mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 09:09 
Cytuj  
Używałem szukaj i nie znalazłem:czy jakiś miły priest z benkiem mógłby podać kilka kluczowych czynników, aby ten qst zrobić szybko i skutecznie(zakładając ze mam juz eye of divinity i eye of shadow).

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 09:22 
Cytuj  
Jeśli nie czytałeś to masz:

http://wow.allakhazam.com/db/quest.html?wquest=7622

jeśli czytałeś to nie czytaj znów.
Ja ci nie pomogę bo się na priestach nie znam nic a nic


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 09:33 
Cytuj  
ten quest zawsze był testem na posiadanie przyjaciół w grze, ale go znerfowali :lol:
generalnie trzeba nadal mieć przyjaciół żeby go zrobić :wink:, a im ich więcej tym szybciej


_________________
psn


Posty: 4
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 09:43 
Cytuj  
Dzięki, przeczytałem. Przyjaciele...hmm a kto to jest:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 09:51 
Cytuj  
Cake napisał(a):
Dzięki, przeczytałem. Przyjaciele...hmm a kto to jest:)
nie każdy ma benediction, ja warriorem robiłem ten quest około 5-10 razy :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 09:57 
Cytuj  
desh cos krecisz... A bez przyjaciol tez mozna ten quest zrobic.

Step 1 : isc na AH kupic 3x major mana poty, 30x immolation pots, 1xgreater inteligence

Step 2 : wyfarmowac 2 runy na demonach

step 3 : zbindowac sobie flash heal , abolish disease i renew na 1 pasku ( nic wiecej skilli na niego nie wsadzac)

step 4: potrenowac na kims(czyms) zeby sie klawisze nie jebaly

step 5: pojsc do ep, czekac na spawn npc ( 3h) , pogadac, pobiegac, poleczyc, odebrac reward


immolation oil uzywac jak przybiegaja do ciebie kosciotrupki ( same sie zabija), mozesz jeszcze feara uzywac, dobrze na nie dziala. Aaaaa no i self shield tez jest dosc wazny.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:00 
Cytuj  
dziwne, zawsze mi się wydawało ze q na benedyction polega na farmieniu z kumplami demonów w South Winterspring.
Zwykle q kojarzył mi sie z proszącym o pomoc priestem i oznaczał kilka godzin gadania na vencie :wink:
z tego co pamietam demony sa chyba lvl 60 czy 59. gl w solowaniu :]

aha to cuś zwie się Eye Of Shadow i przed nerfem nasz GM spamował orgi ze kupi za 2k golda - po tygodniu bezowocnego farmowania


_________________
psn

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
aha to cuś zwie się Eye Of Shadow i przed nerfem nasz GM spamował orgi ze kupi za 2k golda - po tygodniu bezowocnego farmowania


To tylko jeden z reagantów questa. Musisz mieć to i z domo, a potem masz jeszcze normalnego questa z zabijaniem itp.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:26 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Deshroom napisał(a):
aha to cuś zwie się Eye Of Shadow i przed nerfem nasz GM spamował orgi ze kupi za 2k golda - po tygodniu bezowocnego farmowania


To tylko jeden z reagantów questa. Musisz mieć to i z domo, a potem masz jeszcze normalnego questa z zabijaniem itp.
jasne jest to dla mnie oczywiste ale nie bardzo zrozumiałem jak to sie soluje te demony ? bo jak ja je tankowałem to w gratach na tank nie pvp. jakoś nie widze tego priesta na potach jak przyjmuje w głowe tą siekierką :wink:
Nie można tego q zrobic jak sie nie ma kumpli :wink: Nie wiem czy lutus go nie robił czy nie pamięta albo może hakował :wink:

chyba że żle zrozumiałem i kolega ma już 2 czesci i robi dalet to solowac sie da bo nigdy nikt mnie nie prosił o pomoc


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

Nie można tego q zrobic jak sie nie ma kumpli :wink: Nie wiem czy lutus go nie robił czy nie pamięta albo może hakował :wink:


desh EoS farmuje sie po to aby dostac questa a nie robiac questa. To tak jak bys do questa na Quel'Serrar w;liczyl farmowanie booka :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):

Nie można tego q zrobic jak sie nie ma kumpli :wink: Nie wiem czy lutus go nie robił czy nie pamięta albo może hakował :wink:


desh EoS farmuje sie po to aby dostac questa a nie robiac questa. To tak jak bys do questa na Quel'Serrar w;liczyl farmowanie booka :)
aha, a ja myslałem że q zaczyna sie od domo :wink:
eh to ja tyle dni spędziłem a to nie był quest - zostałem OSZUKANY :lol:
Pomyliłem sie sorry 8)


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):

Nie można tego q zrobic jak sie nie ma kumpli :wink: Nie wiem czy lutus go nie robił czy nie pamięta albo może hakował :wink:


desh EoS farmuje sie po to aby dostac questa a nie robiac questa. To tak jak bys do questa na Quel'Serrar w;liczyl farmowanie booka :)
aha, a ja myslałem że q zaczyna sie od domo :wink:
eh to ja tyle dni spędziłem a to nie był quest - zostałem OSZUKANY :lol:
Pomyliłem sie sorry 8)



eye of shadow to random drop, mozesz kupic na ah teraz za 200g, wiec juz nie trzeba farmowac demonow ( jak ktos nie ma przyjaciol:P ). Jak juz masz oba oka ( coz za forma gramatyczna!!) to idziesz do ep zrobiec true questa, ktory jest jedna z ciekawszych rzeczy w wowie. Taki Q na first aid 225+, tyle ze 10x trudniejszy, 100x fajniejszy i z 1000x lepszym rewardem:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:47 
Cytuj  
lutus napisał(a):
desh cos krecisz... A bez przyjaciol tez mozna ten quest zrobic.


O RLY ? Ja ci nastepnym razem pomoge swinio ty ... :P

Kto dymal magiem zeby Ci ai wrzucic ?
Kto dymal potem druidem zebys motwa i thornsy mial (hint - druid 35 lvl, eastern plaguelands, do quest spotu dobieglem wlasciwie z czerwonych itemkach ... bedac pod LHC aggrowalem mniej wiecej spod bram Stratholme i Tyrs Handu ....) ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:48 
Cytuj  
dobra, masz racje teraz to 200g ale na 100% pamiętasz jak trudno było z EoS :wink:
Btw: naprawde pomóżcie kiedys Shamanowi z q na epicki hełm. prawdopodobnie przedmiot wyda sie lamerski bo to taki odpowiednik lionhearta, ale q jest naprawde trudny - burzy krew w żyłach :wink:

@Qraczek
widzisz jaki cwaniak ? że ja udziwniam :lol:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 lut 2006, 10:49 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 4
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:48 
Cytuj  
eye of shadow mam, kupiłem(niedrogo btw) bo łatwiej mi wyfarmowac gold niż zebrać party na demony, teraz tylko majordomo i odpowiednia ilosc dkp ( skrzętnie oszczędzana):-P, no i sam qst: ostatnie pytanie:czy ilość prób jest ograniczona?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:53 
Cytuj  
Cake napisał(a):
ostatnie pytanie:czy ilość prób jest ograniczona?


Nie, nie jest. Najlepsze jest to, ze jak znajdziesz kilku innych priestow z tym questem , to mozecie to zrobic w party: to znaczy jeden robi, reszta sie modli zeby mu wyszlo i nie moze wtedy w ogole pomagac!! Ale za to jak jeden zrobi, to wszyskim zalicza questa. Plusy takiego rozwiazania - quest done, benediction twoj. Minusy - wlasnie straciles szanse zrobienia najfajniejszego questa w grze :(


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:05 
Cytuj  
ciach


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 lut 2006, 11:09 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:06 
Cytuj  
so true , best quest ingame ever , imo nawet te "uber" z ddo bije aranzacja storylinem i wykonaniem ...eh jak wspomne ile razy mialem fail , chyba z 10 razy go robilem za starych dobrych czasow kiedy eye tylko z kazzaka wypadalo i full tier 2 to nikt nie mial na serwie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
w grze dla priesta :D rozumiem ze bajer polega na tym że priest tam zabija a nie leczy :wink:


Leczy leczy:) Trzeba sie naklikac w klawisze, ze hej!! :P Tak, niestety tylko dla priesta, hunter tez ma epic q, ktory jest tez dosc ciekawy. U priesta jest o tyle latwiej, ze trzeba zrobic tylko 1 czesc, hunter ma 4 demony, a niestety wszystko ma respawn 3h...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:10 
Cytuj  
buuu, a ja nie mam nic. dla woja nic nie było a dla szamana nikt nie dal rady ze mna zrobić /cry
dla rogala tez nie ma, pójde dolewelowac priesta :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.