mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 19:45 
Cytuj  
witam serdecznie cala brac lineage mam kilka pytan a widze ze jest tu wielu graczy doswiadczonych i cechujacych sie niespozyta wiedza w zwiazku z tym pozwolcie ze je zadam.
1.chce wejsc na "oficjal" ale czytalem tu ze jest jakis gracz ktory sam byl GM priva a teraz wali pk ludzia z prywatnych serwerow DA chyba moze ktos wie o co chodzi z tym gosciem jaki ma nic itp. itd oraz co powoduje u niego agresje moze ktos jest w stanie przeprowadzic analize psychologiczna tego konkretnego przypadku.
2.jak jest z wieloklasowoscia czy mozna ze skava wejsc w kowala .
3.gdzie szukac avatarkow DA np . oraz animowanych gdzyz nie wiem nic na ich temat i dysponuje jedynie paroma ktore zreszta nie trafiaja w moj gust .
4.czy wiecie jaka rasa dojdzie w c4 a moze wogole jej nie bedzie .
dla niektorych z was moje pytania moga wydac sie banalne lecz licze na pozyteczne info a sadzac po wypowiedziach ludzi typu poziomka lub karol jestescie kopalnia wiedzy z ktorej pragne i ja zaczerpnac z gory uprzejmie dziekuje dziekuje


_________________
www.pajacyk.pl

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 19:54 
Cytuj  
Kill All jest best......
PS. Analiza jest niemozliwa i zbyteczna Zol, o C4 inni ci coś powiedza madrzejszego ode mnie nooba biednego.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 10:36 
Cytuj  
1.Nie zrozumialem oco chodzi, uzywaj wiecej przecinkow, kropek i popraw bledy ortograficzne..
2. Jak jestes juz scavengerem i zrobiles questy na zmiane profesji to nie ma powrotu zeby stac sie warsmithem..ale z doswiadczenia wiem ze byc Ws sie nie oplaca teraz, no chyba ze w ultra szybki sposob wylewelujesz sie do chyba 61 lvl by miec A grade craft, ale i tam zaczyna panowac duza konkurencja.
3.Nie wiem skad to sie bierze prawde mowiac :)
4.Co do C4 to narazie wszystko jest w fazie 'tlumaczenia' i opisywania na koreanskich stronach..ale prawde mowiac nie ma tam nic ciekawego , przynajmniej dla mnie..Mnie interesuja nowe skille:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 11:14 
Cytuj  
zoldar napisał(a):
1.chce wejsc na "oficjal" ale czytalem tu ze jest jakis gracz ktory sam byl GM priva a teraz wali pk ludzia z prywatnych serwerow DA chyba moze ktos wie o co chodzi z tym gosciem jaki ma nic itp. itd oraz co powoduje u niego agresje moze ktos jest w stanie przeprowadzic analize psychologiczna tego konkretnego przypadku.


Zskąd masz takie informacje ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 11:20 
Cytuj  
Moze od "Mirosława H., syna pierwszego polskiego kosmonauty" (ale prosze - nie wymieniajamy nazwisk! ;D )

aluzja jest wystarczajaco czytelna imho - chcesz sie nad tym dalej rozwodzic i kolejny topic wyladuje w koszu?

EOT jesli chodzi o pytanie nr 1.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 7
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 17:12 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
1.Nie zrozumialem oco chodzi, uzywaj wiecej przecinkow, kropek i popraw bledy ortograficzne..
we skille:)

ubolewam nad mozliwosciami twojego rozumienia dorogi poziomku i wybacz jesli zdazylo mi sie popelnic blad ortograficzny lecz nie bylo moim celem urazenie twojego poczucia estetyki .
Escaflone-jest glosno o tej sprawie na servie na ktorym gram wiec chcialem sie dowiedziec czegos wiecej


_________________
www.pajacyk.pl

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 18:09 
Cytuj  
Czyli gdzie na jakim serwie coś takiego gadają ? To jest wielki stek bzdur i tyle


Posty: 7
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 18:56 
Cytuj  
na Allseronie ale skoro to bzdur to sie niezmiernie ciesze gdyz pragnieniem moim jest dolaczyc do was a teraz moge to zrobic bez obaw .
Wejde chyba na Lionna i poszukam jakiegos klanu z polska domieszka podobno jest tam masa ludzi na poziomie . Dzieki temu forum dowiedzialem sie jak pozyskac cd-key itp w zwiazku z czym zostalo mi jeszcze tylko wejsc w posiadanie odpowiedniej karty w banku. Ciesze sie ze uzyskalem od was info na ktore liczylem jeszcze tylko te nieszczesne avatarki ale nie to jest najwazniejsze.Dziekuje


_________________
www.pajacyk.pl

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 20:00 
Cytuj  
GM'em priva bylem ja oraz moj kumpel ktory tam nadal gra

Berenike (DA - na forum lineage2.pl Relonor, na mu.xp.pl Aramil), nie slyszalem zeby PK'owal bez powodu tym bardziej ze ma PvP/PK Score 5/3 a postac ma jakies pol roku (PvP uprawiamy na arenach i siege)

Lionna to serwer na ktorym ostatnio duzo sie dzieje wiec radze uwazac zeby lepiej sie zalapac do neutralnego klanu na start bo w innych klanach goscie czesto maja wrogow i mozna oberwac train za sam tag alliance - obecnie jest cisza przed burza a burza moze byc dosyc konkretna z tego co obserwuje ostatnio

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 21:24 
Cytuj  
Zol czekamy....ja w szczególności :D
PS. Per- te neutralne ally powoli słabna jakos mi się zdaje- wojna wisi na włosku chyba niestety.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 10:42 
Cytuj  
nom teraz bedzie Inv i Mirage kontra reszta serwera :)
chyba TheDarkDynasty tez po stronie Inv stanie z racji tego ze Synd raczej nie lubia ale to sie okaze - jak zostana neutralni to beda obrywali od obu stron - w ostatniej wojnie byli neutralni i oberwali zdrowo ale teraz w sumie raczej blizej Inva sie zbieraja

Kolega Excellion - zalozyciel Invincible wrocil na Lionne na nowej postaci i podburza jeszcze wojne - zbiera znajomych, powerlevel postaci sobie zalatwil - farmerzy mu robia, podburza ludzi po kolei przeciwko Inv

Generalnie wyglada to tak:
700 osob (Inv i Mirage maja po 350 ludzi) - dobrze wyszkoleni i wyposazeni, kazdy godziny spedzone na cwiczeniach PvP z roznymi klasami, w roznych ustawieniach - przeciwko tysiacom tlumu

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 12:18 
Cytuj  
z tego tysiaca miazga zostanie ><


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 12:23 
Cytuj  
Poczekamy, zobaczymy ja się do tego momentu chce dolevlować do 60, gdyż gdzie tu szaleć w pvp z 55+ poziomiem :< po 60 sie zaczyna fajna zabawa warcierem :<. Jeszcze 5 poziomów x_X.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 13:36 
Cytuj  
extreme22 napisał(a):
z tego tysiaca miazga zostanie ><

No pewnie bo reszta w życiu broni nie używała... ^^

Mieliśmy na Bartz już kilka razy podobna sytuację - z czasem gdy takie mocarstwa robiły sobie coraz to więcej wrogów ludzie niszczyli je - pomimo, że teoretycznie byli słabsi. Mass zerg FTW :)

PS. witajcie panowie w naszym świecie, dla niektórych podejzewam, że to chleb powszedni :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 14:28 
Cytuj  
norma - odkad dolaczylismy do Inv to codziennie ktos probuje trainowac, jakies PvP jest itd :P

Seraf: w tej sytuacji juz na 56 bedziesz rzadzil bo duzo tych kolesi to jakies 40+

extreme: ich sa tysiace ale duzo 30+ lub 40+ wiec ci beda zjedzeni na sniadanie, reszta to w wiekszosci Carebears i uciekaja jak ma dojsc co do czego wiece de facto zostaja 2 alliance po 200 ludzi i jeszcze jakies pojedyncze klany z innych ally

Sylv: jak nam zerg zrobia to wiadomo ze lezymy i kwiczymy ale ich problemem jest to ze w najwiekszym alliance ktore jest przeciwko Inv to klany sie nienawidza nawzajem a sa razem tylko z powodu wspolnego wroga - zreszta tak jest w calej "Anti-Invincible Union"

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 15:25 
Cytuj  
Nie wiem na 100% ale Inv'a kcą zdusić mocno- Zerg tactic całkiem mozliwy......


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 15:30 
Cytuj  
od poczatku probuja... jak na razie potrafia sie tylko klocic

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 17:00 
Cytuj  
Mnie nie satysfakcjonuje bicie 30-40 lvli co po jednym drainie wyzionują ducha,

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 17:48 
Cytuj  
hmm gdzies ty widzial te 40lv pvp chary? ^^ ja jestem w thedarkdynasty to pvp sie rozchodza 65+, dla przykladu dzis na raidzie w witches to nas najechalo 30-40 osob z xg/exiles z samego rajda wyszly nici ale za to 2h czystego pvp i zbeirania dropow :evil:

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 18:17 
Cytuj  
Per-aa zapewnie rozchodziło się o jakiś rush wszystkich klanów podczas siege a nie o pvp, na siege tak czy inaczej znajdziesz ludzi z 40-50 poziomami którzy biegają w FP,a podczas takowego "pospolitego ruszenia" zapewnie byłaby dość liczna grupa lowbie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.