mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 07:56 
Cytuj  
Znudziło mi sie juz granie Melee Type Fighters, zrobilem wizarda(20lvl) 8) . Zaczynam sie zastanawiac jaka klasa obrac na dalszej drodze zycia... Lubie grac niezbyt powszechnymi klasami, takze zastanawiam sie nad Necro, slyszalem ze potrafi dac niezle w kosc i to ze jest extreme solo styler(co mi akurat by podpasowalo :wink: ) wiem ze tez potrafi nukowac tak jak sorc. Mozecie powiedziec jakie sa roznice miedzy Sorcem a Necro? I co byscie mi radzili wybrac. Jezeli jest na forum jakis Necro to moze wkleic pare SS'kow. Thx :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 09:36 
Cytuj  
1. Roznice miedzy Sorc a necro wejdz na l2orphus.com i tam u gory masz cos takiego jak 'Compare skills' :>i juz widzisz czym sie roznia :>
2. Nec to bardziej solista- Sorc glownie w grupach, AOE sleep dobra rzecz :)Chociaz i Sorc mozna jak kazdym nukerem solowac, ale potrzeba emp3 :)
3. Screeny Nec mozesz znalezc na Orphusie, w dziale ze screenami, tylko trzeba sie przekopac przez sterte 'syfu'
4. Ja osobiscie doradzalbym Sorc - w przyszlosci latwiej o grupe a co za tym idzie o exp :>
5. skoro zaczeles od nowa robic postac to moze zastanow sie nad zmiana servera :>? Moze bartz-hindeminde, albo gusiek ?


Posty: 6
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 19:41 
Cytuj  
Hmmm, dzieki za rady :D jeszcze nie jestem zdecydowany. Jakos dziwnie korci mnie zeby wziasc Necro... no ale mam jeszcze troche czasu do tej decyzji :wink:

Co do zmiany servera to nie jestem pewien, chetnie bym pogral na Bartzu (nawet ostatnio gadalem z Itachii i Elfinka, pozdrawiam :) ) trudno bedzie znalezc kogos zeby przeniesc adena (a jest jej troche). A na devianne gra pare osob ktore znam z reala wiec chyba raczej zostane, chociaz kto wie... :]

Cytuj:
3. Screeny Nec mozesz znalezc na Orphusie, w dziale ze screenami, tylko trzeba sie przekopac przez sterte 'syfu'

Im lovin' it. :evil:

Jezeli jakis Sorc/Necro znajduje sie na forum to bardzo bylbym rad gdyby mogl mi dac kilka wskazowek :)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:18 
Cytuj  
Jeśli masz zamiar solować większość czasu bo nie lubisz grania w grupie/tracenia nerwów przy robieniu grupy lub patrzeniu na nieudolnych graczy marnujących twój czas, oczy i pieniądze zrób Necro a nie pożałujesz.
Rozmawiałem swego czasu z kilkoma Nekromantami bo też mnie ta klasa zainteresowała i byli zadowoleni.
Fajną rasą jest też Warlock (tzw. "Hodowca the Kotów").
Nie wiem jak na początku ale po 50`tce może paraliżować "białych", robić trainy i zabijać moby na swoim lvlu aż do wyczerpania sił witalnych gracza. MP nigdy mu się nie kończy, koty wydają zajebiste dzwięki i wzbudza wszędzie sensację:p
Rasa dla samotników choć w party też świetnie daje sobie radę.
Jeśli nie będziesz mógł dostać buffów (szczególnie emp) Warlokiem bedziesz lvlował równie szybko o ile nie szybciej niż Necro. na buffach Necro i Sorc będą szybsi.
Granie warlockiem jest jednak trudne do opanowania.
Koty mają swoje rodzaje, trzeba je healować, uzupełniać sobie nimi MP, kontrolować szas "życia" summona, do tego dochodzą cubiki (opłacane kryształkami D), kocie buffy i wydawanie poleceń ksummonowi na polu walki. Jest więc co robić.
Chodzą słuchy że w C4 wszyscy summonerzy będą mogli jeździć na swoich zwierzakach o.O
Anyway Sorc/Necro i Warlock to fajne klasy i raczej nie ma sie tu do czego przyczepić.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Posty: 6
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 21:38 
Cytuj  
ok, raczej wole solo... w sumie to sie juz zastanowilem i wybralem Necro... na devianne jest ponoc tylko 3 50+ lvl necrosow wiec, bedzie 4 :) widzialem sporo sskow necromancerow na wysokim lvlu z summonami. Nie wiedzialem ze ich summony maja taki potezny p.atk (widzialem jednego z 2k p.atk :] crit przy czyms takim musi byc morderczy). Hmm, a moze jeszcze jakies wskazowki co do equip dla Necro?

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 00:41 
Cytuj  
necro jak sorc, jedynie warlkock sprzetu nie potrzebuje (jedynie armor bo mobki lubia sie przerzucic z summona na castera)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.