mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 7.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 22:18 
 
nie wiem gdzie to zamiescic... gubie sie na forum :) przeniescie jak jest zle...

witam wszystkich

od razu uprzedzam, ze czytanie ponizszego teksu moze wywolac trwale uszkodzenie mozgu lub co gorsza zniszczenie klawiatury....

czy zastanawialiscie co sie dzieje z tym wowem? zamiast byc gra stal sie dla niektorych zyciem... ludzie zaczynaja traktowac te gre zbyt powaznie. troche mnie to przeraza... otoz niedawno spotkalem sie z objawami dyktatury i wladzy autorytarnej w niktorych gildiach.(polskich rzecz jasna- nie chce podawac nazwy- Ci co sa w tej gildii wiedza o co chodzi). otoz gm i oficerowie wcale nie kryjac niczego przyznali sie do tego publicznie i to jeszcze na wlasnym forum :) dla mnie bylo to mocno szokujace. (jeszcze bardziej szokujace jest to, ze ludzie w tej gildii sie na to godza dla "nowych" itemow)

do czego zmierzam? zastanowcie sie dlaczego gracie w wowa? dlatego by sluchac jakies "bandy pikseli" (slowa huragana oddaja zdecydowanie moje odczucia) czy po to by miec z tego przyjemnosc? dla mnie odpowiedz jest oczywista :)

doszedlem wiec do takich wnioskow: czemu by nie stowrzyc gildii, ale takiej w ktorej mozna by sie bylo dobrze bawic i do tego rowniez np chodzic do mc - calkowicie demokratycznej z rzadem wybieranym przez samych gildiowiczow? powiecie mi: przeciez to duzo roboty i na pewno sie nie uda... a moze sie uda? ja postanowilem sprobowac...

jesli ktos jest zainteresowany to serdecznie zapraszam. prosze kontaktowac sie ze mna, reperem (reper) lub moja druga postacia gryfem (gryf) . do gildii beda prawdopodobnie przyjmowani PRAWIE wszyscy (nie wykluczam powstania akademii).

co gildia bedzie oferowac? na pewno dobra zabawe. przypuszczalnie pomoc innych graczy w miare mozliwosc. na 100% planowane beda cotygodniowe wypady na onyxie, do mc i zg. (mam nadzieje, ze od samego poczatku gildii) ja ze swojej strony moge udzielic pomocy zwiazanej z questami i tak zwanymi "sposobami na bossow" w mc i bwl (zg nie dane mi bylo odwiedzic, gdyz w wyscigu o itemki zg zajmuje niskie miejsce-patrz PS)

pozdrawiam wszystkich ktorzy zmeczyli te nudy.

PS: zeby wszystkim wjasnic- sam tez kiedys biegalem za itemkami jak szalony. na serwerze shattered hand zdobylem praktycznie wszystko co sie da... ale teraz mysle, ze moge sie fajnie bawic i do tego zbierac itemki w gildii, ktora mam nadzieje pomozecie mi stworzyc....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 23:24 
 
reper-gryf napisał(a):

czy zastanawialiscie co sie dzieje z tym wowem? zamiast byc gra stal sie dla niektorych zyciem... ludzie zaczynaja traktowac te gre zbyt powaznie. troche mnie to przeraza... otoz niedawno spotkalem sie z objawami dyktatury i wladzy autorytarnej w niktorych gildiach.(polskich rzecz jasna- nie chce podawac nazwy- Ci co sa w tej gildii wiedza o co chodzi). otoz gm i oficerowie wcale nie kryjac niczego przyznali sie do tego publicznie i to jeszcze na wlasnym forum :) dla mnie bylo to mocno szokujace. (jeszcze bardziej szokujace jest to, ze ludzie w tej gildii sie na to godza dla "nowych" itemow)



To zalosne nie zostales przyjety do gildi i wlasnie potraktowales to jakby ci ktos rodzine zabil. Zchowujesz sie tak jakbysmy mieli obowiazek cie przyjac...Nasz guld master ktory odpowaida za rekrutowanie nowych ludzi postanowil iz nie potrzeba nam warriora ktory wlasnie kupil sobie konto wczesniej nigdy nie grajac ta klasa. Powodzenia w tworzeniu nowej gildi ale nie wroze ci powodzenia gdyz sa trzy duze polskie gildie pos tronie hordy i na czwarta nie ma miejsca


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 23:32 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 5
Dołączył(a): 7.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 23:34 
 
vercin nic nie pisalem o was i nie mam nic do Ciebie ani do THE DUST to pisze od razu zeby nie bylo problemu.

a to ze chce stworzyc nowa gildie to co w tym zlego? napisalem to co uwazam. nie pisalem nic innego to dlaczego mnie oskarzasz ze "ktos mi matke(rodzine) zabil " i sie mszcze? przeciez nikogo NIE OKSTARZAM!

uwazam ze ludzie traktuja ta gre zbyt powaznie i dlatego podalem taki OGOLNY przyklad a nie szczegolowy z podaniem nazw. moje nieprzyjecie do the dust nie mialo nic do tego.

teraz vercin wytlumacz mi dlaczego nie moge miec takich pogladow i zapytac na forum dyskusyjnym czy ktos nie jest zainteresowany?

PS: bardzo smieszne fraguul. ktos chce zalozyc gildie i to rozglasza. pekam ze smiechu hehe po prostu nakrylem sie nogami

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 23:43 
 
No a czy ja nie mam prawa skomentowac tego co napisales?
Cytuj:
vercin nic nie pisalem o was i nie mam nic do Ciebie ani do THE DUST to pisze od razu zeby nie bylo problemu

alez wlasne pisales o nas pomiajac jedynie nasza nazwe.
Cytuj:
a to ze chce stworzyc nowa gildie to co w tym zlego? napisalem to co uwazam. nie pisalem nic innego to dlaczego mnie oskarzasz ze "ktos mi matke(rodzine) zabil " i sie mszcze? przeciez nikogo NIE OKSTARZAM!

oskarzasz nas iz traktujemy ta gre zbyt powazne i ze panuje jakas straszna dyktatura
Cytuj:
uwazam ze ludzie traktuja ta gre zbyt powaznie i dlatego podalem taki OGOLNY przyklad a nie szczegolowy z podaniem nazw. moje nieprzyjecie do the dust nie mialo nic do tego.

No oprocz tego iz nie podales nazwy to ten przyklad byl bardzo konkretny i szczegolowy ponadto ja wizialem pod uwage to co wypisywales rowniez na naszym forum i raczej zachowywales sie dosc agresywnie .powiedzialbym:) Sadze iz nie przyjecie cie do gildi mialo z twoja decyzja o zakaldaniu wlasnej jedak wiele wspolnego. Zreszta gdyby nasz GM przyjal by sie do gildi mimo sprzeciwu oficerow to by ci dyktatura nie przeszkadzala:)
No ale EOT i powodzenia napewno znajdziesz albo inna gildie albo uda ci sie zalozyc wlasna.


Posty: 5
Dołączył(a): 7.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 00:01 
 
wiesz tak swoja droga to skad wiesz ze mowie o the dust? taka styuacja sie moga zdazyc w kazdej gildii.. :)

zachowuje sie agresywnie? co robie ? chce zalozyc nowa gildie? tak masz racje gankuje was jak kopiecie rude hehe

napisalem ze nie mam nic do was :) i nie moge was oskarzac nie podajac waszej nazwy - zapytaj sie parwnika. moge np mowic ze rzady w polsce sa chujowe ale nic z tego nie wyjdzie bo nie powiedzialem "lepper to... "

a swoja droga masz calkowite prawo komentowac -prosze rob to dalej :) ale ja ze swoja propzycja stworzenia gildii nie ustapie (chbya ze nie znajde chetnych :) )

robal oskrazam Cie o bycie robalem (ale to tak btw)

PS: dzieki vercin za dobre zyczenia- ja Tobie zycze podobnie (nie w zlym znaczeniu od razu mowie lol )

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 00:06 
 
viewtopic.php?t=15014

tu sie moze szanowna gildia dopisać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 10:08 
 
reper-gryf napisał(a):
wiesz tak swoja droga to skad wiesz ze mowie o the dust? taka styuacja sie moga zdazyc w kazdej gildii.. :)


Praktycznie to samo co w pierwszym poscie pisales na naszym forum.
/baffled


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 10:23 
 
tak jak dwutlenek napisal : dopisz gildie do tamtego watku. A ten zamykam ( po co kolejny flame)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.