mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 19.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 16:56 
Cytuj  
Witam all od srody 23 listopada dolacze do grona Polskich graczy w l2 :)))) i chcialem sie zapytac jak jest z wyborem servera na ktorym bede gral???losowo mnie wuzca???Czy samemu sobie wybiore???? z gory dzieki za odpowiedz

Pozdro :)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 17:27 
Cytuj  
logujesz sie i masz liste serverow, wybierasz ten ktory ci odpowiada i mordujesz mordujesz mordujesz czasami jakis poryty quest wymyslony przez specjalistow od tortur, a potem znowu mordujsz i mordujesz ....


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 9
Dołączył(a): 19.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 17:41 
Cytuj  
dzieki wielkie, a wiec tylko dostane gre, oczy na zapalki i jazda :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 20:59 
Cytuj  
SeKoS napisał(a):
dzieki wielkie, a wiec tylko dostane gre, oczy na zapalki i jazda :)

Ułatwię wybór - idz na Teon'a. Póki co jest tam jedyne duże POL community. Second choice = Bartz.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 23:09 
Cytuj  
SeKoS napisał(a):
Witam all od srody 23 listopada dolacze do grona Polskich graczy w l2 :)))) i chcialem sie zapytac jak jest z wyborem servera na ktorym bede gral???losowo mnie wuzca???Czy samemu sobie wybiore???? z gory dzieki za odpowiedz

Pozdro :)


Ale piszesz o priwach czy officjalnym?


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 00:04 
Cytuj  
mam nadzieje, ze mowisz o oficjalu. Jak tak to rzeczywiscie zapraszamy na Teona (dzieki arkadek :P). Klan GOL jest chyba jedynym aktualnie z polskich klanow, ktory sie dynamicznie rozwija a ponadto jest bardzo mlody stazem (gracze troche ponad 30 lvl raptem).

to nasza stronka klanowa:
http://www.ulmo.pl/lineage2
Jest nas 17, 5 osob w kolejce wiec mamy jeszce 8 miejsc do zapelnienia :D


Posty: 9
Dołączył(a): 19.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 12:52 
Cytuj  
mowie o oficjalnym serverze L2 wlasnie niewiem tylko na jakim serverze zaczac grac??? :P chcialem sie wbic na server gdzie gra najwiecej Polakow, pomysle jeszcze......


Posty: 9
Dołączył(a): 19.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 12:54 
Cytuj  
szczerze mowiac chetnie bym dolaczyl do klanu jesli mnie przyjmiecie???? :)


Posty: 9
Dołączył(a): 19.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 23:54 
Cytuj  
no i wylądowalem na Teonie :wink:

moj nick: BIEDRONKA :]

ide grac do zobaczenia online :D

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 05:11 
Cytuj  
SeKoS napisał(a):
szczerze mowiac chetnie bym dolaczyl do klanu jesli mnie przyjmiecie???? :)


ja mam prawie 50 lvl i dostalem ostatnio jedna propozycje dolczaenia do klanu .....

ale odmowilem .... ja kce do invincible ;] ale to za 15 lvli ..... ;]czyli jakos akurat hmmmmmmz 2 miesiace i top A oO


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 05:11 
Cytuj  
SeKoS napisał(a):
szczerze mowiac chetnie bym dolaczyl do klanu jesli mnie przyjmiecie???? :)


ja mam prawie 50 lvl turtstyczny bagaz doswiadczen i dostalem ostatnio jedna propozycje dolczaenia do klanu .....

ale odmowilem .... ja kce do invincible ;] ale to za 15 lvli ..... ;]czyli jakos akurat hmmz 2 miesiace i top A oO


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 14:58 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
SeKoS napisał(a):
szczerze mowiac chetnie bym dolaczyl do klanu jesli mnie przyjmiecie???? :)


ja mam prawie 50 lvl turtstyczny bagaz doswiadczen i dostalem ostatnio jedna propozycje dolczaenia do klanu .....

ale odmowilem .... ja kce do invincible ;] ale to za 15 lvli ..... ;]czyli jakos akurat hmmz 2 miesiace i top A oO


Zadnim dolaczysz do invin radze zapoznac sie z polityka, invin to nie ejs zbyt dobry wybor, a w c4 to invin mzoe zniknac jak to w c2 bylo >< dobrze sie zastanow gdzie dolaczysz.

PS od keidy inv ma 65lvl recruit? przeciez ich ally lvl wychodzi 56.3><


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 15:31 
Cytuj  
Nie ma wymogu 65 lvl-może Bio jest ambitny?Alu-skąd wziąłeś ta pokraczną średnią? 56,3? . Poza tym nie martw się o INV......polityka itp to fajny ozdobnik-najwyżej bedzie więcej PvP i tyle. pewnie sam masz alta w INv bo grać prophetem i expić stridery to się idzie zesrać z nudów.....


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro


Posty: 9
Dołączył(a): 19.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 05:40 
Cytuj  
to ktos wykazuje zainteresowanie mna czy mam nadal lazic samotny

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 06:38 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Nie ma wymogu 65 lvl-może Bio jest ambitny?Alu-skąd wziąłeś ta pokraczną średnią? 56,3? . Poza tym nie martw się o INV......polityka itp to fajny ozdobnik-najwyżej bedzie więcej PvP i tyle. pewnie sam masz alta w INv bo grać prophetem i expić stridery to się idzie zesrać z nudów.....


Mam alta ale nie w inv :) 56.3 sie wzielo po dodaniu all lvl i podzieleniu rpzez ilosc ludzi [ polecam skoczyc na www.l2orphus.com eventualnie l2guru ><] widze ze ty malo wiesz o swoim ally >< niby najwiekrze ally ale boi sie ally war z 2 krotnie mniejszym evo. Fajna polityka :lol:
A ty masz alta w evo bo grac sws z daggerem to sie mozna z nudow posrac :lol:


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 09:03 
Cytuj  
Mnie na alta nie stac...nie mam tyle czasu. Co do SwS to wiesz bardzo niewiele-to widać. Evo to żaden pzreciwnik- umilają życie dając się zabijać.
PS. Nie słyszałem aby wypowiedzieli wojnę- tylko ganki potrafią robić. Za to twój klan nie przyjął wojny z moim starym na 100%- po prostu jak zwykle przekręcasz fakty. No a jeśli ktoś się nudzi grając SwS lub BD- to może tylko zrobić Necro so solowania. N/C.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 10:06 
Cytuj  
jak dla mozecie sie klocic tylko pls alu nie wal bykow typu cytuje "najwiekrze" . prosze.

pozdrawiam.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 10:10 
Cytuj  
Piszpan-ale to przecież takie urocze.....te "błendy" oczywiście^^


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 12:34 
Cytuj  
SeKoS napisał(a):
to ktos wykazuje zainteresowanie mna czy mam nadal lazic samotny


Alucreid, Razparuk czy wy musicie sie przy prawie kazdym temacie klocic?
Chlopak ma sprawe a wy prawie caly temat zawaliliscie swoja klotnia, nie pierwszy raz z reszta... W grze sie kloccie, forum zostawcie...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 12:34 
Cytuj  
SeKoS napisał(a):
to ktos wykazuje zainteresowanie mna czy mam nadal lazic samotny

Problem polega na tym. że leader klanu wyjechał na weekend. I w zwiazku z tym reszta towarzystwa - nie czuje się władna, aby cokolwiek z Tobą zrobic :( Nie mają chyba oficera :-P Poczekaj jeszcze do dzisiejszego wieczora, daj im szansę :-D


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.