mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 64
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 11:08 
 
Zgłaszam poważny bug. Zakupiłem sobie wieżę , kiedy ktoś jedzie na dużej szybkości wieżdża do ścrodka wieży jakby nie było ścian. Potem taki osobnik znajduje się w środku bez mozliwości wyjścia , chyba , że jest magiem, wtedy stawia sobie portal i może wracac i czyścic moja więże.
Coś jest nie tak, nie uważacie ???
Aha nie chodzi tu o brak patch lub ich obecnośc i gracze spatchowani i ci bez patchy wieżdżają tak samo, czyli bez problemu.
Stoły w wiezy kupuje juz 6 raz grrrrrr


_________________
"Vita sine litteris moris est"

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 12:28 
 
Nawet z patchem jest cos dziwnego na SC- dopiero gdy pdjeżdza sie bardzio blisko, pojawia się budynek postawiony przez gracza. Wczęsniej widac tylko przedmiot z wewnątrz...

*

Posty: 64
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 12:32 
 
Dokładnie o tym mówię, widac przedmioty w budynku , widac drzwi , nie ma ścian wczytyją się jakoś wolno.... i dlatego wielu ludzi robi na Coperfilda i przechodzi przez ściany. Z tego tez powodu przestawiłem chatke na odludnym miejscu , dzieki temu zyskałem to iz mniej nieszczęśników wpada do środka....


_________________
"Vita sine litteris moris est"

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 13:43 
 
To moze powiedz gdzie dokladniej stoi... :smile:
Jak tylko kupie runy to juz tam pedze :smile:

*

Posty: 64
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 14:44 
 
Spoko poczekam na ciebie i dam ci bana hmm wtedy runa nic nie dają , zapraszam :smile:
Ale tak powaznie GM-owie , zróbcie z tym coś , bo satysfakcja i radość z posiadania własnego domku równa jest zeru, bo to nie bezpieczna przystań, ale dworzec kolejowy, czy dom publiczny eh :sad:


_________________
"Vita sine litteris moris est"

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 14:48 
 
Srebrny nie wiem czy wiesz ze ja skasowalem sklepik dlatego ze jakas lajza (pewno nie jedna) systematycznie okradala mi vendorka. Dziwie sie ze jest to wogole mozliwe ale hmm bywa. Podobnie dziwie sie ze znikly mi przedmioty oznaczone jako locked down ....
Podejrzewam ze chyba nikt juz nie otwozy sklepiku - to nie ma sensu - nikt nie bedzie na sile dorabial zlodzieja

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-22 14:50 ]</font>

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 14:51 
 
Mi przedmioty locked tez znikają, na szczęście te secured nie. Ale że mozna okraść vendora to już przesada. Trza coś z tym zrobić, zanim otworze sklep.

_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-22 14:51 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 14:55 
 
Cytuj:
2002-01-22 14:51, Mastyl napisał:
Mi przedmioty locked tez znikają, na szczęście te secured nie. Ale że mozna okraść vendora to już przesada. Trza coś z tym zrobić, zanim otworze sklep.

_________________
<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-22 14:51 ]</font>

notabene znikla laska ktora zamowiles z plecaka vendorka - wiec nie otwieraj sklepu bo ci go obrobia - strata moze niewielka ale dlaczego masz pracowac na zlodzieja

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 17:34 
 
Własnie, ale ktoś się obłowil- tylko ciekawe co zrobi z tą laską, bo nie sądze zeby zlodziejaszek miał 80 str. Pewnie będzie chcial komus sprzedac- ludziska, jak się do was zglosi jakis niepozorny pan z glacial staff, to macie duże prawdopodobienstow, że stoi przed wami złodziej. W tym wypadku mozna sprzedac mu plombe bez wyrzutów sumienia, a glaciala oddac Scorpiowi.

A w moim sklepie będą rzeczy "forged by" (jak się naucze robić, juz niewiele brakuje :smile: ) więc będe miał jako-taką kontrole nad tym kto nosi moje zbroje i broń, i wyśledze źródło kradzieży.

_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-22 17:34 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 11:59 
 
sprzeda u vendorka w miescie - nie zarobi tyle ale zawsze na regi dla maga starczy - a co do laski mam jeszcze jedna ale w banku - hmm czy ktos ma moze miec rune na ICE ? potrzebuje rune do ICE - nie moge tam tyrafic

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.