mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 22:49 
Cytuj  
NCSoft informuje, ze wlasnie rozpoczynaja sie closed beta testy ich najnowszego tytulu, ktorego produkcja zajmuja sie Cryptic Studios, noszacego nazwe City of Villains. Pierwsi do testow dostana sie, wybrani droga losowa, nieliczni subskrybenci, ktorzy graja w City of Heroes najdluzej. Pozniej do bety zostana dopuszczeni szczesliwcy, ktorzy CoV zamowili przed premiera oraz ci, ktorzy beta spot wygrali na targach E3. W miare czasu bedzie przybywac coraz wiecej testerow, ale niestety o otwartych zapisach nic nie wspomniano.

CoV jest swego rodzaju kontynuacja wydanego ponad rok temu City of Heroes. Rozszerzenie daje mozliwosc wcielenia sie w (dla odmiany) czarny charakter, wprowadza PvP w ''szerszym zakresie'' oraz duzo innych ciekawych usprawnien, o ktorych mozecie sie dowiedziec odwiedzajac oficjalna strone gry.

Ponizej caly press release.

City of Villains Closed Beta Is Starting!

Hello everyone!

I am very pleased to announce to you (as promised) that the start of the City of Villains Closed Beta Test is finally upon us!

As we have mentioned in the past, first priority into the Closed Beta will be offered to long-time, currently active City of Heroes subscribers as part of a program designed to reward their continued support. Please note that due to the sheer number of people who have been with us for 12 months or longer, not everyone who qualifies under this program will receive an invitation today. Because of hardware constraints, stability issues, etc., beta tests typically start small and then ramp up gradually to include more and more people. This test is no exception. So, if you are a long-time subscriber and you don’t receive an invitation right away, please do not bombard us with PMs and email asking why you didn’t get one! Everyone who qualifies under this program will be invited into the Closed Beta eventually.

Contest winners should expect to receive invites within the next couple of weeks. We will send you an email in the coming days to verify your account information, so please be on the lookout for that.

For those of you who pre-ordered City of Villains or won a beta slot at E3, the exact date of your beta entry is still being determined. However, it will be at a later stage, after those who qualify under our long-time subscriber program have been invited.

As a reminder, once you have entered the City of Villains Closed Beta, you are legally bound by a Non-Disclosure Agreement (NDA). Please be considerate and don’t flaunt your participation to other members of the City of Heroes community. All it will do is make the people who haven’t been invited feel bad, and will only encourage them to ask you for information that you cannot give them. Please note that no discussion of the game whatsoever includes no taking of screenshots, no verbal anecdotes, and no commenting on message boards or in chats about any aspect of the game. Should you do any of the mentioned or violate the Non-Disclosure Agreement in any way, it will result in automatic removal from the Closed Beta and legal action may be taken against you.

We are very excited to see the start of Closed Beta and can't wait to see you there!

Yours in villainy,
Alexa

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 18:19 
Cytuj  
Przy okazji, CDP bedzie wydawal gry NCsoft w pl.. fragment newsa ze strony glownej cdp:

" Dzięki naszej umowie między NCsoftem, w Polsce pojawią się tak znakomite gry Massively Multiplayer Online, jak City of Heroes, City of Villains, Lineage II, a w przyszłości także Auto Assault oraz Tabula Rasa. Dla chętnych dostępne będą także wydania kolekcjonerskie. "

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 18:24 
Cytuj  
Wreszcie CDP się obudził... pewnie WoW dał do myślenia.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 19:26 
Cytuj  
Sweet. Beda pudeleczka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 21:27 
Cytuj  
fajnie , tani nie sa za specjalnie ale zaopatrywalem sie u nich w GC do WoW (samego wow tez tam kupilem) i zawsze przychodzily na czas , nawet kurierow maja calkiem zorientowanych w mmogach :]

ponadtto czesto daja duze rabaty ( ja dzieki kodzikowi z W3 kupilem wow za 170 zl )


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:30 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ponadtto czesto daja duze rabaty ( ja dzieki kodzikowi z W3 kupilem wow za 170 zl )


Ja też i jeszcze się Senti załapał na drugą sztukę :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 16:30 
Cytuj  
Od paru dni trwa EU beta CoV:
http://eu.cityofvillains.com/news/articles/79/

Aplikacje mozna wypelnic po zalogowaniu sie na swoje konto w PlayNC :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 17:39 
Cytuj  
taaa, jak sobie zamówisz preordera, to pograsz w becie


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 12:15 
Cytuj  
Można sobie przeczytać artykuł w GameSpy
City of Villains: A Chat with Zeb Cook (PC)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 09:10 
Cytuj  
Na fileplanet właśnie rozdają klucze na stress test - niestety tylko dla subskrybentów. Link: http://www.fileplanet.com/promotions/ci ... _home.aspx


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 16:51 
Cytuj  
ściągać, ściągam ale o ile przypomnienie hasła na maila przyszło do razu praktycznie to kodu żadnego nie dostałem...

jakaś kupa z tą betą wychodzi na to, że zabrakło dla mnie CD-Key-a :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 19:42 
Cytuj  
dzisiaj przyszedł kluczyk więc sobie potestuję :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 01:26 
Cytuj  
nice , jak sie pobawisz to skrobnij czy warto wogole za to placic i grac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:11 
Cytuj  
stress test teraz dostepny dla kazdego

http://cohvault.ign.com/static.php?page=covbs

mozna sie pobawic od 14-16 pazdziernika , waga klijenta 2,5 gb


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:32 
Cytuj  
Alda: tak naprawde duzo sie nie pobawi tak mi sie wydaje. Watpie zeby content pvp czyli to co tak naprawde moze przyciagnac do CoV ludzi bedzie dostepne w becie dla wszystkich. Do tego beda musialy super grupy dojsc, zbudowanie bazy to masa kasy itp itd.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:56 
Cytuj  
tak naprawde prawdziwych milosnikow pvp jest niewielu , widac to doskonale po Sb , jesli porownac do ludzi ktorzy wiekszy nacisk klada na content pve . Rzeczywiscie glownym powodem dla ktorego chce zagrac w cov jest pvp, od NC zalezy czy sie zareklamuja dobrze . A napewno beda sie starac czujac goracy oddech WoW expansion na karku


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 11:16 
Cytuj  
Moim zdaniem 75% dobrego systemu PvP to dobrze rozwiązana walka, 25% to reszta - looting, prize, negatywny skutek śmierci, obrona zony/miasta itp. itd. Bez dobrze rozwiązanej walki nie warto w ogóle brać się za resztę.

System PvP w shadowbane jest OK, ale walka jest skopana. Gdyby walka wyglądała tak jak w WoWie, czyli była bardziej skillowa to bym grał w tym momencie w SB, ale sorry jak jedyne co mam tam do zrobienia to click na wroga (identycznie jak w jakimś H&S czy innym diablo) no to sorki to, że potem mogę złupic zawartośc plecaka nie ratuje tego systemu w żaden sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 11:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ale sorry jak jedyne co mam tam do zrobienia to click na wroga (identycznie jak w jakimś H&S czy innym diablo)


Jak zwykle sie wypowiadasz o czyms czego nie widziales.....

No offence ale w Diablo np. czy w Sacred system walki nie ogranicza sie do klikniecia na wroga.

I sorki za oftop.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 14:37 
Cytuj  
grałem w Diablo, przy Diablo II już tak się zestarzałem że klikanie na potworki mnie znudziło po jakichś 2-3h swego czasu to wiem jak to tak wyglądało, nie zauważyłem zadnych różnic pomiędzy systemem walki z innych H&S. Może niektórzy widzą.

A tak wracając do tematu ten beta-test ma być tylko na weekend? Kurcze dłużej będę ściągał niż grał :(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 14:47 
Cytuj  
Nie ma bardziej skillowego PvP w zadnym mmogu (moze w UO) niz w zwyklym HnS D2. A jezeli ktos uwaza ze opiera sie to na kliku we wroga to grats:>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.