mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:08 
Cytuj  
Jak mozecie to opiscie ktory z tych serwerów wybraliście. Jakie są plusy i minusy. I gdzie przebywa najwięcej polaków? Bo bede miał jutro WOW i chce wiedzieć gdzie najlepiej iść.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:13 
Cytuj  
Burning Legion
zalety: bardzo dużo ludzi, nie mam kłopotów z ludzmi do grania i duzymi gildiami
wady: czasami serwer jest za bardzo obciażony. podczas dużego raidu potrafi paść

nie mam lagów prawie wcale. generalnie serwer albo stoi albo leży, ale jest coraz epiej.
kiedyś często padały instance teraz to się w zasadzie nie zdarza.


_________________
psn

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:13 
Cytuj  
Wybralem PvP bo zapewnia wiecej zabawy.
Olalem PvP w WoW bo jest do niczego jak sie okazalo niestety.... chyba, ze bawi Ciebie latanie i zabijanie "ot tak sobie" lub dla Honor Points, ktore pozwola Ci nosic fajny sprzet pod warunkiem, ze zabijasz caly czas bo inaczej ich nie ponosisz....
Gram na PvE obecnie bo nic sie tam nie dzieje i sobie po prostu biegam :/


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:18 
Cytuj  
a co sądzicie o rpg?

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:26 
Cytuj  
gram na PvE i dzieje się dużo codzinne PvP w Blackrocku to normalne gdy nagle idąc na raid do UBRS spotykamy aliantów :] wtedy mass PvP on i mamy to samo co na PvP :] a jeśli chodzi o zabawy z instansami i party nie ma za dużo problemów jak masz wanted class... z hunterem bywa problematycznie ale wszelkie inne klasy daja rade.. nie ma gankowania sam decydujesz kiedy chcesz PvP a kiedy masz ochotę poexpować poquestować... tak ja widzę opis serwera PvE

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:28 
Cytuj  
gralem na bl do tego patcha (Rogue 55) po tym patdchu lagi & disci skutecznie uniemozliwy inna gre niz kampowanie ah, gram na pve i jestem happy :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:30 
Cytuj  
Co to znaczy decydujesz kiedy pvp? Zmieniasz osbie flagi czy musisz wyzwac kogos cos a la pojedynek?

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:32 
Cytuj  
Dobra ale na pvp kazdy moze mnie zabic? Nawet jesli gram przymierzem to koles z przymierza moze mnie zabic? A i na pve nie moge atakowac hordy jak gram przymierzem?


Posty: 27
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:36 
Cytuj  
Od trzech dni gram na RPGowym serwerze Ardent Dawn i bardzo mi się podoba. Nie ma przegięć w żadną stronę - słyszałem opinie, jakoby RPGowcy w MMORPGach to elitystyczna banda, lecz póki co nie zauważyłem tego. Po prostu nie ma wkurzających mnie OMG WTF ITAMZ itp, lecz w zamian są uprzejmi ludzie, którzy starają się odgrywać postać. Oczywiście, nikt cię nie zabije za to, że napiszesz coś około-growego, ale przyjęło się, że wtedy należy dodać ooc - out of character.

Podobała mi się reakcja ludzi na jakiegoś dzieciaka o nicku DarkAssasin, który... no cóż, zachowywał się właśnie tak, jak to wskazuje imię jego postaci. Myślałem, że zaraz polecą flejmy i gracze go obskoczą za 1337speek, ale nie - po prostu zwrócono mu uprzejmie uwagę.

Poza tym fajnie się przyglądać rozmowom orka i trolla o plusach i minusach jedzenia krasnoludów. Dawno się tak nie uśmiałem, jak troll stylizując wypowiedź na jamajski akcent mówił, że do dziś jak mu się odbija, to wypluwa włosy z krasnoludzkiej brody.

Ogólnie zabawa na RPGowych serwach bardziej mi się podoba od gry na PVP. Nawet pomijając brak tego niesławnego gankowania.


_________________
The melting pot seems to be calling the kettle black when it boils over,
but only on our own soil,
so the little boy holds a toy soldier,
and waits for the suit and tie to come home.

Sage Francis "Makeshift Patriot"

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:43 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Co to znaczy decydujesz kiedy pvp? Zmieniasz osbie flagi czy musisz wyzwac kogos cos a la pojedynek?

tak dokładnie
widzisz kogoś PvP możesz go postraszyć włączjąc flagę PvP albo zatakować i wtedy masz flagę z automatu później /pvp i jeżeli przez 5 min nie będziesz podejmował walki PvP flaga znika
duel to inna para kaloszy w duelu sie nie ginie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:48 
Cytuj  
czy mi sie zdaje czy po ostatnim patchu , ustawia sie flagę na on/off , nie tak jak wcześniej na 5 min .... jeśli sie mylę poprawcie


_________________
Obrazek

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:52 
Cytuj  
tak ale jak ustawisz na off musisz odczekać 5 min żeby zniknęła więc nie jest to że tak powiem rewolucja ale jako takie usprawnienie

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:53 
Cytuj  
al`akir

dobre pingi

PVP

fajni ludzie i mało Polaków

czyli miodzio.

Jak lubisz widok na głównym "h.uj, ku.rwa, pizd.a" to wybierz Burning Legion.

pzdr

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:18 
Cytuj  
A jak doszly teraz te punkty honor to slyszalem ze na pvp jest ladna sieka! To teraz lepiej isc na pvp czy pve? I gdzie najwiecej polakow jest? na jakim serwerze?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:24 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
gralem na bl do tego patcha (Rogue 55) po tym patdchu lagi & disci skutecznie uniemozliwy inna gre niz kampowanie ah, gram na pve i jestem happy :D


LOL !
Lepiej powiedz ze Cie kampili przez cale dni, a wstyd ci tu poplakac jacy ludzie sa debilni kampujac gdzie sie da ciala innych LOL, najlepiej zgonic na lagi :P Ukryta hipokryzja ze az smierdzi z daleka :lol:

sorki za maly flamik, ale nie moglem sie powstrzymac :]

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:26 
Cytuj  
Też stoję przed podobnym wyborem. Jednak PvP ma to "coś" - a żeby nie być gnojonym, wybierz jeden z nowo postawionych serwów, gdzie ludzie mają max 35 - 40 lvl - wszyscy zaczynają, więc powinno być dobrze - przynajmniej mam taką nadzieję :P

Polecam The Maelstrom


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:26 
Cytuj  
OT on:
nie slyszal nikt nic odnosnie mozliwosci transferu postaci z BL na jakis malo zaludniony?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:40 
Cytuj  
Cos gdzies chuczy, ale jeszcze nie wiadomo w ktorym lesie.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:57 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Fabianek napisał(a):
gralem na bl do tego patcha (Rogue 55) po tym patdchu lagi & disci skutecznie uniemozliwy inna gre niz kampowanie ah, gram na pve i jestem happy :D


LOL !
Lepiej powiedz ze Cie kampili przez cale dni, a wstyd ci tu poplakac jacy ludzie sa debilni kampujac gdzie sie da ciala innych LOL, najlepiej zgonic na lagi :P Ukryta hipokryzja ze az smierdzi z daleka :lol:

sorki za maly flamik, ale nie moglem sie powstrzymac :]


a ja nie moglem sie powstrzymac od klik w ignore

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 20:02 
Cytuj  
Ja gram na rp (Earthen Ring) - jest swietnie, naprawde polecam... jak juz wczesniej napisano nie uswiadczysz tu za wiele 1337 speaka czy klniecia na glownym kanale, ludzie przewaznie maja imiona pasujace do fantasy, w karczmach mozna uswiadczyc sporo luda, ogolnie liczyc na ciekawa rozmowe podczas lazenia po swiecie.
Mimo wszystko stwierdzam taka zabawa w niczym nie wymuszany (bo nikt cie nie przymusza to rpgowania) klimat potrafi byc niezla.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.