mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 80
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 08:52 
Cytuj  
Cześć!

Podejżewam, że mogło to byc już gdzieś omawiane i przyznaję, że czytałem już różne poradniki z opisanymi strefami do grindowania na odpowiednich levelkach dla aliance. Chciałbym jednak poruszyć temacik grindowania Shadow Priestem.
Problem jest taki, że nie za wiele mam czasu na granie. Questowanie jest super, jednak po prostu czasami nie daję rady zrobić czegoś samemu i nie moge znaleść kompana do pomocy. Z drugiej strony jak się tak policzy to wychodzi czasami, że więcej biegam z A do B lub kogoś szukam niż expuję. Dlatego też doszedłem do wniosku, że być może szybciej nabiję lvl po prostu zabijając mobki (z powodu długiego resta exp będzie szedł jeszcze szybciej). No i właśnie może byście doradzili gdzie najlepiej grindować 32lvl priestem z perspektywą powiedzmy na najbliższe 4 lvle i czy lepiej robić solówki, czy jak się ktoś trafi to dueciki?
Obecnie jestem w okolicach Booty Bay.

Pozdrawiam
Ojejku :]

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 09:25 
Cytuj  
Ogólnie zasada przy grindowaniu jest taka żeby szukać humanoidów. Po pierwsze rzucaja kase zamiast jakiś pazurów, gówienek itp. Po drugie rzucaja materiał który przyda ci sie do bandaży. Ja roguem w okolicach tego lvlu grindowalem w Kungen's Camp , jednak tam bez skilla do czestego przerwania czarów nawet nie ma co próbować. Można również, jesli sie nie myle zahaczyc o centki w desolace.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 09:50 
Cytuj  
na tym lvlu mozesz grindowac np Harpie w ich jaskini i okolicach w Thousand Needles. Nie dropuja wprawdzie materialow na bandaze ale za to mozna niezla kase nabic na ich piorach. Jakis czas bilem tez ogry w Alterac (niedaleko Tarren Mill), ale tam za czesto sie kreci Alliance i zamiast grindu mialem zabawe w berka.

Uwazam jednak, ze skoro przeczytales juz tyle poradnikow i nabiles postac do 30lvlu to powinienes juz sam dobrze wiedziec co robic :>

*

Posty: 80
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 09:56 
Cytuj  
Żadnej rady od Shadow Priestw, gdzie się wam dobrze grindowało? A swoją drogą, to gdzie znajdę mobki humanoidów na lvl 32+2lvl, ładnie i stosunkowo szybko umierających. Np w kurzen's copound są healerzy a nie ma nic bardzie wkurzającego niz gość, który sobie 100%życia odnowi, tak, że trzeba 2*więcej mana zużyć...

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 10:06 
Cytuj  
Ojejku napisał(a):
Żadnej rady od Shadow Priestw, gdzie się wam dobrze grindowało? A swoją drogą, to gdzie znajdę mobki humanoidów na lvl 32+2lvl, ładnie i stosunkowo szybko umierających. Np w kurzen's copound są healerzy a nie ma nic bardzie wkurzającego niz gość, który sobie 100%życia odnowi, tak, że trzeba 2*więcej mana zużyć...


grinduj centaury w desolace

*

Posty: 80
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 10:25 
Cytuj  
Ok, a nie ma ktoś pomysłu na grind tak, zebym nie musiał lecieć na drugi kontynent i to na jego drugą stronę (nie mam gryfa w desolace, więc musiałbym kawał drogi pieszo dmuchać), nie mówiąc już, że wyprawa do ah to juz byłaby cała podróż.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 10:30 
Cytuj  
To nie siedz na forum tylko zapierdzielaj :wink:


_________________
Obrazek

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 10:47 
Cytuj  
Ojejku napisał(a):
Ok, a nie ma ktoś pomysłu na grind tak, zebym nie musiał lecieć na drugi kontynent i to na jego drugą stronę .


leniuszek...wpadnij do arathi to ja sobie ciebie pogrinduje ;)

*

Posty: 80
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 10:58 
Cytuj  
W pracy siedzę 8)

A tam jest perspektywa grindu na ile lvli?
I czemu akurat tam żeście się uparli, fajne jakieś dropy? I w sumie to czym się rózni grind tych mobów od innych na podobnym lvlku w EK?

Koledzy przypadkiem nie z Oggrimar, lub Teldrasill? ;)
Do Wetlands...statek...bieg przez dwie krainy, żeby dopaść do desolace, a z powrotem pewnie 10min lot gryfem...statek...gryf do AH

Chyba robię się upierdliwy :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 11:01 
Cytuj  
Tbh, najlepsze jest wspolne aoe grindowanie z magiem. Sciagacie po 5-8 mobkow, on zabija aoe a Ty leczysz. Duzo szybsze i sprawniejsze od powolnego zabijania mobkow pojedynczo z warriorem.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 11:47 
Cytuj  
Arathi Highlands spider - cooking/Leatherworking regi , Yeti (skinning)
Nagas (shell , pearl na craft i kasa ) - Hillsbrad foothills , Kurzen to tez dobry spot - na healerow masz silence , Turtles , vulture ( craft cooking regi) - Shimmering Flats


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 13:13 
Cytuj  
A tak btw gdzie się dobrze dropują dragon scale? czarne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 14:03 
Cytuj  
Ubrs.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 80
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 14:25 
Cytuj  
xxx

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 22:20 
Cytuj  
priestem w ogole nie grindowalem jako tako tylko questy i instancje i wmiare szybko zrobilem 60 teraz robie rouga to bije byle co kolo mnie jest i ma lvl taki sam albo wiekszy o jeden szlo szybko do 45lvl teraz troche obora sie zaczyna bo tych gowien miliony trzeba zabic zeby lvl zrobic


_________________
ooo znowu w to gram...

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 07:37 
Cytuj  
jeśli chodzi o czarne łuski kupe dropuje w burning stepsach... po jednym grind runie mam jakieś 30-50


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 08:11 
Cytuj  
Ojejku napisał(a):
Ok, a nie ma ktoś pomysłu na grind tak, zebym nie musiał lecieć na drugi kontynent i to na jego drugą stronę (nie mam gryfa w desolace, więc musiałbym kawał drogi pieszo dmuchać), nie mówiąc już, że wyprawa do ah to juz byłaby cała podróż.


Daj znac jakiemus warlockowi to cie sciagnie. Jak to Desolace szedlem dlugo, bo i tereny niezbyt przyjazne :) Ale przynajmniej kilka HK zaliczylem po drodze :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 12:18 
Cytuj  
sirek napisał(a):
jeśli chodzi o czarne łuski kupe dropuje w burning stepsach... po jednym grind runie mam jakieś 30-50


A na "blue dragonscale" gdzie się najlepiej wybrać ?
Wg allakhazam najłatwiej o te łuski w Azsharze i Winterspring ... a wie ktoś z własnego doświadczenia gdzie ?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 12:45 
Cytuj  
@ojejku znajdz sobie maga i duecik np. murlocki na poludnie od ss ja z qmplem (duel druid+mag) pulowalismy wies po wsi zreszta wez maga poszukaj cywilizowanych mobow (takie co maja wsie obozy etc) i jedziesz z koksem :) wiesz po wsi

jedno wymaganie: mag musi miec instant AE

co taki duet moze przezyc:
- pull 10+ centaurow w deso bedac na twoim levelu
- pull 15+ satyrow 50-54 bedac na mag 52, druid 53

czego taki duet nie przezyje:
- silence na healera
- smierci polowy party, jeden z 2gim sa zwiazani jak jeden padnie to 2gi musi miec duzo farta zeby uciec:
- mag padnie - to rzuca sie na ciebie 10+ mobow
- ty padniesz - mag nie leczony pada w 2-3 sekundy

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 12:50 
Cytuj  
Zderzaczku dla szammiego idealny spot to Azshara ale jak Ci sią na gwałt potrzebne to przegrinduje się na winterspringu i trochę tego niebieskiego badziewia spadnie :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.