mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 09:48 
Cytuj  
Nie bez celu umiescilem ten temat w tym dziale, jak znam ludzi (a znam) to tutaj sie pewnie ostre flamewars zrobi, zwlaszcza ze na 100% wlacza sie furiaci, ktorych nickow nie bede wymienial (niby po co ?, kazdy wie o kogo chodzi :>)
-------------------------------
Otoz wiele osob zarzuca D2 ze to jest siekanka i NIC WIECEJ, tak sie sklada ze jest cos wiecej - rywalizacja, zawily handel, poniekad swietny pvp (chociaz buildy postaci sa unbalanced, daj kilka punktow w "nie to co trzeba" i juz trzeba nowa postac klepac), uwazam ze to jest swietna gra, imo najlepszy moj MMO w zyciu (no, moze UO byl najlepszym :P), jak wytlumaczyc to ze ze przy jednym mmorpg'u spedzam max 2-3 miesiace (nie liczac uo), a w diablo 2 siekalem bite 8 miesiecy, dzien w dzien, po 6-8h i nie bylo mowy o nudzie, dlatego bardzo polecam ta gre, chociaz warto poczekac na "reset laddera" (tzn. cos jak rollback, ogolna kasacja) jednak w najblizszym czasie pewnie to nie nastapi, gdyz Blizzard bez reszty pochloniety jest WoW'em. Pozdrawiam wszystkich graczy ktorzy lubia czasem oddac sie bezmyslnemu mordowaniu co popadnie :P


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 10:59 
Cytuj  
Ty mi nawet nie wspominaj o tej grze jak patrzę w gazetach, że ona jest jeszcze pierwszej 10 najlepszych gier zdaniem polskich czytelników, to się za głowę łapie ilu niedorozwiniętych umysłowo dzieci jest w tym kraju. Ta gra to najnudniejsza pozycja, w jaką miałem nieprzyjemności zagrać. Wciąż tylko „idź zabij przynieś” i tak przez całą grę.

A z mmorpg to coś ma tyle wspólnego co gówno z Leperem (chociaż nie to zły przykład :D), ma tyle wspólnego co kaczka ze słoniem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 11:04 
Cytuj  
Czym jest dla ciebie MMOG? Mozliwoscia grania duzej ilosci osob jednoczenie, czy czatem? Bo jak to drugie, to czat.onet tez jest MMOG.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 11:23 
Cytuj  
Taaa, najpierw sie wbijalo do glowy graczom Diablo, ze to nie RPG. W koncu jak poznali ten zwrot to musieli jakos swoj presious nazwac, a HnS nie pasuje.
Teraz poznali termin MMO, i sobie tak to nazywaja.
Musze sobie przypomniec o jednej grze (under development), tam devsi nazwali ta gre UMMOPRG (ultimately etc.), ze niby przebija bariere tych 10K graczy na server i zrobia jeden realm (to bylo DnL? :o ).
No to jak gracze diablo uslysza o UMMORPG, to zaczna tak D2 nazywac :/
Przeciez to jest czysty online HnS, nic innego.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 11:38 
Cytuj  
Gralem w Diablo i gralem w Diablo 2 bardzo duzo, obydwie sa bardzo fajne :( /cry /me newb.
Ale to nie mmorpg.... to zrecznosciowka z elementami online brykania :(


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 16:37 
Cytuj  
Musze sobie przypomniec o jednej grze (under development), tam devsi nazwali ta gre UMMOPRG (ultimately etc.), ze niby przebija bariere tych 10K graczy na server i zrobia jeden realm (to bylo DnL? ).

To byl Wish. DnL w odroznieniu od niego nadal zyje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 18:03 
Cytuj  
10k na serwer to przebijalo EVE Online jeszcze wtedy kiedy w to gralem :D
Teraz pewnie jest znacznie wiecej... ale oni chyba nie szpanowali tym U :P


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 00:10 
Cytuj  
gralem sporo w d1/d2 na bn.. diablo to zwykla siekanka i nic wiecej... po pewnym czasie diablo to tylko czat z mozliwoscia chwilowej rozgrywki, ale glownie czat.

PS. Chociaz z drugiej strony skoro GW nazywaja ludzie mmorpg to sie nei zdziwie jak d2 zaczna tak nazywac, w koncu te gry roznia sie tylko forma czata ( reszta mniejwiecej jest tak samo, gw ma to co mialo miec w zapowiedziach d2 - oprocz grafiki 3d )

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 06:51 
Cytuj  
ciekawe jak beda pisac na Hellgate London: http://www.hellgatelondon.com/
Niby takie diablo a czat to jak w GW

Diablo to nie jest mmorpg tylko zwyczajna siekanka i tyle, sam sie zagrywalem w 1 ale 2 niepodchodzila mi (moze zastary jestem)


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 02:04 
Cytuj  
Diablo 1 - fajny klimat , wielki hit jak na tamte czasy... BN bez hackow byl zajebisty...

Diablo 2 - siekana dla polmozgow , gralem jeden dzien... wiecej mi sie nie chcialo. Ani razu nie zginalem... tylko klik , klik , klik... spac...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 07:25 
Cytuj  
Diablo 1 i 2 super giery :]
Piłowałem w to jakiś czas na b/necie i nie żałuje
Oczywiście że H&S.
Diablo o ile się nie mylę jest pradziadkiem GW.
Nie gram w GW więc może, ktoś z graczy się wypowie, ale z opisów pasuje mi jak w mordę strzelił. Tylko czat przed wyboremy misji to miasto i pvp jest lepsze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 08:29 
Cytuj  
D2 to h&s a nie MMO. 8 graczy to za malo. To co najwyzej taki multiplayer z czatem. Co nie zmienia faktu ze kiedys katowalem w ta gre dluuuugo.

A co do tego "nic wiecej" to faktycznie nic tam nie ma, poza tym co wymieniles. Ale takie nic, mam wrazenie, jest w kazdej innej grze tego typu. Wiec to moze nie jest "nic wiecej" tylko "az tyle" ?:)

Hehehe. Smolik nic dziwnego ze nie zginoles w D2 jak grales 1 dzien. Do 8 lvl inni gracze nie mogli cie zabic :P Trzeba bylo pograc hardcore to bys zoabczyl jaki D2 dawalo dreszczyk emocji... Ale ja sie tam przeciez nie znam...

Ps. i tak d2 classic rOx ;)
Pss. looknicie sobie na www.fmu.prv.pl bo jeszcze wisi strona naszego klanu :) a jak na tamte czasy byla zajebista.
Psss. moja najfajniejsza postac w d2 to byl pvp necro o nicku Korea_SuX :D najlepsze ze koreancy mysleli ze jestem ich ziomem i czesto zagadywali o itemy po ichniemu :D


Ehhh wspomnienia.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:29 
Cytuj  
Diablo 2 zaczyna sie na hellu dopiero tak naprawde i ta gra wtedy jest naprawde dosc wymagajaca (oczywiscie i tak TYLKO klikaszale ci co grali dlugo wiedza o co mi chodzi).

A D1 i potworki nie potrafiace drzwi otworzyc ? Stawalo sie magiem/luczniczka i JEB, JEB, JEB - idziemy zebrac przedmioty.
Baaaaardzo wymagajace i suuuuuper klimat. Dlamnie D2 a D1 to jak niebo i ziemia (oczywiscie na korzysc D2), gra ta sama, tylko wszystkiego wiecej i lepiej zrobione.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 00:15 
Cytuj  
D2 wymagajace? raczysz zartowac...

Co do klimatu w d2 to nie wiem gdzie ty go tam znalazles ;) swoja droga jestes pierwsza osoba z jaka sie spotkalem, ktora twierdzi iz w d2 jest lepszy klimat.


Ostatnio edytowano 7 lip 2005, 00:18 przez Morgul, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 00:17 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
D2 wymagajace? raczysz zartowac...


Nigdy nie zginales ???
Wymagajaca gra to nie taka ktora ma 400-stronowa instrukcje.

Diablo to gra ZRECZNOSCIOWA w sumie i jako taka na poziomie trudnosci "Hell" jest TRUDNA.
Aha i mowie tu o singleplayer, nie o hackach na BN.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 00:26 
Cytuj  
hmm zginac zginalem, jak kazdy kto w to gral.. ale jakiejs specjalnych trudnosci ta gra nie sprawia. Z tego co pamietam to tylko w classicu diablo hell wymagal pomocy a do niego to szlo sie bez jakichkolwiek problemow.

Aha i mowie tu o bn a nie o hackach na sp..

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 00:42 
Cytuj  
Dla mnie D1 bylo jakims generalnym powodem blizszej przyjazni z netem - bawilem sie tym dosc dlugo.
W D2 zagralem od razu po premierze i gierka mnie mocno rozczarowala. Pomijam juz to ze nie posunela sie do przodu tylko byla klasycznym sequelem ale dodatkowo zrypano itemy. Jak po 3 dniach grania wzialem w lape jakis newbie sword to walilem nim tak samo jak moim top-high-endowym.

Ale jedna rzecz pamietam z D2 do dzis - absolutnie rewelacyjne (jak na tamte czasy) filmiki.
Jakosc i nastroj - rewelka.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 11:58 
Cytuj  
D2 złe nie jest ale wiadomo nie można teog porównywać z mmorpg które są już 'nieco' bardziej rozbudowane. Jest więcej questów, możliwośći, umiejętnośći itp. Jest również zupełmnie inne a taktyka gry. Jednak D2 w tamtych czasach w których powstało było całkiem niezłe. Niestety nie grałem w D1 więc nie mam dużego porównania.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:29 
Cytuj  
Cytuj:
D2 złe nie jest ale wiadomo nie można teog porównywać z mmorpg które są już 'nieco' bardziej rozbudowane.


a jak mozna w ogole porownywac diablo z mmorpg ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:00 
Cytuj  
Jak sie chce poflamowac :]


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.