mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:53 
Cytuj  
Oto co znalazlem przypadkowo na pewnym forum :)
http://thang.ongameport.com
Mam nadziej ze to pierwszy topic dotyczacy tej gry :)

Okazało się że OXI znalazł ta gre przedemna :) .. Ale spoko. Temat o niej może być :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę


Ostatnio edytowano 21 sty 2005, 20:36 przez OPRAVCA, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 20:10 
Cytuj  
Czyżby kolejny koreanski/japoński/ogólnie azjatycki hack&slash?? Mnie to ciekawi, kiedy im sie znudzi tworzenie tego typu gier. Zrobili by jedną, a dobrą (i nie polegającą na siekaniu mobów) - oczywiscie za free :D


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 21:06 
Cytuj  
Im sie to nie znudzi. Oni to traktuja jako sens zycia.

BTW. Fajny sens - tworzyc cos co sensu nie ma. :-)


Posty: 14
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 22:40 
Cytuj  
Wieci moze kiedy dodadza questy do tej gry i takie tam PLS odpisujcie POZ:)DRO


_________________
POZDRO WSZYSTKIM GRACZOM MMORPG

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 22:48 
Cytuj  
Jacek111 napisał(a):
Wieci moze kiedy dodadza questy do tej gry i takie tam PLS odpisujcie POZ:)DRO
potwierdzam, pod warunkiem, że nie beda to questy w stylu "idź do pkt A zabij n mobów i przynieś x przedmiotów. (chociaz wątpie zeby było inaczej)


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 09:45 
Cytuj  
Jacek111 - przeczytaj zasady gry, potem bierz sie do pisania postow. Inaczej nastepny bedzie Twoim ostatnim.


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 21:23 
Cytuj  
Ale o co ci choodzi zcytałenm zasady gry ale poco w to grac jak Questów niema ??????????????? Nabijac LVL to nie frajda


_________________
POZDRO WSZYSTKIM GRACZOM MMORPG

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 21:37 
Cytuj  
dla japoncow/koreancow to jest frajda!!! Oni tym ZYJA!!!
jak skosnooki potrafi to polak tym bardziej grac w takie gry :) zwlaszcza jak sa darmowe :lol:

ja bym proponowal zapoznac sie z gra Ragnarok :) ktora przykula mnie do monitora na wieeeeeeeeleeeeeeeee miesiecy :)
(i nawet questy/eventy sa) :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 15:21 
Cytuj  
Odświeżam delikatnie temat...

Gra to nie jest następny zwykły koreański shit... Ta gra ma coś w sobie... wiem co mówię. Grałem w masę darmowych mmorpg a to jest jedyny który mnie wciągnął.

Gdy uzyskamy przedmiot możemy go ulepszyć u kowala dzięki przedmiotom. Takie zbieranie i dobudowywanie... skille zależne są tylko i iwyłącznie od nas. Możliwość trenowania i ulepszania...

Osobiście? Ta gra ma w sobie dużo nowych rozwiązań... tego jeszcze nie było.

W grze jestem jako 'Shador'. 18lvl.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 20:14 
Cytuj  
125 mb tylko to zasysam :D Moze fajne bedzie.Po ssach kumacie wyglada :>.


Posty: 3
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 17:34 
Cytuj  
Sciagnalem, zainstalowalem, zrobilem konto, uruchomilem, gram tak z 3 minuty a tu nagle disconnect i mnie wywala :/ I tak za kazdym razem kiedy wlanczam :/ Mozecie mi pomoc?


Posty: 14
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:58 
Cytuj  
Jak ja w to grałem to niezbyt pozytywnie to odebrałem. Ponieważ woooooooolno sie expi, trzeba co 5 minut biegać do miasta bo broń sie psuje, niebotyczne wymagania itemków oraz ich ceny, a Ci którzy mają niewiele lepszy sprzęt od tego który jest wymgany to będą mieć co jakiś czas screnfreezy.


_________________
Oo
a teraz brak

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 23:06 
Cytuj  
Hmmmm...

Na starcie wychodzisz z wioski Rian... jest tam wedrowny kupiec ktory nie dosc, ze sprzedaje poczatkowy ekwipunek (do 30lvl) to na dodatek naprawia bronie i handluje eliksirami.

Wolno sie expi? Jesli wiesz co i jak to jestes w stanie zrobic 32lvl w 18 godzin a jesli nie... to coz... pozostaje Ci intensywne granie 4 dni.

Na spokojnie pierwsze 10 leveli (bez doswiadczenia Thangowego ;-) ) mozna uzyskac w dwie/trzy godziny... Nie wiem czy to jest tak na prawde duzo.

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 06:32 
Cytuj  
Ja się zatrzymałem w momencie patchy ;)

I zaczałem instalowac Lotr: powrot krola ;)


Posty: 14
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 10:08 
Cytuj  
ja w 4 godziny "wypocilem" zaledwie 7 lvli :P


_________________
Oo
a teraz brak

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 05:32 
Cytuj  
Parę newsów odnośnie Thang Online
Kod:
Hello everyone,

In order to prevent needless account creations, and to improve the overall quality of the game, we have implemented an e-mail validation process to the membership registration.

Beginning May. 11th, creating a new account will require an authentication process that will confirm the validity of your e-mail address. Our existing players may autheticate their e-mail address as well, at their discretion.

There are clear benefits to having your e-mail address validated, one of which is a one-time Lune prize. So please take a few minutes to get our database as up-to-date as possible. The following contains more details on how to do it.



====================================

Necessities of E-mail Authentication

- By having your e-mail validated with our system, your account will receive an extensive support from us in the unlikely event of account hacking, theft, or scam.

- It provides us with a way to reach all of our players, allowing a easier and better management of Thang communities.




Effective Changes


- Beginning on May. 11th, all new accounts must be created with a valid, active e-mail account.

- Existing players will receive 2,000 Lune for taking the time to validate their e-mail address, and choosing to receive our newsletter will award another 500 Lune.

- All players who elect to remain anonymous will be excluded from entering future events. Validated players will take priority in receiving customer service ONLY WHEN dealing with account theft, hacking, and scam.



How to Get Authenticated

- Visit our web site at http://thang.ongameport.com, and log in with your account. Look for your name on the side menu located to the left of the screen, then click on 'It's Not Authenticated' button. Follow the instructions on-screen to have an authentication number sent to your e-mail account.

- Copy the authentication number from the received e-mail and complete the process.




Receiving Your Lune

- Lune will be awarded to players who have their e-mail validated by May. 31st. Players authenticating after this date will not be considered for the gift.

- Lune will be put automatically into the players' account upon completion of the process, once we have verified the e-mail.


And:

Kod:
Developer's Note

1. Hai's Ring refinement will be made much easier.

Hai's Ring5+1 90% -> 100%
Hai's Ring5+2 80% -> 100%
Hai's Ring6 70% -> 95%
Hai's Ring6+1 65% -> 90%
Hai's Ring6+2 55% -> 85%
Hai's Ring7 55% -> 75%
Hai's Ring7+1 65% -> 70%
Hai's Ring7+2 60% -> 65%
Hai's Ring8 50% -> 65%
Hai's Ring8+1 50% -> 65%
Hai's Ring8+2 50% -> 65%
Hai's Ring9 45% -> 65%
Hai's Ring9+1 45% -> 65%
Hai's Ring9+2 45% -> 65%


2. Stronger and more effective items are coming to help you develop your character more quickly. Some of them will also add more value to the Hai's Rings you possess.


3. Friends List is finally going to be implemented this month, within the next two weeks.


4. We will soon unveil the Charm Quest, which has been hinted at by a few NPCs.


5. Thang Online is targetted toward players all around the world. Due to this, connection errors are a rather frequent issue that has been plaguing our players for a while. The developers are working hard to improve the condition for some of your players.

If you once experienced connection errors but fixed, please post a how-to with detailed information. Ones that prove to be helpful will be selected and awarded.

More details will be posted soon in an official announcement.


SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 20:18 
Cytuj  
Hmm strona jest najwolniejsza jaką widziałem, jaka jest prędkość ściągania? Czy tam są klasy? czy masz staus adventurerCzy może ktoś dać link od razu zeby sciagalo bo mi sie tylko pierwsza strona wlaczyla...a dalej nie przepchnie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 22:09 
Cytuj  
Wiesz... mam połączenie 64kb/s więc nie jest to szczyt niczyich marzeń... Lagi, sporadycznie jedynie przy eventach (Hai-lun hunting).

Co do klas... Z tego co wiem to są tylko profesje. Każda profesja może wybrać sobie broń którą chce walczyć. Z tą bronią jest też powiązanych pare skillów. Możliwość rozwinięcia skilla po uzyskaniu 9lvl itp.

W grze najbardziej podoba mi się system refiningu przedmiotów (ulepszania)... otóż aby ulepszyć np. skórzaną zbroję potrzebujesz np. dwie czarne nici i dwa kawałki skóry (w raz ze wzrostem poziomu przedmiotu zapotrzebowanie na refinmenty jest coraz większe).
A tutaj prosze Cie... link: http://thangdown.ongameport.com/Thang_g ... 050512.exe

edit:
A co do lagów na stronie... nie posiadam żadnych.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 15:51 
Cytuj  
Lloyd napisał(a):
ja w 4 godziny "wypocilem" zaledwie 7 lvli :P


JA w jeden dzień około 5 godzin miałem 19 lv :|

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 15:12 
Cytuj  
Temat stary ale nie ma po co zakładać nowego bo mam jedno pytanie.
Znalazłem zwój z portalem i teleportowałem się do miasta chyba wojowników. Czy ktoś wie jak powrócić na miasta magów? Bo nie mogę znaleźć kupca ze zwojami. Proszę o jakąś rade.


_________________
http://tondruk.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.