mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 22:29 
 
troche tu gralem ale po godzinie jestem red:(
jak sie ktos chce zabawic i poczuc smak zabijania ( przyjemnosc jak z gornikow ) :smile:

startujesz , zydzisz kase od kogos
masz ze 200-300 . kupujesz u alchemika exp pots i rzucasz w ludzi na cmentarzu
nikt nie ma wiecej niz 60 str a exp wali calkiem niezle tam
WooT & LoOT :wink:
eh.. to jednorazowa akcja byla ale mi sie podobalo :>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2001, 14:54 
 
Zawsze byles i pozostaniesz narwanym morderca :smile:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2001, 17:30 
 
znudzilo mi sie po tym jak zarobilem 100k a potem stracilem i kase i postac :[

i serwerek chodzi wolniej niz przedtem nie wiem czemu
caly czas sa jakies komunikaty typu : the world cos tam save
dzieki czemu sie wiesza gra na 3-10 sekund :<
co kilka minut

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2001, 18:59 
 
eh...
bo to jest sphere, a nie osi.
tam musi wystepowac napis: the world is save now.
poza tym nikt tam postaci nikomu nie kasuje
a poza tym jak mozna SC porownywac do CL ?
wracaj ty lepiej do nas na OSI, a nie bedziesz sie rozbijal po darmowych :smile:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2001, 17:24 
 
wiem ze mialem postac ze 2 miesiace temu i juz jej nie mam
na stronie byly dodawane jakies newsy o tym ze zmieniony zostal swiat itp...
wiec kasujemy postacie graczy :grin:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2001, 15:52 
 
trzeba bylo sie zglosic. postacie byly przenoszone z tego co wiem
zreszta nie rob scen :smile:
nikt nie plakal z powodu zmiany swiata na lepszy i bardziej zblizony do OSI

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 14:09 
 
Bym sie wypowiedzial ale tu nie ma co gadac... :sad: Wy poprostu dziecinni jestescie az do boolu... Jak mozecie porownywac CL z SC czy tam SC z CL i jak wogole mozecie porownywac shardy... Podkreslam SHARDY! Przecierz to sa servery darmowe co oznacza tworzone dla przyjemnosci, wiec po jakims czasie GieeMi sie nudza i znajduja sobie lepsze zajecie, a serv pozostaje niedokonczony i jest git... Tak sie stalo z SG (prawie tak...) Tak jest z SC (chociarz zapowiadaja poprawe...) Tak bedzie z CL... Nawet zagraniczne shardy ida sie z czasem bujac bo nie ma z nich korzysci (slyszeliscie o BAB na przyklad?)... No comercial - no comments...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2001, 00:44 
 
No i tu sie z Toba zgodze niestety - zwlaszcza ze w miare tworzenia shardu gracze stawiaja coraz wieksze wymagania, a korzysci z tego zadnych.
Rezultat - sa dni gdy po prostu nie chce sie tego robic, bo z przyjemnosci staje sie to katorga.
Tym bardizej ze kazdy z serwerow ma swoje bugi i co wiecej swoj sposob dzialania co czesto uniemozliwia upodobnienie go dokladne np. do swiata z serwerow OSI pod katem dzialania chocby skilli czy "inteligencji" potworkow.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 09:30 
 
Z wypowiedzi NeVermana wnioskuje, ze wlasnie dostal okresu.
Jezeli nie masz nic do powiedzenia, to po diabla nabijasz wiadomosci na forum ?
Nie lubie cie. W swoich wypowiedziach obrazasz ludzi, ktorych nawet nie znasz.
tak sie nie godzi. Juz udalo ci sie powiedziec zle slowo i o mnie i o Szerszeniu i o Fergim.
Kulturwy nieco !


Posty: 11
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 17:55 
 
"Przecierz to sa servery darmowe co oznacza tworzone dla przyjemnosci, wiec po jakims czasie GieeMi sie nudza i znajduja sobie lepsze zajecie, a serv pozostaje niedokonczony i jest git... Tak sie stalo z SG (prawie tak...) Tak jest z SC (chociarz zapowiadaja poprawe...) Tak bedzie z CL..."
--------------------------------------------
Wcale nie musi sie tak zdarzyc, gram na CL i jest super, bez porownania z zagranicznymi shardami, masa ludzi przybywa, ale o tym nie dyskutujmy. Wedlug mnie wiekszosc ludzi grajacych na CL jest w stanie zaplacic po 9 zl (platne smsami- mozna to zalatwic) za miesiac gry.. zaden problem.. wtedy cenny czas ktory poswiecaja GMowie troche sie im zwroci.. przy takiej ilosci graczy, i takiej dynamice przybywania nowcyh..
Wniosek: CL przetrwa nawet w formie komercyjnej! pytanie tylko czy jest to mozliwe - prawa autorskie etc..

Pozdrawiam
dejavu


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dejavu dnia 2001-11-18 17:57 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dejavu dnia 2001-11-18 17:59 ]</font>

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2001, 14:13 
 
no coz, mi sie bardziej podoba SC - jest bardziej podobny do serworw OSI. nie ma problemu z zarobieniem kasy, domek sobie postawic mozna. na CL trzeba by grac ze dwa miesiace minimum. ale CL za to ma duzo graczy i dobra atmosfer - powstaje pewien klimat, to na plus duzy.


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2001, 18:01 
 
Mi się bardziej podoba SC tylko, ponieważ że nie ma tam zasad takich jak etykieta na CL
nie monza minek robic nic prawie nie mozna a tu mozna co sie prawie chce:)


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 15:07 
 
Właściwie niegralem na OSI więc go nieoceniam ale chciałem sie zapytać czy sa tam duże lagi i czy ja je będe mial grając na łaczu 115kb

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 15:17 
 
Cytuj:
...
ale chciałem sie zapytać czy sa tam duże lagi i czy ja je będe mial grając na łaczu 115kb


Jezeli bedziesz uzywal bramki, nawet 64kb starczy.

Chyba ze masz to 115kb w ipartners to i bez bramki bedzie ok :wink:


_________________
I wish to place a trash barrel~

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 23:16 
 
Grajac swego czasu na SC znalazlem fajnego buga. Goląc owieczke dostajesz 1 welny ale jak ja zabijesz i pokroisz zwloki to w srodku znajdziesz 30 welny!!! Nastepnie wiadomo - do krawca na kolowrotek robisz nic z nici material i ten material sprzedajesz po 85gp za sztuke. A wiec zabijasz dwie owieczki masz 60 welny z tego wychodzi w koncowej fazie jakies 3k gp. Tym sposobem 4h grania i masz kolo 100k gp.

Mowie o tym bo juz tam nie gram ale ktos z was kto przeglada te posty moze zalapie sie wczesniej niz GM to wypatrzy i jeszcze skorzysta. :smile:

PS. duzo owieczek jest w delucji i blisko do krawca (kilka dni zabawy i mamy wlasny zameczek) :grin:
_________________
Ishtar

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ishtar dnia 2001-11-21 23:21 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 23:41 
 
Ja mialem lepszy bug, kupowalem od tailorera cotton po 15gp chyba za sztuke, przerabialem go na nici, nici na material i 3-4k w jednym rzucie. Potem mialem runy do kilku sklepow i kasa leciala strumieniem. Chlopaki sie w koncu kapneli, ale mozna isc na pole (niedaleko Ranger Huts) i ono jest zasrane cotton (nikt go nie zbiera). Bierzesz pack horsa i musisz go gatnac, bo tamowane zwierzaki chodza z predkoscia 1km na godzine.
Pewnie z 50k zrobisz w godzine. :grin:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 00:09 
 
No hehe. Panowie panowie, to sa free shardy, dla zabawy. Wychodzimy z zalozenia ze to gracze tworza klimat nie my... lubia grac jak graja? Prosze bardzo. Nigdy nic na sile.
Bugi byly. sa i beda. To emulator, w dodatku sphere.
Co do platnego CL.... to niezly LOL bo wtedy to juz przegna pale na max. Jak mozna za korzystanie z FREE emulatora shardu, ktory stoi na FREE systemie (chyba linux?) mozna brac kase... ja pier... co za goscie. Nie moge. Niech jeszcze zalegalizuja firme i odprowadzaja podatek :grin:DDD
Dzieki za info o owieczkach i polu bawelny :smile:)) Juz po ptakach hihi.

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 08:16 
 
Aaa, przypomnial mi sie jeszcze jeden bajer (bug albo nie bug). A mianowicie możesz zaatakować vendorka i nie dostajesz criminala dopóki go chociaż raz nie udeżysz (mówie tu oczywiście o vendorku który jest po za strefą guardów). Jak ma sie sprawa w praktyce? A tak. Idziesz do Brytanii i po za miastem jest stajnia a obok troche nizej baza frakcji. Kupujesz sobie misia grizzly, wtedy miś juz naszym kumplem jest, a więc nie lubi tych których my nie lubimy, czyli robisz atak na vendorka (nie uderzajac go), a nasz kumpel miś robi swoje. Na tym polega bajer ze dopóki nie uderzysz vendorka to criminala nie ma a ze miś go zabil - cusz, miś niesforny był. :smile: :smile: Ogólnie miś wolny jest i idzie za nami tak wolno ze usnąć mozna, więc inaczej sie ma sprawa jak mamy czar summon creature, to se misia mozemy wyczarowac tuż przy vendorku, potem w/w procedura i juz sobie lootujemy zwloki. A miś nasz nie sforny, dość silny jest więc niespotkałem się z npc który by mu rade dał, no chyba ze guard :grin:

Pozdrowienia dla zBUGowanej Strefy Cienia :lol:


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 09:39 
 
Heh to paranoja, no aleakurat z vendorkami tez do poprawienia - da sie unvulnerable i po zawodach :wink:

Paranoja jest natomiast to ze jedyne bugi jakie widzicie sa zwiazane z kasa - a to chyba wyniesliscie z OSI ;-P

Ale dzieki, dzieki opisujcie opisujcie, a my bedziemy poprawiali.

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 13:50 
 
Szerszen - Jak byscie jeszcze zechcieli poprawic to o co miedzy nami taka klutnia byla to juz wogle ten wasz free shard by byl calkiem calkiem :wink:

BTW tylko szkoda ze mi wtedy nie wytlumaczyles mojego problemu od strony technicznej tak jak to opisales fergiemu bo na pewno cale zajscie skonczylo by sie zupelnie inaczej :???:

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.