mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:27 
 
Czy ktos ma zamiar ew checi utwozyc gildie orderu z prawdziwego zdazenia - taka z patrolami i kodeksem honorowym. Chorniaca slabych i pomagajaca potrzebujacym.
??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:34 
 
Owszem! Pisze sie na to!

Oczywiscie Guild Masterem powinien by doswiadczony wojownik, znajacy obyczaje Chaosnikow... (jesli wiesz o kim mowie :grin:)

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:37 
 
Tez byl bym chetny, zapisac sie :smile:.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:41 
 
Taunis, rozumiem ze ty jako byly morderca(khemmasskhemmurdererkhem) najbardziej sie do tego nadajesz. I w sumie musze ci przyznac racje. Znasz zwyczaje i tereny po ktorych chodza mordercy wiec wiesz gdzie ustawic patrole i takie tam. Ciekawe czy ci na patrolu beda w stanie mnie dostrzec :grin:.
AVE! Morituri te salutant!

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:42 
 
to juz sie chyba trzeba w grze dogadac :smile:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:55 
 
Jesli powstanie taka gildia jestem gotow zaryzykowac calym hmm soba zaryzykowac i was wesprzec ale hmmm prawdopodobie efekt bedzie tego taki ze strace wszystko i bede zbieral sztylety z trupikow :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:04 
 
Czyli zostaniesz hiena cmentarna scorpio... hihihihi

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:17 
 
Cytuj:
2002-01-24 21:04, Szerszen napisał:
Czyli zostaniesz hiena cmentarna scorpio... hihihihi

Szerszen gwoli wyjasnienia tak zaczynalem - zbieralem przedmioty ktore zostawiali inni w cialach martwych stforkow sztylet klejnoty i inne duperele ale nigdy nie lotowalem martwych graczy zeby na tym zarobic. Powiem wiecej zdaza mi sie oddac przemioty ktore zostaja po ciele jesli to zniknie. Raz czy dwa znalazlem jakies plecaki czy sakiewki bez ciala a wlascicela nie bylo w poblizu wiec zatrzymalem zawartosc - ale nie bylo tego duzo wiec i zysk i strata mala ot taki prezent od losu. a chienami to ja nazywam tych co zeruja na smierci playera zabitego przez stforki .....

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:20 
 
hehehehe easy... smieje sie, wiem, gracze - zwlaszcza ci bardziej zaawansowani zostawiaja duzo dobra w cialach stworkow... mozna spokojnie wyjsc jako newbie z impasu gotowkowego na tych "resztkach"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:25 
 
Kto jak kto, ale Taunis jest jedyna osoba, ktora powinna byc brana pod uwage, jako przywodca takiej organizacji. Najlepsi pogromcy bandziorow, to byli bandziorzy... i odwrotnie. Ja, co prawda jestem postacia neutralna, ale nie lubie, jak zloczyncy przeszkadzaja mi w spokojnym zyciu...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:46 
 
Robcie i bawcie sie macie moje blogoslawienstwo... tylko pamietajcie ze wtedy walke z PK moge zrzucic na wasze barki... pozwole za to wystawic sobie posazek i palic kadzidelka :wink:
================

Evil Devil GM


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 23:24 
 
Jak bedziecie potrzebowac kowala, to i ja sie pisze :smile:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 00:31 
 
Dobra - proponuje jutro wszystko zalatwic :smile:

Jesli sponsorem bedzie Scorpio, to bardzo dobrze. Ja moge podjac sie proby "dowodzenia" tym wszystkim (mam nadzieje ze nie podziele losu Yerpena) :grin:

Moze Profian wstapi - kto wie...

Tymczasem ide spac, jak ktos ma jakis pomysl, uwagi itp. to niech pisze.

I ofkoz jak nic nie wyjdzie z tego Orderu, to sie sfrustruje i zaczne zabijac niebieskich :grin:

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 00:52 
 
A o co chodzi z tym Yerpenem? Bo jak dzisiaj gralem, to widzialem dziwny komunikat od GM-a na temat Yerpena?


Posty: 29
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 01:01 
 
Jasne ze sie przylacze jezeli powstanie prawdziwa gildia ORDERU. I mimo ze kocham Taunisa jak kochanka :razz: To jednak cos mi mowi ze nie podporzatkowal bym sie wladzy kogokolwiek taki juz ze mnie czlowiek. Ale ORDER to moje powoloanie jezeli ktos w to nie wierzy to mu na SC wytlumacze dwoma slowali ze prawdziwy ze mnie milosnik pokoju (corp por). Tylko jest taki maly problem ze cosostatnio trudno jakis CHAOS spotkac... cos jakby wszyscy zmienili orientacje na moja i nie wiem czemu :sad:

UnknOwn - Profian the Necromancer!

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 01:04 
 
Mysle ze to po dzisiejszej akcji prewencyjnej GM'ow - dwoch panow na moment zobaczylo nasze urocze wiezienie... :wink: Bo to taki chaos na SC, ze boja sie GM'ow i tylko newbie umieja mordowac... a no i stracili baze wypadowa... w minoc... guarded area... kurde ja ejstem jednak wredna swinia.

(D)Evil GM


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 01:13 
 
Cytuj:
2002-01-25 01:04, Szerszen napisał:
Mysle ze to po dzisiejszej akcji prewencyjnej GM'ow - dwoch panow na moment zobaczylo nasze urocze wiezienie... :wink: Bo to taki chaos na SC, ze boja sie GM'ow i tylko newbie umieja mordowac... a no i stracili baze wypadowa... w minoc... guarded area... kurde ja ejstem jednak wredna swinia.

(D)Evil GM


hihihihihihihihihihi :grin:


Posty: 29
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 01:42 
 
Etam Hihi w Minoc bylo fajnie wszystkie menty tam sie pokazywaly, bylo wiadomo ze jak ktos w Minoc to znaczy ze swinia wiec sie go odrazu zabijalo (nie mowie tu o panach "Mam kilof co zrobic aby zaczac wydobywac zloto?" tylko o roznych GrandMasterach) A teraz ? Jak Minoc bedzie pod strazami to nie bedzie mozna zabijac :sad: tych swin... ja wiem ze pojecie zlych zazwyczaj ogranicza sie do czerwonych (murderow) u wiekszosci panow ale ja osobiscie je ciut poszezam a wszystkich zlodzieji i ludzi ktorzy nie maja hjonoru plus jeszcze tych co sie otwarcie przyznaja ze sa zli (chodze po bretani i pytam "Czy chaos jest twoim sprzymierzencem" odp TAK to zabijam NIE to nie zabijam) Guardzi beda ciut przeszkadzac :sad:

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 01:51 
 
UnknOwn - juz co prawda, nie jestem w Minoc, ale mam tam przyjaciol. Kogo miales na mysli, nazywajac swiniami ? Jestem tylko rzemieslnikiem, i nie pamietam zebym tak strasznie komus podpadl... . To samo dotyczy moich przyjaciol. Moze bys sie odwazyl i podal Swoje imie... . Bo takich Ucostam jest wielu, a tat bede wiedzial kogo unikac...


Posty: 29
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 02:39 
 
Hehe... Podawac moje imie to ostatni rzecz jakiej bym sie bal! Jam jest Profian (Kazdego chetnego pojedynku zapraszam prosze dzwonic 99-73-34) co gdybys uwazniej czytal bys wyczytal z mojego pierwszego postu. Jezeli ktos ma cos do mnie to zapraszam na moje przyslowiowe dwa slowka (corp por). A tak pozatym to mowiac o swiniach mialem na mysli nie porzadnych graczy tylko takich Lotharow co zabijaja NB na kazdym kroku i sie tym szczyca.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.