mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 14:15 
Cytuj  
Otóż od dłuzszego czasu stoi sobie u mnie na pułce FF XI ,którego dostałem przypadkowo :wink: (nie będe tutaj dalej wnikał w to) Mam wiec z nim związane pare pytań:
1) mój sprzet 512DDR(moge do 1GB dociagnąc) Gforce2 MX 400 athlon xp 1600+.Jak by poszło na tym sprzęcie?
2) Jak wygłada sprawa dodatków.Słyszałem że do mmorpg azjatyckiej produkcji wszystkie dodatki sa darmowe. Czyli jakby to wyglądało? Każdy dodatek sciagal bym tak jak np Chronicle do Lineage 2??
3)Jak wygląda sprawa craftingu?
4) Jak duży jest świat FFXI?
Świata FF nie znam ,fanem też nie jestem, ciągnie mnie cos ostatnio do tego tytułu. W chwili obecnej mam jescze SWG więc, myśle że warto przetestować obydwie za free aby sie przekonać którą wybrać na stałe :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 15:09 
Cytuj  
1 - wydaje mi się że poleci dobrze

2- Każdy dodatek trza kupować

3- tutaj za duzo nie moge powiedziec bo specem od craftów nie jestem
Obrazek

4- duży :P


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 15:18 
Cytuj  
zalezy jaka wersje masz
US byla z dodatkiem zillart i COP trzeba sobie dokupic
EU z oboma dodatkami
wersja PS2 jest z oboma dodatkami


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 46
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 16:19 
Cytuj  
Mam FF-a z dwoma dodatkami, jescze tam jest Tetra Master :wink:
Jescze jedno pytanko czy walka wyglada tak jak w innych japonskich mmorpg ,czyli trzeba dojśc do specialnego miejsca gdze mozna wyzwac innego gracza?... aha i jescze wolałbym od siorki ramu nie porzyczac bo puzniej sie wkurza :P Więc te 512 DDR by wystarczylo? Karte wiem że mam slabą ale na razie za malo mi placą żebym mógł sobie pozwolić na zakup nowej... może po podwyższce :P

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 17:06 
Cytuj  
Final Fantasy XI to NIE JEST PVP


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 17:08 
Cytuj  
FFXI nie jest gra pvp, weic zeby bic sie z innymi graczami trzeba to robic w ramach Ballisty (takie eventy sie odbywaja i mozesz sie zapisac zebyw ziac udzial)

3) sa rozne typy craftow, ja sie zajmuje Alchemy i Cooking, jak ma sie kase i czas, mozna nawet dosc szybko zrobic jakis wyzszy lvl ^^
mozesz sie zapisac do danej gildii, od 30lvl (czy tam od 28), zdobywasz punkty oddajac zrobione rzeczy do gildii, a punkty mozesz wymieniac na keyitemy.. w sumie to nie wiem co mozna powiedziec XD za ogolne pytanie ^^;;

4) ogromny ^^

w FFXI nie lewelujesz szybko.. to gra dla osob z cierpliwoscia ^^;; grajac przez darmowy miesiac nie zobaczysz za wiele ^^;; niektorzy mowia, ze zycie zaczyna sie po 50lvl ;P
po za tym tu nie tylko expujesz, jest masa qquestow,misji do robienia ^^
no i fakt ze sie gra glownie w pty i z innymi ludzmi ^^
jak nie gra wciagnie to inni ludzie ;P

wo, ale powiedzialam :P lol...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 17:22 
Cytuj  
to ze my sie w pvp zabardzo nie bawimy nie znaczy ze ballista nie jest fajna :) trzeba lubic, chyba wiekszosc co ff kupuja bardziej lubi pvm niz pvp dlatego takie male zainteresowanie tym tematem :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 46
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 20:58 
Cytuj  
To że lev wolno idze to wiem :wink: Grałem już w niejednego azjatyckiego mmorpg :wink: Zreszta na tym mmogi nie polegają zeby szybko lev tłuc(choć zdarzą sie napaleńcy) Co do PvP ja naprzykład również wole PvM, wole z kimś niż na kogoś :wink: Pytałem tak tylko z ciekawości.
Ja tu widze że FFXI niezle wciąga, jak kupujecie encyklopedie, a na dodatek w języku wschodu :lol: No pięknie pieknie, mam nadzieje że jak zaczne grać to nie zrujnuje swojej miesiecznej pensji :P

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 22:26 
Cytuj  
Exp wcale wolno nie leci, ależy ile się gra i w jakim party :wink: W końcu zrobiłem BRDa 50 w 2 tygodnie chyba :wink:

FF to dobra gra.Ogólnie wyszły 2 dodatki, które są załączane do wersji EU. Dodatki pomniejsze są darmowe (misje itp) i wchodzą po większości kochanych majtanasów. :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 07:24 
Cytuj  
A ja jak że jestem fanem Finala i....zachęcony tymi wszystkimi waszymi rozmowami gre zakupiłem :D Przyjdzie ok 1 lipca..a więc do zobaczenia w Vana`diel :wink:

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 07:27 
Cytuj  
A właśnie ja również mam pytanie...czy walka w tym finalu odbywa się podobnie jak w poprzednich? Czy jest równie dynamiczna?

Pozdrawiam,
Arrus

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 08:42 
Cytuj  
W poprzednich FF byla dynamiczna walka? Chyba tylko w FF X-2. Nie wiem czy walke turowa mozna uznac za dynamiczna.

Jesli za walke dynamiczna uznajesz ciagle skakanie, bieganie i nawalanie specjalami to walka w FF XI nie jest dynamiczna, ale grajac niektorymi jobami troche sie trzeba nagimnasytkowac mimo tego ze postacie walczac zazwyczaj stoja w miejscu.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:24 
Cytuj  
Tylko pamiętajcie poprosić o Worldpassy jak już spaczujecie grę, by przy tworzeniu postaci dostać się do nas ;)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:42 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
W poprzednich FF byla dynamiczna walka? Chyba tylko w FF X-2. Nie wiem czy walke turowa mozna uznac za dynamiczna.

Jesli za walke dynamiczna uznajesz ciagle skakanie, bieganie i nawalanie specjalami to walka w FF XI nie jest dynamiczna, ale grajac niektorymi jobami troche sie trzeba nagimnasytkowac mimo tego ze postacie walczac zazwyczaj stoja w miejscu.


Chociażby walka w FFX jak dla mnie byla bardzo dynamiczna, przy czym chodzi mi glownie o animacje postaci i najazdy kamer..po prostu bardzo fajnie sie to wszystko odbywalo.
A wogole to jaka jest roznica miedzy Finalem a innymi "normalnymi" mmorpgami, bo z tego co tu czytam to Final jest zupelnie inny...ale na czym polega roznica? W czym jest innym np. od World Of Warcraft?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:58 
Cytuj  
Kazdy mmorpg jest troche inny. Na szczescie.

Miedzy FFXI a WoW roznic jest wyjatkowo duzo, ale nie chce mi sie tu rozpisywac na ten temat.

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 10:08 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Kazdy mmorpg jest troche inny. Na szczescie.

Miedzy FFXI a WoW roznic jest wyjatkowo duzo, ale nie chce mi sie tu rozpisywac na ten temat.


"Troche" inny to jednak dla mnie troche za malo 8)
No nic, mam nadzieje ze bedzie warto :)

Pozdrawiam,
Arrus


Posty: 46
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 18:16 
Cytuj  
Mam kolejne pytanko. Gdybym zainstalował Play online i użył już cd-keya, póżniej założył konto. Po pewnym czasie przestal bym grać i zapomniał bym hasła i loginu. jak go moge wtedy odzyskac?
PS: nie mowcie mi o sekretnych pytaniach bo ja zawsze je zapominam
A odpowiedz bedzie wazna dla mnie ale jescze ważniejsza dla znajomego który zapodział gdześ swój login i hasło :wink:
Przypominam że instalowałbym dopiero samego play online.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 19:49 
Cytuj  
tak jak radzi na ta okazje S-E: zapisac sobie je w bezpiecznym miejscu przy rejestracji (widac prawie kazdy olewa ten warning) :]

ktos juz sie bawil wodzyskiwanie loginu i hasla dzwoniac do obslugi klienta, ale to juz samemu trzeba przetestowac


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 46
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 20:26 
Cytuj  
He he :P Pozostaje tyko jescze nabyć inny cd-key do PO, pytanie tylko czy da sie taki SAM gdześ kupić??

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 21:38 
Cytuj  
ehh...... cd key jest jednorazowy - tworzy konto i znika, zakup cd-key to zakup kolejnej gry i utworzenie nowego konta, jesli chce dalej grac stara psotacia neich dzwoni i sie dowie co mozna zrobic...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.