mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 17:32 
Cytuj  
Siemka!
Słyszeliście może o nowym mmorpg-u który tworzy polski team New Desert? Gra zapowiada się naprawde fajnie. Grafika 3d, świat s-f (pustynna planeta)...
Looknijcie w googlach po większą ilość info!



Oficjalna strona: http://www.sigonyth.com.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 17:44 
Cytuj  
nastepca mimesis?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 3
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 17:57 
Cytuj  
oj niesadze http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm?setview=features&loadFeature=123&gameID=175&fp=1024,768,457653312,20050627125703 :D

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 18:29 
Cytuj  
Hmm, zapowiada sie calkiem ciekawie.


Posty: 3
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 18:37 
Cytuj  
tak, gra zapowiada sie bardzo ciekawie, jezeli chcecie znalesc wiecej informacji to zapraszam na narazie jedyna polska strone fanowska tej gry http://www.sigonyth.glt.pl (strona niedawno powstala), albo na oficjalna stronke http://www.sigonyth.com, mozna tez poczekac na kolejny Developer Journal i tam przeczytac nowosci odnosnie produkcji Sigonyth

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 19:39 
Cytuj  
Ciekawa wizja devsow na temat swojego MMO, od jakiegos czasu nie widzialem gry robionej "nie pod publike", tylko tak jak tworcy chca :wink:

Widze pare podobienstw do innych gier, np 3 Frakcje nastawione wrogo (DAoC), czy tez wspanialy housing rodem wziety z HZ. Pewnie jest jeszcze wiele podobienstw.
Ale najwiecej przyciaga mnie fakt, iz ta gra przypomina "Mad Max", pustynia, water based survival itp. Wrezcie jakas oryginalnosc.

Co tu wiecej mowic, lepiej przeczytac artykul na
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setv ... ge/1/from/


Posty: 31
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 21:33 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Widze pare podobienstw do innych gier, np 3 Frakcje nastawione wrogo (DAoC), czy tez wspanialy housing rodem wziety z HZ. Pewnie jest jeszcze wiele podobienstw.


Witam ponownie.

Dziękuję w imieniu zespołu za ciepłe słowa wszystkich użytkowników a na te podobieństwa mogę odpowiedziec jedynie tak: zapewniam, że to tylko podobieństwa :lol: ze względów politycznych nie możemy zdradzać więcej do czasu jak będziemy w fazie beta testów.

Dzięki również za zwrócenie uwagi, że to gra nie robiona pod publikę, własnie dlatego że nasze rozwiązania są rewolucyjne nie możemy ich zdradzać i jeżeli uda się do wersji release zrealizować 70% zakłądanych planów to myślę, że następne mmogi będą muisiały się postarac aby być lepszymi :-)

No ale dość chwalenia się, naprawde ciężko pracujemy aby was nie zawieść i jedyne co mogę powiedzieć to prosić o cierpliwość.

Pozdrawiam

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 21:54 
Cytuj  
No ale dość chwalenia się, naprawde ciężko pracujemy aby was nie zawieść i jedyne co mogę powiedzieć to prosić o cierpliwość.

Zycze powodzenia w realizacji projektu. Jak sie uda to na pewno wszyscy beda szczesliwi - i devsi, i my - gracze, bo jak juz pisalem, gra zapowiada sie naprawde ciekawie. Mam nadzieje, ze Sigonyth okaze sie pierwszym polskim MMORPG-iem z prawdziwego zdarzenia, ktorym bedziemy mogli sie pochwalic za granica :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 22:31 
Cytuj  
Ja tez zycze powodzenia.
Jednak dreczy mnie jeden fakt, w udzielonym wywiadzie jest napisane, ze gracze beda tworzyli cala fabule w grze (pomijajac questy, ktore maja byc obok glownego watku).
No i wlasnie tutaj pojawia sie moje pytanie. Czy ten fakt eliminuje jakiekolwiek szanse na tzw. "GM events"? W koncu to jest jeden z najciekawszych zalet gier, ktore owe eventy posiadaja.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 22:44 
Cytuj  
Ja także życze powodzenia. Pograć w polskiego (DOBREGO) MMORPGA... hmm... mam nadzieje że dożyję:) Ale w temat to się chłopaki wstrzeliliście doskonale- żeby na etapie produkcji też tak było :)


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 22:46 
Cytuj  
Wręcz przeciwnie, questy oczywiście będą jak i zdecydowana rola GMów właśnie, nasze rozwiązania mają na celu wydłużenie czasu gry , jak sami zauważyliście grając w mmogi, po jakimś czasie nie bardzo wiadomo co robić dalej.

Mówiąc że gracze mają tworzyć grę mieliśmy właśnie na myśli szereg rozwiązań zaprojektowanych tak aby nie było tego złudzenia braku sensowności gry w tych późniejszych etapach.

Jak już wspomniałem wcześniej tak tu powtórzę nie mogę zdradzać zbyt wiele ale uwierzcie mi aż mnie korci aby to opowiedzieć ale brakłoby mi czasu na pisanie na forumie :-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 22:48 
Cytuj  
Wystarczy ze obiecasz jedno- nie trza będzie kumbajnu żeby gra ruszyła. Dalej pójdzie z górki :)


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 22:51 
Cytuj  
Co do wymagań to na pewno karty z shaderami 2.0 jako minimum no i zalecane dużo ramu niestety , świat będzie ciągły więc sporo detali do załądowania do pałki. Oczywiście będą pewne opcje tu i tam :D

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 23:03 
Cytuj  
Hmmm a co z pvp? D: otwarte, semi-otwarte (areny etc) czy brak ? :D


_________________
retired...


Posty: 31
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 23:03 
Cytuj  
To co tygryski lubią najbardziej czyli otwarte acz w miastach będą strażnicy więc nie ma aż tak lekko :-)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 23:51 
Cytuj  
Otwarte PvP... Mam nadzieje, ze sie nie rozmyslicie jak to robi 99% tworcow gier atm :)

Ogolnie projekt bardzo pozytywny, ale trzeba zobaczyc co wyjdzie z tego w praniu.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 01:35 
Cytuj  
Uuuuu....
Chetnie zagralbym w mmorpg na takich zasadach jak te tutaj. W mmo mniejsze, z otwartym pvp, housingiem i gm eventami, bo to wszystko zebrane do kupy pomaga stowrzyc swietne community.
Dodatkowo umiejscowienie gry w takich, a nie innych realiach pozwala na bezstresowe wsadzenie tych elementow bez straty spojnosci.

Boje sie tylko, ze jak putsynia, to bedzie zaraz rownie plaska i pusta jak w wiekszosci gier.


Powodzenia


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 06:40 
Cytuj  
No i pytanie eliminujace 90% polskich graczy: platna? :D


_________________
.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 07:57 
Cytuj  
Ja myślę, że gra będzie płatna. A ja mam pytanie co do premiery. Wiem że to trochę głupio zadawać je teraz skoro bety nawet jeszcze nie było ale chociaż na który rok jest przewidywana ?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 09:13 
Cytuj  
Wole zeby to byla dobra platna gra, niz darmowe gowno z comunnity w ktorym przewazaja 12letni kretyni.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.