mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 17:28 
Cytuj  
Witam
Jako glowna profesje posiadam Enginering
ale dodatkowo tez skinning
byl on mi potrzebny tylko po to by zbierax skory na nowe zbroje dla mnie oraz czesc na sprzedaz .
Teraz dowiedzialem sie o cyrku ktory zbiera roznorakie itemki a za nie daje nam bilety ktore zas mozwmy wymienic na cos dobrego...
i w danej chwili chyba najbardziej oplacalnym dla Enginera jest produkcja Fajerwerkow ktore daja 8 biletow ale do nich trzeba Heavy Leather oraz Heavy Stone (proch)i tu moje pytanie czy oplaca sie zapomniec skinning i zmienic na mining ? a skory zamawiac na AH ? obecnie mam 30lvl

za porade bede wdzieczny
pozdrawiam


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 17:39 
Cytuj  
Zalezy co rozumiesz przez oplaca sie. Jesli masz ochote biegac za veinami i depositami to oczywiscie, oplaca sie, gdyz z miningu mozna calkiem niezle zarobic. Ja niestety nie mialem cierpliwosci i zapomnialem mining na rzecz enchanting.

Najlepiej zrobisz jak sam sie przekonasz. Zupelnie spokojnie mozesz zapominac skinning bo to najprostsza do wylevelowania profesja.
Znam gosci, ktorzy po uzbieraniu odpowiedniej ilosci soulbound itemow dropuja skinning tylko po to zeby je zdisenchantowac po czym w kilka godzin maja z powrotem 300 skinning :).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 17:41 
Cytuj  
A propo tematu.
Czy zestaw Herbalism + Alchemy jest opłacalny w późniejszym etapie gry?
Bo na razie wiadomo - minor healing potów nikomu nie sprzedam :>


_________________
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 17:42 
Cytuj  
a co robia z dropami z tego? trade z enchanterami?

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 17:48 
Cytuj  
ze skinningu kasa całkiem ładnie leci i jest to profesja prosta

alchmia opłaca się podobno dopiero po 40 lvlu

wielu ludzi na engenieering przerzuca się dopiero na lvl 60 jak ma kase na to, by szybko podlvlować ta profesje

dla huntera IMO skinning/LW till 60 and then engenier/ gathering skill

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 17:53 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
a co robia z dropami z tego? trade z enchanterami?

Zachowuja shardy do wlasnych enchantow. Jak przyniesiesz reagenty to guilm8 enchantuje za darmo.


_________________
Obrazek

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 19:05 
Cytuj  
dla huntera leatherworking to tylko dobre do 40lvl bo po tym mozna uzywac juz Maile co moze kazdy kowal wykuc

a mi chodzilo o oplacalnosc zarobkowa + potrzeby wlasne + wlasnie ten cyrk co wymienia itemki za bilety

bo potrzeba 1xHeavy Stone + Heavy Leather na 1fajerwerk
wiec musze teraz zakupic albo owy kamien bo skore znajde jakos
a w odwrtnie to bym znalazl kamien a skore bym musial zakupic

a potrzebuje 1200kamienia i 1200skor :D
oczywiscie powoli nie naraz
hehe


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 19:07 
Cytuj  
łatwiej kamyczki kupić, bo tańsze są

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 19:08 
Cytuj  
z dragonscale całkiem ładne itemy robisz jake leatherworker

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 19:30 
Cytuj  
ale one sa dla postci 50+ lvl wiec mozna se leatherworkinga 10 razy zrobic zanim zrobi sie sobie owe zbroje i to praktycznie raz a i tak w wiekszosci znalezione itemki sa lepsze ;] przy takim lvl

wiec malo oplacalne dla siebie tylko na zarobek a kase owa przy takim lvl mozna i tak szybciej zebrac z noobow niz na szyciu.

Enginering wziolem sobie poniewaz cos sie dzieje cos sobie twozysz to granaty to jakies udoskonalenia itp.. wciaz tego praktycznie uzywasz na swoja potrzebe skill nie lezy odlogiem.

a cos slysze tu ze ktos wspomina o minigu ze dobze mozna na nim zarobic czy porownujac do skinnign jest to jakas duza roznica ?

co do zakupow Heavy stone to moze na innych servach one sa tanie na AH na moim przewaznie widze ceny zblizone do cen Skory a nawed nieraz i wysze :(


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 19:32 
Cytuj  
Earthen Ring ..... hmmm.... moim hunterkiem jak zbierałem na mounta to all heavy leather schodził, a wystawiałem tego po 200 dziennie mniej więcej, nie wiem jak u hordy

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 19:46 
Cytuj  
a nie mozesz pojsc do sm amory po fajerwerki? :wink:

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 19:48 
Cytuj  
ale to nie to samo co zrobić :D chyba że ktoś woli w ten sposób

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 20:10 
Cytuj  
a co to jest SM :P hehe jak instant to gdzie on i jakie tam mopby lvl ?

thx


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 20:13 
Cytuj  
Scarlet moanstery (chyba tak to sie pisze) jest to na północny wschód od miasta undeadów, czyli z IF do southshore i z buta przez silverpine forest, a na miejscu sugerowałbym mieć powyżej lvl 36, mobki elite około 37 lvl

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 22:25 
Cytuj  
moze dokladniej:

remx sadzac po sygnaturce grasz horda, czyli do UC stamtad jak Płn-wsch (idziesz droga na wschod, przy trainerze od skinningu masz drozke do sm.
sm-Scarlet Monastery jest podzielony na pare instancow:
graveyard- moby od okolo 31-33(?) elite wiekszosc +grupki po 3 non elite 32 chyba. zero fajerwerkow .
library - od ok 34 lvl ze spokojem, moby jakos 33-34 elite. o fajerwerkow. na koncu po zabiciu maga, zbierasz ze skrzynki klucz= armory i cath :)
armory dlugie, dobra dla expa i kasy, pod koniec jakies 7 beczek z fajerwerkami. 36-39 okolo
cathedral 39 wzwyz :wink: malo kasy, troche mobow.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 22:58 
Cytuj  
jak chcesz kase na mounta to IMO wery gód ajdija, prowl instance, kill boss disenchant items, reset (SM)

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 01:14 
Cytuj  
tez wlasnie jestem ciekawy bo z tego co slysze to male pieniadze ludzie chca za enchaning przewaznie jak sie niema skladnikow to za nie trza zaplacic i to tyle a widze ze wiele ludzi tu mowi ze to dobry skill zarobkowy ;/

a i czy na Artisiana trza mniec 30lvl czy wyszy ?


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 01:39 
Cytuj  
Nie znalazlem tego na forum byc moze bylo to pod innym tytułem ale zapytam sie gdyby cos jeszcze raz :)

Czy ktos moze rozpisac "kurs" jak trenowac poszczegolne skille
na poczatek moze to byc leathworking oraz blacksmith
a chodzi mi konkretniej o to ze uczymy sie skilla nie wydajc zbyt wielkiej kasy na poboczne produkty a praktycznie uzywamy tego co w sklepie + skora a w kowalstwie +bar +cos ze sklepu tak ze nawed sprzdajc produkt do sklepu nie stracimy na tym.

przyklad LW:
rekawice > kit > worek >.....
potrzeba 100skor light 50 heavy ....
oczywiscie byly by pelne nazwy produktow a skora byla by podana w przyblizeniu nie koniecznie perfekcyjne ilosci

dzieki temu poradnikowi wiele osob by nie zawracalo innym glowy co kuc co szyc itp... a zarazem mogli by wiedziec co i ch czeka ile trza czegos na wyuczenie sklla do danego miejsca itp...

Dzieki i pozdrawiam


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 09:31 
Cytuj  
Keii napisał(a):
A propo tematu.
Czy zestaw Herbalism + Alchemy jest opłacalny w późniejszym etapie gry?


herbalism z pewnoscią. Chyba najlepszy gathering prof.
alchemy mniej. (chociaz od czasu jak w AD nie mozna kupic potow, maja calkiem ciekawe ceny - ~15g za 5 major mana)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.