mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 11:52 
Cytuj  
Hi there. I cant enter the world with my character.(only one)
Yesterday (31.01.05) i get disconnected. When i wanted enter world back i get message like this:
Character with that name already exists
I think: this bug will disapear after one minute maybe two. Always was like this. Not this time, i was waiting around half hour and nothing happened. I entered the world with second character and writed a ticket do GM. I was waiting all day for reply but nothing. Today i logged to game and checked the ticket. There was no ticket...
Here is a few screenshots of that:

http://img199.exs.cx/img199/9436/wowscr ... 1418dd.jpg

http://img192.exs.cx/img192/7259/wowscr ... 2390ia.jpg

http://img161.exs.cx/img161/2756/wowscr ... 2438gq.jpg

http://img167.exs.cx/img167/8400/wowscr ... 2583fv.jpg


PS: To było pisane na forum blizza :) Teraz już wiem że tam tego nie napisze :) I tu prośba jeżeli ktoś może to prosze aby umiescil to na forum blizza. Naturalnie jezeli zna ktos odpowiedzi to równiez prosze o to aby ja umiescil tutaj.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 12:00 
Cytuj  
Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale ty masz zal do Blizzarda o to albo cos takiego ??

Jesli tak to mozesz sobie go schowac bo grasz w bete.
A w becie bledy moga byc i GM nie ma obowiazku ci odpowiadac.

A ten blad to jest dosc czesty (ja tez go mam po disconnecie) i po jakims czasie mozesz wejsc dowolna postacia do gry (u mnie to trwa zawsze pare minut).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 12:12 
Cytuj  
a dlaczego nie możesz tego sam umieścić?

Ja raz tak miałam, że nie mogłem wejść po disconecie ale wtedy były crashe serwera co chwila i lagi - generalnie zamiast ~1minuty musiałem poczekać około 5minut. Chyba był taki lag, że mnie z serwera nie wywaliło :/


Posty: 5
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 12:23 
Cytuj  
Kabraxis: Źle zrozumiałes, nie żale się. Chce poprostu rady jak się tego pozbyć.
Do tego ze błąd jest czesty to wiem ale żeby to trwało cały dzien + noc?
Mark24: Tak jak napisał roball fora eu leża a na us nie moge.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 12:24 
Cytuj  
Nie ma co tego umieszczac na forum bo "niebiescy" o tym dobrze wiedza.

Mark dobrze mowi jest po prostu taki lag ze cie nie zdazy wywalic z serwera tak jakby (nie wiem czy to jest mozliwe ale na to mi wyglada).

Chyba ze dzielisz z kims konto. Tak tez sie dzieje gdy ty grasz a ktos sie loguje TA SAMA postacia na tym samym loginie/passwordzie.
Ciebie wywala, ktos gra a tobie wychodzi ze postac jest juz zalogowana.
Wiem bo sam tak mialem wiele razy. :D

Mark24 napisał(a):
Ja raz tak miałam


ROTFL :D You are girl ?? hihihi


Posty: 5
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 12:28 
Cytuj  
Kabraxis: Nie dziele z nikim konta. Chodzi mi o to że jak by blizz o tym wiedzial(o moim przypadku) to moze poprostu jakis GM wszedł by do gry i dał disconnecta mojej postaci. Na ticketa w grze 0 odpowiedzi :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 12:44 
Cytuj  
To nie tak. Jak crashnie ci klient, to crashnie klient, serwer po zabiciu klienta o tym nie wie. Sa ustawione timeouty na postac (np. tak jak na ircu), jesli klient nie odpowie w ciagu 5 minut (a nie odpowie, bo poprzednia sesja jest martwa), to serwer uznaje, ze klienta nie ma i disconnectuje postac. To jest automatyczne i nie ma sensu wzywac do tego zadnego GMa. Identycznie to zreszta dziala na wszystkich uslugach klient-serwer (chocby IRC).

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 12:52 
Cytuj  
roball napisał(a):
ps. Kabraxis twoje double posty zaczynaja byc wkurwiajace.


Sorry to dopiero drugi. :D

A siedze w pracy a tu nie mam komputera tylko jakas dziwna prehistoryczna maszyne co wiesza soe czesciej niz mlodzi japonczycy :D.
I to przez nia sa te posty :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 13:15 
Cytuj  
no wiesz ale zamieszczanie takiego problemu na forum US jest trochę bez sensu. Trzeba czekać az forum EU wstanie i tam opisać problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 13:24 
Cytuj  
Ale to nie jest problem, to jest defaultowe dzialanie uslugi w systemie klient-serwer przy nieprawidlowym rozlaczeniu sie klienta.

X.

PS. Posluze sie przykladem: jak na ircu "crashnie" ci klient i wylecisz, to po ponownym zalogowaniu sie nie bedziesz mogl wejsc na swojego nicka. A jak wejdziesz innym, to zauwazysz, ze twoj stary nick nadal "wisi" i po minucie-dwoch wylatuje z komunikatem "ping timeout". W WoW jest identycznie, po padzie klienta postac jeszcze pare minut "wisi" w grze, dopoki serwer nie zauwazy nieobecnosci poprzedniej sesji. A jak zauwazy, to wywali (tez z powodu timeouta). W czasie, jak postac "wisi" nie mozesz na nia wejsc. W wielu MMOGach mechanizm zreszta jest identyczny.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 13:31 
Cytuj  
Xanth, ircownicy doskonale o tym wiedza :) ale nie kazdy tutaj wie co to IRC :) heh


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 13:33 
Cytuj  
Dlatego zobrazowalem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 13:42 
Cytuj  
Ja sie domyslilem o co chodzi po tym ze wywala mnie jak jestem zywy (nie walcze z mobkiem), czekam piec minut i loguje sie jako duch na cmentarzu.
Nie trzeba znac Irc'a (ja nie uzywam) by sie domyslec jak to sie dzieje. :D


Posty: 5
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 13:51 
Cytuj  
Chyba się nie zrozumielismy :wink: Ja nie czekam 5 czy 10 minut, ja czekam drugi dzien. Wlasnie dostalem maila od blizza. Napisali zebym usunal katalogi :wtf: i wdb. Tak tez zrobilem ale nie pomoglo. Pisza jeszcze ze jezeli to nie pomoze to mam usunac gre i zainstalowac od nowa. Niestety nie mam instalki a zassysanie od nowa wiaze sie z czekaniem minimum 2 dni. Hmm zastanawiam się czy nie łatwiej poprostu dac disconnecta mojej postaci...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 13:55 
Cytuj  
hehhehe

Procesuj sie.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 13:57 
Cytuj  
Wydaje mi się że zdarza się (rzadko) że serwer "zapomni" o wylogowaniu twojej postaci... Wtedy niestety trzeba czekać na restart serwerów albo interwencje gm'a

Dla niedowiarków proponuje poszukać na us forum :]

chociażby to:
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... #post64779

Pozdrawiam


Posty: 5
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 14:32 
Cytuj  
M@PM@N napisał(a):
Chyba się nie zrozumielismy :wink: Ja nie czekam 5 czy 10 minut, ja czekam drugi dzien. Wlasnie dostalem maila od blizza. Napisali zebym usunal katalogi :wtf: i wdb. Tak tez zrobilem ale nie pomoglo.

Powstrzymaj się od reinstalacji. Stwórz sobie nową, dowolną postać na serwerze z którego korzystasz i zaloguj się na nią. Wtedy następuje automatyczne odłączenie wcześniej używanej postaci i to MUSI ci pomóc. Po zalogowaniu na nową postać - wylogowujesz, a następnie logujesz na na tę starą - "wiszącą" (która już nie powinna "wisieć").
Miłego grania.

[EDIT]
Sorry - faktycznie, nie doczytałem, że już tak robiłeś. Mi taka operacja zawsze pomagała. Zwłaszcza przy dużych lagach i po ubiciu klienta WoWa w Windows... (wyjście z gry bez wylogowania lub exit ;) )


Ostatnio edytowano 1 lut 2005, 14:40 przez MirZa, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 14:33 
Cytuj  
Przeciez pisal ze sie inna juz logowal. :o


Posty: 5
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 14:38 
Cytuj  
Niestety nie pomaga... :( Ale widze że nie jestem sam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.