mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 9.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 11:57 
Cytuj  
Ktoś może słyszał czy zamierzają wogóle wydać to w europie? bo pograło by się, a raczej mój p400 mi na to nie pozwoli :lol:

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:46 
Cytuj  
W Europie to raczej zapomnij. Nasz internet jest raczej nieprzystosowany do obsługi PS2 (lub odwrotnie).


Posty: 10
Dołączył(a): 9.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 13:04 
Cytuj  
Czemu tak uwarzasz? u mnie jakoś wszystko ładnie chodzi, i to na zapyziałej kablówce, a na neostradzie jeszcze lepiej by smigało.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 13:05 
Cytuj  
Ale wszystko Ci chodzi na kompie czy na PS2?


Posty: 10
Dołączył(a): 9.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 14:10 
Cytuj  
No chodzi mi że ja nie zauwarzam żadnej różnicy w użytkowaniu netu na kompie czy na konsoli, w sumie nawet na konsoli lepiej, shitdows czasem może nam zabrać troche przepustowości, nie mówiąć o róznych spywarach które mogą się gdzieś czaić i wysyłąś jakieś pakiety :P Więc raczej nie uwarzam żeby nasz net był jakoś nieprzystosowany.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 14:17 
Cytuj  
pograć pograsz na pewno - ale na razie nic w tym temacie nie słychać.... premieraz FF XI na PS2 związana jest ściśle z premierą wydania dysku twardego dla tejże konsoli.... jako jedna z niewielu gier na PS2 - pozwala na gre w FF XI - JEDYNIE - gdy jest do konsoli podpięty dysk ( podobnie jak na PC gra chodzi wtedy bez nośnika cd- a raczej DVD ). dysków w europie na razie nie widzć - a jeśli ktoś przymierza się do gry w FF XI nas ps2 - to na tę chwilę odradzam również kupno nowego modelu PS2 tzw. SLIM , ponieważ na razie nie ma możliwości podłączenia twardziela do tego typu PS2 ( w przeciwieństwie do starszych modeli ). Być może w przyszłości zostanie to w jakiś sposób rozwiązane ...... na razie ani dysków , ani ff XI na ps 2. 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 14:44 
Cytuj  
Jak brat kupował mi finala w londynie to najpierw myslal ze chcialem na ps2 to pani mu powiedziala ze na ps2 ma byc w maju :] pozniej braciak dopiero kupil na pc. moze pani nie klamala ?:]


Posty: 10
Dołączył(a): 9.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 15:53 
Cytuj  
hmmm.... :] wcale bym się nie obraził :P może tam mają jakieś top secret info XD bo tam napewno lepszy personel niż w naszych sklepach "branżowych" :D wkońcu w londynie jest główny oddział SEeu :P
Wiadomo że to się łączy z wydaniem hardwaru w postaci dysku, i pewnie ta zabiedzona filia SE w europie nie ma takich mozliwości :-? a puźniej jeszcze by mnie dobiła Sony poland która oczywiście by się nie podjełą dystrybucji... co do dysków i wszyskiego z konsolami to wiem bo sam mam hdd, tylko tego FFa brak... :/

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 16:01 
Cytuj  
Jest dokladnie tak jak Coldee napisal.

Jak bedzie info ze strony Sony na temat wydania HDD do PS2 to beda plany wydania gry na platforme konsolowa w Europie. Poki co jednak Sony Europe nic nie daje znac czy wogole cos sie w tym kierunku ruszy, chyba czekaja ile FFXI sprzeda sie w Stanach zanim zaryzykuja wprowadzenie Hadeka na nasz rynek.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Posty: 10
Dołączył(a): 9.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 16:27 
Cytuj  
Sony jest znane wszędzie ze swojej dziwnej polityki :/a szególnie Sony Poland, które nadal "milczy" nawet co do wypuszczenia Network Adaptora w polsce XD a ten ich dysk to też o kant du** potłuc :P najtańszy maxtor juz jest lepszy, tylko niestety orginał jest wymagany :/

*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 19:41 
Cytuj  
Według oficjalnych informacji Eurpejska premiera na PS2 miała nigdy nie nastąpić. Może się to ostatnio zmieniło?


_________________
Paker - Galka 36THF/32MNK/32RNG/25WHM/25WAR/25SAM/25NIN/25BST/20SMN ... ;)
Leathercraft 89 [+2], Alchemy 60, Woodworking 60, Bonecraft 52+, Clothcraft 54+


Posty: 10
Dołączył(a): 9.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 22:27 
Cytuj  
Wogóle nigdy miała nie nastąpić jakakolwiek premiera FFXI poza japonią :D więc i tak jest dobrze :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.