mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 00:47 
Cytuj  
Witam, ostatnio w znalazlem dosc ciekawa gre przez www (styl thecrims, ogame) Gra polega na prowadzeniu team'u (nie wiem jak w tej dziedzinie sportu to sie fachowo nazywa) wyscigowego. Na poczatku mamy tylko 5000 buck i 2 key's za ktore kupimy samochod, musimy tez zrekrutowac nowych kierowcow i mozna juz zaczac jezdzic na niewbie rajdach :)
W pozniejszym etapie wchdzimy na rajdy miedzynarodowe mozna tez wyzwac kogos na pojedynek 1on1 albo jezdzic na nielegalnych street rajdach. Gra jest po angielsku i mocno rozbudowana dlatego zakladam nowy temat gdyby ewentualnie ktos zaczol grac mogli bysmy sobie pomagac nawzajem, co gdzie kliknac ;)

Strona www.thecarsim.com

Bylbym wdzieczny gdyby rejestrowano sie z tego linku http://www.thecarsim.com/register.php?a ... &reff=6457

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 12:03 
Cytuj  
brzmi ciekawie

mozna to nazwac menagerem bo to troche w stylu menagera tyle ze wyścigowy


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 12:19 
Cytuj  
Mozna to tak nazwac, trzeba tez powiedziec ze nie trzeba byc jakims milosnikiem rajdow samochodowych zeby gra sie spodobala - ja naprzyklad nie jestem jakims zagorzalym fanatykiem rajdow a gra podoba mi sie bardzo :)

Porada dla nowych.

Na poczatku gry mamy 5000 bucks za ta kase nic nie kupimy mamy za to 2 keys za ktore jest mozliwosc kupienia samochodu - najlepiej kupic jakis z seri D o jak najwyzszym nominale - rewelacyjnie bylo by dostac samochod D9 ja akurat mam 2004 Mini Coopers S class D8 Tech II i sprawdza sie jak najbardzizej dobrze :) (kosztuje 2 key)

Z poczatku zatrudniamy 5 kierowcow (to tez jest maksimum) 4 z nich wprowadzamy na rajdy (co 1-2 rajdy kierowca sie meczy i potrzebuje odpoczynku wtedy zmieniamy kierowce i jedzie ktos inny) a jednego z kierowcow nie uzywamy wogule tylko noon stop go szkolimy (godzina, a godzina czasu gry to godzina rzeczywista - kosztuje bodajze 25 buck takze nie duze pieniadze)

Trzeba tez pamietac o splacie rachunkow czyli Bills z poczatku nie sa one zbyt duze bo po 40-50 buck ale splacac trzeba :)

Zachecam do gry w razie pytan prosze pytac :)

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 16:15 
Cytuj  
To mozxe byc ciekawe ale....naciskam na register i...nic stoi i blada dupa :/

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 16:25 
Cytuj  
Sprobuj tutaj - http://www.thecarsim.com/register.php?a ... &reff=6457

Czasami sa bledy wtedy wystarczy dac wstecz wypelnic i nacisnac jeszcze raz register.


Ostatnio edytowano 22 lut 2009, 23:13 przez Nerull, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 22:41 
Cytuj  
Gra niby fajna, jak ktoś ma duuużo czasu. Gra jest rozbudowana to trzeba przyznać ale odpycha mnie czas jaki to pochłania. Wchodze do menu wyscigow, 5 minut czekam az bedzie wolne miejsce, 10 minut az sie wyscig zacznie a potem ogladam jak mi co 60 sek. refreshuje okienko i pokazuje co sie dzije na torze przez pokazanie obrazka z narysowanym kawalkiem toru. Gra raczej dla lubiących managery itp. Mi nie przypadła do gustu, przynajmniej nie za pierwszym razem. Moze sie jeszcze kiedys przysiade.

pokój.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 00:09 
Cytuj  
Czy tak duzo czasu? Wpadasz do kompa wchodzisz w race patrzysz na 4 dostepne wyscigni dla newbie do ktoregos z nich zawsze mozesz dolaczyc, kilkasz enter race wyscig zaczyna sie powiedzmy za 15min wiec spokojnie do gry mozemy powrocic za 30min, 15min odczekania na start + sam rajdzik. Wyszukiwanie rajdow jak juz nie bedziemy nb jest o wiele latwiejsze poniewaz jest odpalony kolo 100 rajdow na raz, wyscigu wcale nie trzeba ogladac ja naprzyklad nigdy tego nie robie czytam potem w wiadomosciach ktore miejsce zajol moj kierowca.


Posty: 43
Dołączył(a): 21.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 10:06 
Cytuj  
Osobiscie managery nawet lubie, samochody uwielbiam, gra na poczatku mi sie spodobala ale jakos mnie potem odrzucilo...Dosyc dlugo dogrywaja sie podstrony co troche denerwuje...a w sklepie z modyfikacjami czesc sa po minimum 30 pare k...
Jednym slowem: Ble :P

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 10:54 
Cytuj  
Czesci po 30.000? Nie wiem jak ty to szukales :) Sa tez tansze czesci i to wiele, wiekszosc czesci dostaniemy za tickety, 1 ticket dostajemy co 6h grania. Nie mow ze oczekiwales czesci po 100$, nie odrazu Rzym zbudowano... Co do ladowania, racja dziala troche wolno moglo by byc lepiej ale nie jest tak tragidznie znowu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.