mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 18.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 23:35 
Cytuj  
Witam wszystkich serdecznie, wkrótce zaczne grać w L2 na servie Teon , wcześniej grywałem na różnych prywatnych servach (HSC->Xardas, L2x->Zuki) ale to nie było to czego oczekiwałem po prawdziwym servie. Jeśli byłby ktoś łaskaw to prosze powiedzieć czy opłacalne jest granie klasą Gladiatora, czy może wybrać HawkEye (czy może kogoś innego ale koniecznie klasa Human). Oczywiście byłbym wdzięczny za jakąś pomoc materialną w świecie L2 jak już zaczne grać.
Pozdrawiam Zelg.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 23:40 
Cytuj  
jak ty tam na tym teonie wytrzymasz z niemcami ruskami ... Oo


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 5
Dołączył(a): 18.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 23:41 
Cytuj  
Chodzi mi głównie o europejskie czasy siegów, wybrałbym Bartz'a ale nie widzi mi się wstawianie o 3 w nocy na siega ;)


_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 23:45 
Cytuj  
no ale niemcy i ruskie ??? ja sie poswiecilem
w soboty i tak zawsze siedze do pozna a co 2 tygonie posiedziec do 7 rano to da sie zrobic ...


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 5
Dołączył(a): 18.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 23:47 
Cytuj  
Hmm troche mnie zaczynasz zniechęcać do tego Teonka ;)
Fakt niemców i rusków nie znosze, więc jaki serv polecasz osobiście ?


_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 23:51 
Cytuj  
lionna bo jak zaczynalem do zdecydowana wiekszosc go polecala i nie zaluje mam pelno wrogow i pelno sprzymirzencow .. takze nie nudze sie ;]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 5
Dołączył(a): 18.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 23:56 
Cytuj  
Hehe niech więc będzie Lionna, a możesz powiedzieć mi coś na tematy Glada ? Na C1 nie opłacalne było granie Gladem z powodu niskiego ataku i małego defa oraz HP, na C3 ponoć CP rekompensuje te straty, czy to prawda ? Mam dylemat kogo wybrać... HE czy Glada więc wdzięczny byłbym za pomoc w tej sprawie.


_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 00:11 
Cytuj  
Obie klasy sie swietnie sprawuja - jedne z topowych.
Wybierz taka ktora lepiej pasi do Twojego stylu gry.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 00:18 
Cytuj  
Pod C3 Glad zasługuje na swoje miano. HE to już w ogóle mocny gość.....co zrobisz bedzie good.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 00:33 
Cytuj  
jak juz wybierasz miedzy gladem a he to osobiscie wolalbym he
archer to archer a glad jednak jest kontaktowy co mi osobicie nie bardzo odpowiada ;D
skolei archer jest drogi w utrzymaniu ale szybko zabija na buffach
jak dla mnie wszystko tylko nie kontaktowe postacie a grajac archerem szybciej znajdziesz klan :D (tak mi sie wkazdym razie wydaje i znam to z autopsji)


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 00:58 
Cytuj  
Zelgadis napisał(a):
Witam wszystkich serdecznie, wkrótce zaczne grać w L2 na servie Teon , wcześniej grywałem na różnych prywatnych servach (HSC->Xardas, L2x->Zuki) ale to nie było to czego oczekiwałem po prawdziwym servie. Jeśli byłby ktoś łaskaw to prosze powiedzieć czy opłacalne jest granie klasą Gladiatora, czy może wybrać HawkEye (czy może kogoś innego ale koniecznie klasa Human). Oczywiście byłbym wdzięczny za jakąś pomoc materialną w świecie L2 jak już zaczne grać.
Pozdrawiam Zelg.



a nie grales na rofalu ? :P

anyway ja gram od powiedzmy miesiaca na retail i polecam Bartza :D mimo ze malo tu nowych polskich graczy z moim lvlem znlazlem dwoch takich [co ukradli ksiezyc:P] ktrzoy graja lucznikami w tej chwili maja lvl 40 tak jak ja i razem sobie jakos radzimy i pewnie jeszcze jakis czas bedziemy sobie strzelac tu i tam ^^ ja osobiscie gram SwS'em ktory smierdzi troche kapusta jak narazie oprocz wygladu to nic w nim nie powala ;] dobrze ze wyglad powala dobitnie :P

anyway have fun and good luck on retail : )


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 01:15 
Cytuj  
Teon ma 2 ogromne zalety, i jedna wade - reszta to rzeczy wzgledne.

Wada to problemy z full servem - czasem to mozna cholery dostac.
A zalety to: eventy w czasach europejskich oraz wiekszosc klanow ma ustalony czas europejski co cholernie ualatwia komunikacje w ally. Bo co to za radosc jak Twoje ally zaczyna sie zapelniac kolo 2 w nocy?

Druga zaleta to pozne "powstanie" Teona. Do lvli nie ma to zadnego znaczenia, ale do ekonomii ma. A to dlatego, ze Teon powstal w czasie C2, kiedy 99% bugow i exploitow byla wyeliminowana. Pozostale 8 serverow istnieje az od Open Bety jak dobrze pamietam a to niestety niesie ze soba pewien problem. Wtedy istnialy exploity, ktore totalnie walily ekonomie. Bo jak inaczej uznac majatki po 2 tyg od otwarcia servera w wysokosci 500-800 milionow? Nigdy nie bylo wipe (od closed bety bety) i te oszukane majatki zostaly... Np na Gustinie w momencie wejscia C1 ponad 100 osob mialo wiecej niz 1kkk.... I nawet sie z tym nie kryli. Dzis klany, ktore dysponuja takimi majatkami rzadza Aden...

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 01:33 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
...1 ponad 100 osob mialo wiecej niz 1kkk.... I nawet sie z tym nie kryli. Dzis klany, ktore dysponuja takimi majatkami rzadza Aden...


wiem ze to OT ale czy nie kojarzy wam sie to z politykami w polsce ? :D

ps. moze sie ktos z tego usmieje :P

no coz jesli chodzi o exploiterow etc rownie dobrze mozna by miec pretesje o booterow i farmerow : P kazdy pretesje ma a oni sa jak bog byli sa i beda ;]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 07:11 
Cytuj  
Co do SwS jeśli dobrze się poustawiasz i pójdziesz do dobrego klanu/ally bedziesz miec wszystko jak ksiąze. Party zawsze masz-możesz przebierać nawet w rodzajach party, na FL wpisuj movnych archerów i bufferów-z nimi składaj party. Song of Hunter rozwiązuje większość twoich problemów .:P
Jest w tym jeden haczyk- nie zawsze chca cię puścić jak juz kończysz gre:). Np. mówią znajdź SwS na zastępstwo to możesz isć-życzę powodzenia :).
PS. Na Lionnie czy na Bartzu jest tak samo- ekonomia nie dotyka pojedyńczego gracza prawie- twoje problemy to twoje ciuchy itp. Zamki itp to problem szefów ally.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro


Posty: 5
Dołączył(a): 18.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 08:09 
Cytuj  
Dzięki za rady i porady :P
Więc wybiore HE którym obecnie gram na L2x, no chyba, że coś mi się odmieni i zapragne gry nową klasą :D


_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 09:00 
Cytuj  
Najpierw piszesz ze wkrtoce zaczniesz grac na platnym ...ok, ludzie daja ci porady
a pozniej ..

"Więc wybiore HE którym obecnie gram na L2x, no chyba, że coś mi się odmieni i zapragne gry nową klasą"

Wez spadaj na bambus, to nie dzial o free shardach :)

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 10:05 
Cytuj  
Poziom -->
czytaj zesz ze zrozumieniem....

Wybierze HE czyli sie przeniesie nie? Tylko klasu nie zmieni, ale tego mu za zle nie masz?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 10:43 
Cytuj  
A ja bym nowemu koledze zarekomendowal KAIN.
Ten serwer ma jedna zasadnicza zalete - polacy ktory tam graja (jesli wogole graja... ale statystycznie wychodzi ze powinni) ani razu nie zabrali glosu na tym forum w temacie "jaki serwer jest najlepszy i dlaczego moj" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:51 
Cytuj  
IMO łucznik na poczatek to nie jest chyba najszęśliwsze wyjście. Drogi niemiłosiernie.

PS. Mało nie zwróciłem śniadania po przeczytaniu byłyskotliwych uwag BioMecha. Co Ty rasitą kufa jesteś? Znajdź mi serwer gdzie nie ma niemców i rusków albo jakiejkolwiek innej nacji.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:55 
Cytuj  
IMHO to nie chodzi o rasizm tylko o jakies rozpaczliwe pragnienie sciagniecia na swoj serwer ludzi.
Mam wrazenie ze jak ktos sie dobrze bawi to mu zwisa gdzie pojdzie grac "nowy" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.