mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:26 
Cytuj  
Ohayo ! Moi drodzy mam pytanko, jaka postac Waszym zdaniem najbardziej nadaje sie do gry pve? Tylko prosze by nie wywiazala sie tu rownie kulturalna dysputa jak w temacie czemu kazdy gra alliancem ^^

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:29 
Cytuj  
imho druid (kazda sroka chwali swoj ogon):
- szybko levelujesz
- brak problemow z party/raid
- jesli jestes dobry = brak problemow z gildia (przy klasach nie bedacych healerami roznie to bywa)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:46 
Cytuj  
Hunter, bo jest ich dwóch


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:47 
Cytuj  
wybierajac huntera musisz sie liczyc z tym ze na dzien dobry masz metke: non skill noob, i musisz udowodnic ze masz mozg i umiesz grac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:50 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
wybierajac huntera musisz sie liczyc z tym ze na dzien dobry masz metke: non skill noob, i musisz udowodnic ze masz mozg i umiesz grac


a ja myslalem, ze to tylko palkow dotyczy :)


Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:57 
Cytuj  
prawde mowiac myslalem nad palem i hunterem, magiem juz gralem pvp i mi sie przejadl... a w dodatku obecnie przeszedlem na strone alliance i mam nawet problem z doborem rasy dla swego podpiecznego ^^/ a z zalozenia gram po to by jak najszybciej dobrnac do 60lvl i sie pobawic, nie gram dla osiagow a zabawy ( stad tez zrezygnowalem z pvp gdzie kazdy za "czyms" gonil ). Nawet zdobywanie pieniedzy w alliancie poczatkowo wydaje mi sie inne, czy gorsze nie wiem ale troche szkoda bo nie mozna zabijac elementali w dalaran, fakt bylo to uciazliwe calkiem i dlugotrwale ale sie czlek przyzwyczail a tu troszeczke na razie jestem zagubiony :) totez o rady prosze ^^

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:57 
Cytuj  
Warrior, najłatwiej, najszybciej

P.S.
Jak już grałeś, to jakieś ogólne pojęcie powinieneś mieć o innych klasach i co Ci najlepiej podejdzie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:06 
Cytuj  
poczytaj dodatki rasowe imho:
- gnomy - najlepsi casterzy (nie moga byc priestami)
- krasnale - najlepsze warki, oraz jako priest dostaje dodatkowy skill "Fear ward", hunter uzywajacy gun (afair maja jakis bonus do gun)
- elfy - rogue, hunter (+1% dodge)
- humani - takia uniwersalna ktora wlasciwie nei ma dodatkow bojowych (+5% diplomacy i percepcja[aqrat percepcje mozna potionem zalatwic])


Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:15 
Cytuj  
hihi no i tu sie pojawiaja schody bo ja z nagielskim jestem na bakier :) i za bardzo w jezyku Szekspira to ja przemawiac nie umiem :) dlatego pytam o klase ktora moze byc dobra :) tylko dzieki uprzejmosci znajomych wykonuje questy gdy mowia mi co i gdzie mam zrobic :) no coz nie kazdy mial mozliwosc nauki owego jezyka :) Zalezy mi po prostu by do konca wakacji miec dobra postac i pomagac ludziom na raidach :) zawsze milej jest zabic onyxie w grupie niz... >nie da sie inaczej niz w grupie..no tak <niz w grupie ^^

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:17 
Cytuj  
Jaka profesja?
Kazda; kazda jest dobra, tylko poprostu kazda wymaga innego sposobu gry i tyle.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:21 
Cytuj  
@Macabritzzo chcesz zabic onyxie nie znajac eng?
przykro mi to mowic ale znajomosc eng przy bicu onyxii to podstawa chodzby zeby wiedziec co mowi lider rajdu, oraz co mowi hunter o pozycji onyxii. Lider i/lub hunter beda mowili a nie pisali (btw. nie wyobrazam sobie bicia onyxii uzywajac /ra zamiast TS)


Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:33 
Cytuj  
no nic nie poradze, takie czasy byly co to Rasija panowala a nie Englische a obecnie to za malo czasu jest na nauke Anglijskiego ^^
/
co do wypowiedzi Dwutlenka, gra a miec pojecie to roznica bo prawde mowiac nigdy nie zwazalem na innych ludzi a gralem by wylvlowac i miec dobry sprzet tak samo teraz, w party za czesto rowniez nie bywalem a chce przez pve przeleciec milo i sympatycznie by moc pozniej innym pomagac :)

huntera widzialem tyle co jakies marki rzucal i mial scpety czasem w grupie totez duzo nie wiem o nim ^^ i tak sie interesuje wlasnie kim by zagrac, czy paladyn sie nadaje do odbrej zabawy? :) hunter? czy tez tam druid

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:37 
Cytuj  
Macabritzzo napisał(a):
a chce przez pve przeleciec milo i sympatycznie by moc pozniej innym pomagac :)


zrob sobie healera, znajdz maga i dolecisz do 60tki nim sie obejrzysz :)


Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:45 
Cytuj  
hehe ale patrz jest taka sprawa ze zamierzam grac na rpg a wczucie sie w role healera to ciezka sprawa, tak sie wlasnie obawialem ze ktos podsunie mi na mysl healera ^^ hehe brawo brawo mysle o hmm hunterze krasnoludzie druidzie elfie lub krasnoludzie paladynie i nie wiem ktorego obrac za swoj cel poszukiwan ^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 16:12 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
imho druid (kazda sroka chwali swoj ogon):
- szybko levelujesz


:o :o :o :o :o :o :o


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 16:43 
Cytuj  
Ja to w ogole nie rozumiem takich pytan, gra sie ta postacia, ktora sprawia najwieksza frajde...

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 16:59 
Cytuj  
Macabritzzo napisał(a):
hehe ale patrz jest taka sprawa ze zamierzam grac na rpg


Jak? Przeciez nie znasz angielskiego...


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 17:19 
Cytuj  
Geeeez, nie trybie ludzi ktorzy pytaja sie innych jaka klase wybrac. Wybierz taka ktora ci najbardziej odpowiada a nie taka ktora jest najlepsza wg innych, bo moze byc i najlepsza, ale jak nie czujesz gry nia to i tak bedziesz beznadziejny.

pozdrawiam

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 21:43 
Cytuj  
ja proponuje Undead Mag :) ale ty pewnie wolisz ally :har:

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 22:38 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Macabritzzo chcesz zabic onyxie nie znajac eng?
przykro mi to mowic ale znajomosc eng przy bicu onyxii to podstawa chodzby zeby wiedziec co mowi lider rajdu, oraz co mowi hunter o pozycji onyxii. Lider i/lub hunter beda mowili a nie pisali (btw. nie wyobrazam sobie bicia onyxii uzywajac /ra zamiast TS)


e tam ja onyxie moge bic bez chata i ts czy ventrilo :\

lesser healing wave....lesser healing wave [....] mana spring ... lesser healing wave... lesser healing wave [...] mana spring .. bandage.. lesser healing wave .. lesser healing wave [..] tremor, mana spring ..lesser healing wave [....] ninja x_O

choc przyznac musze ze ostatnio rekordowo mielismy 9 czy 10 shamanow, tego jeszcze nie widzialem - robilismy za nukerow, melee dps i healers - gladko i szybko poszlo - w fazie 1 slow dps w przerwach co 10% /dance - doszedlem do wniosku ze ony mozna zrobic z 39 shamanami i 1 dobrym tankiem ^^ choc whelpy moga stanowic pewien problem

co do mc jak dojdzie do dobrej gildii to szybko sie nauczy obserwacyjnie i na podstawie prostych komend - jak dojdzie do slabej to mu perf angielski nie pomoze ;>

A tak powaznie nie ma co czlowieka zniechecac na pewno z dobrym eng
jest jakies 300% latwiej i przyjemniej - ale bez tez sie da i mozna miec fun - a pewnie grajac sporo podlapie - wielu jest tu takich ktorzy swojego eng lepszego czy gorszego nauczyli sie w mmorpg wlasnie ;]

co do wyboru klasy w solo pve decydowal bym sie na dru/rog
do party/raidy/gildii dru ma wziecie zawsze , rog natomaist miewa klopoty


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.