mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 14:56 
Cytuj  
Witam,
jestem nowy i mam prosbe o porady dotyczace overlorda
-gdzie expic
-jaki ewipunek na odpowiednich poziomach grade
-jakie bronie,co na party a co solo.
Z gory tnx.(czyli o taki maly poradniczek;])

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 15:23 
Cytuj  
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=13873
Tutaj jest napisany przez Poziomke poradnik. Używaj opcji szukaj a do tego ten topic jest podklejony -.-


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 16:40 
Cytuj  
1. Na poczatku (do 20 lvl) solo w heavy armorze i mieczem.
(ewentualnie poszukaj od razu jakiegos milego-uprzejmego warsmitha 58 lvl + i popros go o powerlvling ..1-30 kwestia 3-4h maximum
Pozniej kup sobie Pole weapon w zaleznosci od ilosci kasy Top D pole okolo 2.5m i idz tam gdzie wszyscy - heretics cata i te male necropolie kolo dionu.
Kisisz tam ogora do 40 lvl :>
Pozniej Branded (40-52-55) Apostate 52-60 - i tez najlepiej uzywac Pole lub jakiegos Blunta, najlepiej Top C
Gdzies pomiedzy 40-52 lvlem dobrzeby bylo jakbys znalazl aktywny klan i alliance - jesli nie leader nie bedzie noobem to doceni postac jaka jest Ol i caly klan pomoze Ci z expem
2. jak pisalem .najlepiej jakby bylo Cie stac na 2 bronie Pole i Blunt (czasem zeby zebrac pole grupe schodzi z dobra godzine:>)
caly czas jedziesz na Heavy armorze, pozniej mozesz myslec o jakims Robe :>


Posty: 4
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 17:15 
Cytuj  
Zaba tamto juz czytalem dawno;]
Tnx Poziomka,ale mam jeszcze pare pytanek:P
20-40 Brigandine,40-52 Full Plate,52+=?????jaki set nosic od 52?
Oraz czy jakies dye oplaca sie zakladac?
Hmm ,a jak Ol wychodzi w porownaniu z Wc?

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 17:21 
Cytuj  
Ja z mojego doswiadczenia zrobil OL na pvp bo to zajebisty char do pvp,
jak expic to niewiem wiec radze sluchac pozioma on chyba wie co mowie ^^
Co do tattoo bym wziol +4int/-4men +4wit/-4men +4con/-4str a to tylko z aspektow pvp ^^ Draine FTW


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 17:37 
Cytuj  
Cytuj:
Ja z mojego doswiadczenia zrobil OL na pvp bo to zajebisty char do pvp,

No tak, tyle ze zanim Ol sie bedzie nadawal do PvP wiele czasu minie- wiekszosc postaci na servach ma juz 6x+ a niektorzy 2-3 subclase..wiec ten Ol musi byc przynajmniej 61+- co zajmuje srednio liczac 3mc :> tak lekko liczac :>
Cytuj:
20-40 Brigandine,40-52 Full Plate,52+=?????jaki set nosic od 52?

No raczej brig bo nic innego godnego uwagi nie ma.
Od 40 zaczyna byc problem..bo jesli znalazlec dobry klan z alliansem i twoi beda ci pomagac w expie, a moze i w leechowaniu expa, to mozesz latac i na golasa :>
40-52 Tutaj nie ma tez duzego wyboru- jako Ol bedziesz mial spory pdef wiec za mini tanka mozesz robic - znaczy agrowac moby w pole party :>- wiec full plate
po 52 lvl ..masz wybor BW heavy-Zubei Robe-Ewentualnie demon set C grade ( ze wzgledu na matk)

Ogolnie nie ma sensu wybiegac az tak bardzo do przodu, bo zanim zrobisz ten 5x albo chociaz 4x minie troche czasu, poznasz ludzi i sam dojdziesz co jest dla twojego stforka najlepsze :>

WC > Ol - moim zdaniem (ale tylko do okolo 70 lvl)

Glowny powod- latwosc znajdowania grupy, Wc jest bufferem wiec kazdy go potrzebuje, Ol bedzie w random grupie za zwyklego DD- moze gorszego DD, i nie kazdy moze go chciec :>

Jednakze pozniej, tj po 68 lvl OL>WC- Zwrot CP, masowe buffy na siegu,raidzie, heal..

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 17:48 
Cytuj  
Znaczy co do expienia OL to widzialem fajna "parke" ol+dorf bh, niezle jaja na ab robili dorf pull +aoe pole atak w tym czasie ol mass root , aoe spalanie puzniej dorf dobijal, i w taki sposob mozna expic naprawde fast O_O


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.