mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 09:53 
Cytuj  
Jakie znacie polskie Gildie w WoW i czy maja swoje strony www ?
Chcialbym sie rozeznac troche w rynku :>

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 10:01 
Cytuj  
mi przed chwilą kolega podał link do topicu, gdzie alliance się wypowiadają :) hehe, niezły ubaw miałem czytając niektóre posty :o check it out


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 12:20 
Cytuj  
Broken Alliance - polska gildia na Lightning's Blade, dawniej Iluminati. Nie mamy swojej strony.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 12:26 
Cytuj  
OMG
4. W Polsce jest chyba tylko jedna ale i tak bardzo slabo zorganizowana gildia Hordy, wiec niewiem jak chcesz ja doradzilem ci obiektywnie

Ja wiem ze chodzimy ciagle pijani, spaleni, nieprzytomni i do portalu instancji nie potrafimy trafic czasem :D Ale jestesmy zorganizowani!, huh.

A tak na powaznie jest Gildia i jej forum (ciut nizej) Outcasts, a ten komentarz az mnie dobil BN DORK!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 12:53 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
OMG
4. W Polsce jest chyba tylko jedna ale i tak bardzo slabo zorganizowana gildia Hordy, wiec niewiem jak chcesz ja doradzilem ci obiektywnie

Ja wiem ze chodzimy ciagle pijani, spaleni, nieprzytomni i do portalu instancji nie potrafimy trafic czasem :D Ale jestesmy zorganizowani!, huh.


Najwiekszy zarzut tych paladynkow z Gildii NOC do Hordy jest taki, ze horda smierdzi :)
No panowie... ja uwielbiam smierdziec, byc wstretny, zly i nieogolony :)
Niech no ten WoW wyjdzie jak najpredzej to bede kosil paladynow az strach :)

Pieszczoch napisał(a):
A tak na powaznie jest Gildia i jej forum (ciut nizej) Outcasts,


mozna prosic o linka do strony gildi Outcasts ?

a tak a propo, dlaczego polskie gildie maja angielskie nazwy ? nie fajniej by bylo polska nazwe miec ? wiecej patriotyzmu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 13:05 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo czasami wstyd sie przyznac ze jest sie z polski ;) poza tym gildia otwarta na ludzi ktorzy porozumiewaja sie w jezyku angielskim nie pownina nazywac sie "Przymierze Ogromnego Bazanta" bo nikt nic z tego nie zrozumie :o


nie przesadzaj :) dla mnie wstyd to byc amerykaninem, ktory mysli ze Polska to czesc Rosji... to sa ciolki dopiero :)
Oczywiscie ze jesli masz gildie o miedzynarodowym skladzie to nazwa najlepiej jak jest angielska.. ale jesli gildia ma byc tylko dla Polakow, to mysle ze fajnie by bylo miec jakas polska nazwe :) Jakby jakas taka gildia w Hordzie powstala to ja chetnie bym wstapil :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 14:03 
Cytuj  
roball napisał(a):
Gildia "tylko dla polakow" nie ma szans na przetrwanie.

Jakos ma sie dobrze i z dnia na dzien jest nas coraz wiecej (aktualnie > 60)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 14:12 
Cytuj  
DS PL tez sie dobrze mialo...

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 14:13 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo czasami wstyd sie przyznac ze jest sie z polski

Wstyd przyznać, że niektóre kretony to twoi rodacy, bycie Polakiem to żaden wstyd.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 14:23 
Cytuj  
true.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 15:33 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
roball napisał(a):
Gildia "tylko dla polakow" nie ma szans na przetrwanie.

Jakos ma sie dobrze i z dnia na dzien jest nas coraz wiecej (aktualnie > 60)

X.



prawie 70 (bodajze 69)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 15:36 
Cytuj  
Right . NOC ... Hmm bylem tam i .. coz wg mnie to banda kretynow, zagralem kilka dni i poszedlem w piz** do hordy na server 7 i tam jestem w gildii Grim Howl-miedzynarodowa z L2 chyba z tego co wiem, jest nas tylko narazie 10, reszta dolaczy po retailu i gra mi sie milion razy lepiej niz z 30 kretynami z NOC-y ktorzy maja sie za mastachow. Mi paladyn smierdzi, ale nie oglaszam tego publicznie, bo chyba kazdemu z hordy to gowno smierdzi :D i kazdy to wie.

Kabraxis moze zalozymy tu fanklub GOL ??? Jak myslisz ??? Przedstawicielstwo tamtego fora bedzie reprezentowac Soul :D i de_strutkor :D :D !!! a my bedziemy ich sluchac, jacy to imni nie sa zajebisci ze tak brzydko powiem i jak wszystko wiedza :D :D :D

:]

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 03:13 
Cytuj  
Jaka w takim razie gildie ( Alliance ) - najlepiej w zdecydowanej wiekszosci polskojezycznej polecilibyscie?

Szukam gildii ludzi w miare doroslych, umiejacych grac, traktujacych gildie jako qmpli, gdzie nalezy sobie wzajemnie pomagac, gildiie dzieki ktorej nie bede mial problemow ze znalezieniem party do instance i eliete questow i w ktorej znajda sie ludzie chetnie pomagajacy w questach itd. Ktos zna taka? Ma zamiar taka zalozyc? Moze szukanie gildii przed samym wystartowaniem jeszcze retaila EU to dziwny pomysl, ale chcialbym sie juz rozejrzec.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 09:30 
Cytuj  
Crimson Guard @ Bonechewer obecnie, czy na EU zagramy w takim skladzie nie wiem (bo nie wszyscy sie przeniosa). Ze 20 ludzi, w tym kilku amerykanow i chinczyk.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 10:18 
Cytuj  
------->BaSiC ja również szukam tekiej gildii i wydaj mi się ze jezeli w retail bedziesz gral przymiezem to łatwiej bedzie nam założyć nową gildie, a tak poza tym jezeli bedziesz poszukiwał osoby do jakis quetow to na mnie mozesz liczyc. Juz nie moge sie doczekac (zreszta jak chyba wszyscY;) kiedy wyjdzie EU, aby skopac pare (pachnacych inaczej) dupsk hordy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 10:26 
Cytuj  
alliance is for teh weak


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 10:29 
Cytuj  
Popieram przedmowce ...

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 12:28 
Cytuj  
Outcasts jest ok

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 12:39 
Cytuj  
a tak z ciekawości, czy są czasami jakieś starcia guild vs guild? ;-) Bo to może być coś w stylu "klanówek" z CSa, Quake'a itp gierek, a zarazem mały przedsmak battlefields :)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 13:57 
Cytuj  
A jak umowisz gildie allies v. horde na bojke? Chyba, ze na jakims zewnetrzym forum z dokladnym okresleniem dnia, miejsca i godziny. A to raczej nie ma sensu, biorac pod uwage brak komunikacji miedzy allies a horde.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.