mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 28.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 00:58 
 
Witam
Jestem nowym graczem dwa dni temu dostelm konto i mam pewne problemy z założeniem konta,tzn robie wszytko jak jest na stronie :wpisuje dane do configa, mam sciagniety clijenta wersje 3.0 no i program ktorym sie łącze ,wszytko jest ok wpsiuje login i haslo wybieram kraine(są do wyboru 3)wybieram Drakzone tworze postac ,wybieram miasto Britania i tu się pojawia problem jest napisane ze tworzy charakter czekam troche i pózniej sie pojawia ze weryfikuje konto i tu jest jest koniec stoi zatrzymalo sie i nie che isc dalej >Mam łacze stale (sdi) i orginalna wersje gry Ultima:Renaissance.Niewiem co mam robic ,moze jestescie w stanie mi pomóc
Z gory dziekuje
Saleme

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:42 
 
Na serwerze czasem (ostatnio za często) się coś sypie i nie weryfikuje połączeń. Proponuje sprawdzić na kanale #ultimapl czy serwer działa (w topiku zwykle pisze) i wtedy spróbować.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ro6ert dnia 2002-01-28 13:53 ]</font>


Posty: 2
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:54 
 
Mialem ten sam problem , ale go rozwiazalem :smile:
Nie sciagnalem zadnego patcha , zadnego nowego klienta , i wszystko dziala jak nalezy ...


Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 12:48 
 
Hmm Ro6ert ja myslalem zawsze ze #ultima-pl to kanal serwera CL , a nasz to #ultimapl ... coz widac ze od 6 miesiecy siedze na zlym kanale :>

No dobra Ro6ert.. poprawiles sie ale historia i tak ci tego bledu nie zapomni :>> hy hy

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koojav dnia 2002-01-28 13:55 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.