mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 10:30 
Cytuj  
Gram od 2-ch dni na TC.
Pierwsze wrazenia sa jakby to okreslic - smutne.

- zmiany w interface, dzwiekach itd... zupelnie niepotrzebne.
- nowe ikony kompletnie nie pasuja do starego interface i wygladaja jak brzydkie bombki na choince
- walka zostala bardzo uproszczona, tylko dwa typy damage, queue nie ma
- ogolnie jest tak, ze zmieniaja gre totalnie w strone typowego "tank, damage dealer i kleryk", ale niestety w najgorszym, bardzo prostackim wydaniu

Na razie XP zbiera sie przerazliwie wolno, ale ponoc maja to zmienic.

Faza bety jest wczesna, ale uwazam, ze jesli im sie nie uda zrobic z tego co jest czegos dobrego, to totalnie zarzna gre. Wszystko to wyglada tak, jakby nowy zespol developerski chcial sie wykazac za wszelka cene i pokazac ze ma co robic..

Spodziewalem sie, ze CU bedzie nprawionym starym systemem, ktory byl dobry do momentu wejscia buffow po 3000 HP, composite armor i broni z DOTami.


Posty: 36
Dołączył(a): 3.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 10:56 
Cytuj  
Nie podoba się.
-Kiepskie animacje i dźwięki.
-Stanowczo za mały zasięg broni strzeleckich.
-Brak "hybrydowych" profesji.
-Za mało skilli u BH. Co prawda w porównaniu do Commando...
-+ inne pierdołki.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 12:11 
Cytuj  
Ja pierdziele, co wy tak zawsze na nie. Bete test JTL, wszyscy nazekaja, a jak wyszedl retail, to o jakie to super. Teraz tez, kurde tylko marudzic potraficie. Troche optymizmu cholera.

Moj post ze wczoraj na innym forum:

Nareszcie jest na publicznym TC.
Wszedlem, zobaczylem, usmiechnalem sie, zdziwilem, zaplakalem....

Laughing

Kolorowe ikonki??? COOOOOL Edit: Wcale sie z toba Acidd nie zgadzam. Taka zmiana wyszla na dobre (i nie nazekaj bo widac ze nie wszystko jest jeszcze zrobione). Pewnie masz do tej pory czarno bialy telewizor, bo po co ci zmieniac na kolorowy. (zart, zebys nie odebral tego jak atak na ciebie).
Walka? Nie wiem, nie sprawdzalem. Edit: Juz widzialem, range combat calkiem ok.....roznicy nie widze zbytnio :p. Close combat jeszcze nie widzialem.
HAM? Pojebany, nie dokonczony. Edit: Caly character sheet nie dokonczony)
Profesje? Moje sa git, nie wiem jak inne. Tylko troche pomieszali umiejetnosci. Te co powinny byc przy LLC sa w pistol, a te co w pistol sa w LLC Laughing
Jutro przyjze sie temu blizej. Na razie tlum jest wiekszy niz na Eclipse i kazdym innym serwerze Laughing
Kreowanie postaci za pomoca blue frogga jecze nie dziala, (ludzie blyskawicznie trenuja) za to pistoleciki nowe sa zajefajne (z wygladu, nie testowalem). Zmartwilem sie jak zobaczylem, ze moj Sonic nie bedzie juz stunt tylko energic (jak Saber co jest akurat cool), 200k wyzucone w bloto :/
Ale coz. Potestuje, zobacze.

Edit: Widac ze maja jeszce sporo do zrobienia wiec poczekam pare dni zanim znow odwiedze TC. NIE MOZNA TAK KRYTYKOWAC PO WERSJI BETA! Po to sie testuje by te wszystkie niedociagniecia i bledy zlikwidowac i poprawic.


Posty: 31
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 15:19 
Cytuj  
Nie narzekam, tylko wyrazam swoje uczucia ;). To na razie wczesna beta, zobaczymy co bedzie za 5 tyg. Nigdy nie bylem jakims wielkim zwolennikiem starego systemu, ale jednemu nie mozna bylo zaprzeczyc - byl niekonwencjonalny i mial duzy potencjal. Mialo duzo wad - np. wiele special moves bylo niedopracowanych, przez co bylo niepotrzebne i nieuzywane. Ale tez duzo zalet - np. queue bylo bardzo fajne.

Profesje elitarne sa bardzo uproszczone - chyba do wiekszosci trzeba praktycznie tylko dwie galezie z drzew dwoch zwyklych profesji - pewnie nadrobia to bardzo powolnym zdobywaniem expa.

Wszystkie zmiany sa dosc drastyczne, to jak nowa gra - i bedzie sporo nowych bugow. Moze sie tak zdarzyc ze zastapia sprawdzony i niedoskonaly system, systemem niedoskonalym, niesprawdzonym i niedopracowanym.

Majac troche doswiadczen z bety i bety JTL troche sie boje, ze to co jest teraz to alfa, a beta bedzie na live :)

Ide pograc na TC, eksepryment sam w sobie jest ciekawy.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 17:18 
Cytuj  
Zawsz tak jest kiedy zmienia sie producentow gry zawsze cos zepsuja np. lucas zmienił stary dobry biower na obsiadan i co kotor 2 to juz nie to samo popsuli wiele zeczy ale nie bede sie o tym teraz rozpisywal. Mam nadzieje ze gra nei pzyblizy sie do innych mmorpg np. wow i utzyma swuj miły orginalny klimat(ktory nie pasuje grindera).


_________________
Obrazek


Posty: 36
Dołączył(a): 3.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 18:23 
Cytuj  
Byłeś kiedyś na lekcji j. polskiego?

Jeśli wywalą te durne animacje, i zrobią, że walka nie będzie jakaś taka ociężała, to nie będzie tak strasznie źle.

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 07:14 
Cytuj  
tzn jaka ta walka jest (szerszy opis) ???? bo grałem z morderrem 14 dni i rześka ta walka była.......... hmmmmm a interface da siem chyba przeżyc


Posty: 15
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 12:17 
Cytuj  
Profesje walki zabierają więcej skillpointów :x
Już nie da się niczego wziąć solo :cry:
Ogólnie kiepsko - nie wiem czym SOE się zachwyca :har:

Niech ktoś zamieści screen z nowym interfejsem please...


_________________
Mirei Eune - Europe-Chimaera - Armorsmith
[][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][]
www.swg.org.pl

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 12:22 
Cytuj  
Addvbacca! napisał(a):
Już nie da się niczego wziąć solo :cry:


No co do tego to akurat sie bardzo ciesze. Nareszcie ZNOW beda grupowe polowania.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 13:06 
Cytuj  
Cytuj:
tzn jaka ta walka jest (szerszy opis) ???? bo grałem z morderrem 14 dni i rześka ta walka była.......... hmmmmm a interface da siem chyba przeżyc


ty wez najpierw przeczytaj dokladnie temt a potem sie wypowiadaj.

Cytuj:
No co do tego to akurat sie bardzo ciesze. Nareszcie ZNOW beda grupowe polowania


A ja myslalem ze tak zawsze bylo O_o


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 13:25 
Cytuj  
Cytuj:
No co do tego to akurat sie bardzo ciesze. Nareszcie ZNOW beda grupowe polowania


Cytuj:
A ja myslalem ze tak zawsze bylo O_o


Erm to ty chyba na jakims magicznym serv grasz :) Poza solo i solo group to naprawde ciezko jest znalezc ludzi zeby cos zrobic wspolnie . Nie mowie tutaj o nas jako polakach z pol robiacych wspolne wypady bo to cos innego.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 14:29 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
No co do tego to akurat sie bardzo ciesze. Nareszcie ZNOW beda grupowe polowania.


grupa to i teraz mozesz, a co jezeli ktos chce polowac sam?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 14:35 
Cytuj  
robertcz napisał(a):
grupa to i teraz mozesz, a co jezeli ktos chce polowac sam?

To nadal bedzie mogl, na cele ktore da rade zabic solo (na podobnym do niego poziomie trudnosci). Jedynie nie bedzie juz "god mode" i zabijania solo uber mobow. I dobrze.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 18:10 
Cytuj  
Bardzo dobrze. Jak nie bylo buffow bylo swietnie. Byly moby na ktore mozna bylo solo ale wiekszosc spotykala sie na Lok i 20 nieznajacych sie chlopa szlo ubijac Snorbale lub Kimogille. To bylo zajebiste.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 20:21 
Cytuj  
Cytuj:
Erm to ty chyba na jakims magicznym serv grasz Poza solo i solo group to naprawde ciezko jest znalezc ludzi zeby cos zrobic wspolnie . Nie mowie tutaj o nas jako polakach z pol robiacych wspolne wypady bo to cos innego.


Tak wlasciwie to ja nie gram gralem w wakacje na trialu :p i wtedy nic innego sie nie robilo(nie brac doslownie) poza codziennym poloawniem na squille na tattoin w grupach 20 osobowych :D

ps- z kad tys wytzasna to erm?? :o


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 04:39 
Cytuj  
rofl grales na trialu i sie wypowiadasz o czyms o czym nie masz nawet bladego pojecia ... rewelacja :) ... a co ci do tego "erm" ? masz jakis problem to PM prosze a nie offtopic.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 09:23 
Cytuj  
Pokaz mi gdzie sie wypowiedzialem o czyms o czym nie mam bladego pojecia?? :o


ps- do erm nic nie mam tylko ciekawi mnie z kad to wzioles. a pozatym wg. mnie jka napisze to w ps to nikogo poza toba i mna to nie zainteresuje i nie bedzie tego ciagna wiec gdzie tu offtopic??


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 11:14 
Cytuj  
Morderr napisał(a):
Cytuj:
Erm to ty chyba na jakims magicznym serv grasz Poza solo i solo group to naprawde ciezko jest znalezc ludzi zeby cos zrobic wspolnie . Nie mowie tutaj o nas jako polakach z pol robiacych wspolne wypady bo to cos innego.


Tak wlasciwie to ja nie gram gralem w wakacje na trialu :p i wtedy nic innego sie nie robilo(nie brac doslownie) poza codziennym poloawniem na squille na tattoin w grupach 20 osobowych :D

ps- z kad tys wytzasna to erm?? :o


Tak było :] potwierdzam. Ale i tak była przeważająca ilość solo groups.


_________________
Mirei Eune - Europe-Chimaera - Armorsmith
[][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][]
www.swg.org.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 11:48 
Cytuj  
Morderr napisał(a):
Pokaz mi gdzie sie wypowiedzialem o czyms o czym nie mam bladego pojecia?? :o

Nie masz bladego pojecia o "solo grupach" i o buffach dzieki ktorym masz "god mode". Uwierz, ze na wyzszych "poziomach" nikomu sie nie chce lazic w grupie w celu zwyklego huntingu, jesli doskonale moze to robic solo. Z buffami solowanie rancorow czy black sunow nie stanowi wiekszego problemu. Grupy robi sie jedynie do corvetty, do dwb albo w kosmosie do trudnych misji. Albo do grupowego solowania expa (kiedys tez i kasy).

X.

PS. Uwazasz to za normalne:
http://www.xanth.eu.org/screeny/swg/screenShot0128.jpg ?


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 12:32 
Cytuj  
Przez solo groups ta gra mi sie znudzila. Poczatkowo, w grudniu 2003roku kiedy z konradorem zakupilismy gre, biegalismy sobie we 3, dwoch marksmano-scout i doktor, w bone armorach, otwieralismy campy zeby sie wyleczyc i byla przednia zabawa. Nie bylo nawet motorkow, tylko jezdzilismy na mountach. Do czasu zakupu pierwszego composita, buffow - zepsulem sobie tym gre, to jak wpisanie 'godmode'.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.