mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 2.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 10:21 
Cytuj  
Witam,
od jakiegos tam czasu gram w WoWa ale hmm, cos jest nie tak i musze odpoczac. Pomyslalem o Neocronie 2, gralem w bete jedynki wieki temu, ale byl to moj pierwszy mmorpg i nie do konca kojarzylem co i jak. Rozwazam wiec wrocenie do tego swiata ciemnych kolorow rozswietlonych neonami ;]. Czy moglby ktos cos napisac o tej grze? Widzialem, ze roball przycinal w to ostro i ma doswiadczenia z wowem, moze bys sie pokusil o male porownanie? Jak tam wypada teamplay, jak community, jak z patchami, czestotliwoscia nowego contentu.
A moze na forum sa osoby aktualnie grajace w Neocrona 2 i moglyby czyms zachecic :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 11:56 
Cytuj  
Ja z checia tez bym posluchal ;) Tym bardziej ze wszedlem w posiadanie konta do Neo2...
Moje spostrzezenia to puste serwery... :o


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 12:31 
Cytuj  
Aktualnie NC2 to crap kompletnie nie warty uwagi.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 12:36 
Cytuj  
Nie ma to jak opinia poparta argumentami.

A mozna szerzej? Co tam jest fatalne?

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 13:21 
Cytuj  
Spedzilem w NC jakies 2 lata w sumie... gra jest wybitna jesli chodzi o caly system walki - IMHO to niedoscigniony wzor, nie spotykany w innych MMORPGach. Tak samo swiat - totalny cyberpunk taki jaki byc powinien, z brudem polityki, korporacji, interesow, z dragami, dziwkami, wszczepami.
IMHO znakomity crafting z nowatorstwem w postaci slotow.
Jedyne co kuleje to zbyt male rozreklamowanie gry, ale to juz przytyk do producenta i wydawcow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 14:00 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Jedyne co kuleje to zbyt male rozreklamowanie gry, ale to juz przytyk do producenta i wydawcow.

Widzisz, tez w NC spedzilem sporo czasu i tez uwazam, ze NC bylo wysmienite. Tyle, ze NC2 nie jest. Nadal te same bugi, do tego masa nowych bugow, malo wydajny nowy silnik i kompletnie skopane nowe modele postaci. I pustki na serwerach. Nie mowiac juz o systemie bilingowym. Generalnie, crap.

X.

PS. Tak, gralem w NC2.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 14:13 
Cytuj  
czyli ogolnie wszystko jest extra tylko nikt w to nie gra ? :)

to w WoW jest odwrotnie.. wszyscy narzekaja na Blizza, na lagi na disconnecty, na slabe PvP na wszystko narzekaja, a jednak wszyscy w to graja :)


_________________



*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 14:26 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
czyli ogolnie wszystko jest extra tylko nikt w to nie gra ? :)

to w WoW jest odwrotnie.. wszyscy narzekaja na Blizza, na lagi na disconnecty, na slabe PvP na wszystko narzekaja, a jednak wszyscy w to graja :)


Tylko nie wszyscy. Mnie odrzuca :)

G.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 14:44 
Cytuj  
Jak dla mnie klimacik Neo2 jest fajny (CP rox!) ale serwery to miasta widma. Nikogo nie ma. Zrobilem sobie postac na servie pvp zeby oblukac mechanike i w NC spotkalem 1 osobe ktora gdzies pobiegla...
Nie wiem czy znajde kogos zeby mi zrobil bron, wszczepy itd. Obciazenie servera wynosi okolo 2% (sic!)

Ogolnie wszystko byloby fajnie tylko czy to jest single player?

Ps. Beznadziejnie podeszli tez do sprawy podania jakichkolwiek informacji dla nowego gracza. Np. hacknet -> o co chodzi z LOD'em? Tzn jak to zabijac?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 16:11 
Cytuj  
te PvP w NC czy tam NC2 jestrównie wybitne i dla hardcorowców jak w Shadowbane czy jeszcze lepsze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 17:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
te PvP w NC czy tam NC2 jestrównie wybitne i dla hardcorowców jak w Shadowbane czy jeszcze lepsze?

Takie jak w Quake. FPP plus shooter plus brak targetingu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 20:08 
Cytuj  
Kurde brakuje mi bardzo tej gry, ale raczej do niej nie wrócę głównie przez fatalną firmę rozliczająca abonament. Zresztą jak ludzie pouciekali z tej gry to się jakaś smutna zrobiła, a szkoda bo w wielu aspektach spełniała moje oczekiwania odnośnie MMORPG. No i fajne były wyprawy "autobusem" albo czołgiem (pamiętasz Xanth swojego mechanika :) ). A swoją drogą to teraz są jakieś wydzielone serwery PvP ? Kiedyś każdy serwer był PvP (w NC2 to nawet pokasowali większość safe-zone).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 20:15 
Cytuj  
Crane napisał(a):
No i fajne były wyprawy "autobusem" albo czołgiem (pamiętasz Xanth swojego mechanika :) )

Hehe, pewnie, ze pamietam. Swietne wycieczki byly ;)

Obrazek

Obrazek

X.

PS. Wiecej obrazkow tu:
http://www.xanth.eu.org/screeny/neo/ i tu:
http://www.xanth.eu.org/screeny/neo2/


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 20:20 
Cytuj  
Gand'x? Skad ja ten nick znam hmmm dziury w glowie :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 20:24 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Gand'x? Skad ja ten nick znam hmmm dziury w glowie :/

roball na koncie Asmaxa ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 20:29 
Cytuj  
No tak Gandx=Asmax, a glista to wiedzialem ze to jest Asmax wannabe hyhy.

Anyway, jakos wielkie comeback do gier niewychodza (recently), wiec moze ktos by napisal na co tentego ostatnio czeka ciekawego?
Bo niby bedzie ten CoV, ale rzucam to dla Pirates of the burning sea harr! Z tego co wiem to Yogs i Ald tam chca wpasc. Z tego co wiem to ty Xanio i Sweng "campicie" Autoassualt, buuu porozrzuca ludzmi :(

PS.Sorry za offtop

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 20:34 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Z tego co wiem to ty Xanio i Sweng "campicie" Autoassualt

Ja aktualnie z "zona" WoWa mecze (jakos ta gra dziwnie wplywa na kobiety, nie tylko chca grac, ale i innych do grania zmuszaja ;) ). W AA pogram moze wiecej, jak zrobia ciagla bete, a nie tylko 3 razy w tygodniu, noca, po pare godzin :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 21:24 
Cytuj  
GandalfX napisał(a):
Huragan napisał(a):
czyli ogolnie wszystko jest extra tylko nikt w to nie gra ? :)

to w WoW jest odwrotnie.. wszyscy narzekaja na Blizza, na lagi na disconnecty, na slabe PvP na wszystko narzekaja, a jednak wszyscy w to graja :)


Tylko nie wszyscy. Mnie odrzuca :)

G.


Dokładnie tak samo - jak mnie odrzuciło koło 20 września to aż na trialu w EVE Online wylądowałem :D
I na powrót do grania w WoW najmniejszej ochoty nie mam ...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 21:43 
Cytuj  
lol wywiezli cie do lasu ehehe

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 00:00 
Cytuj  
Gram w Neocrona od samego początku z przerwami aż do teraz i niestety muszę przyznać, że do czasu kolejnych zmian takich jak: nowa grafika roślinności, nowe modele broni i kilku innych rzeczy to obecnie zaczynanie gry w NC nie ma większego sensu.

Nie jest co prawda aż tak pusto, na niektórych serwerach zaludnienie w peak time dochodzi do 30% ale od kilku miesięcy trwa totalna stagnacja.

Jedyną szansą na zmianę stanu rzeczy i odświeżenie gry są wyżej wymienione zmiany które KK zapowiada na koniec tego roku, ale jak wiadomo ich kalendarz znacząco różni się od naszego, ziemskiego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.