepsze i którymi klasami można dłużej levelować solo jak to pisze w n00b-poradniku.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 16:02 
Cytuj  
as powinien ci sciagnac jakies 2$ (to mialem na mysli mowiac wyrownanie :D )
tak przynajmniej jest w teorii i mysle ze w praktyce tez, sam nie testowalem bo rejestrowalem sie chyba... na poczatku grudnia hmmm moze listopada ? nie wiem :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 17:05 
Cytuj  
Aha, dodatkowe n00bowe pytanie. Jak to jest z klasami posatci? Znaczy, wybieram np. WARa i mogę go w każdej chwili zmienić na inny, ale zaczynam od 1 levela? I jedyny mój ból, to będą ograniczenia płynące z rasy postaci?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.