mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 00:32 
 
Wlasnie ciagne zrodla, wiec jutro zaczne testowac.

Teoretycznie porpawione sa lodki, poisoning, wykuwanie z prawidlowych ingnotow i pare innych "problemow".

Po przetestowaniu czy bangla, bedzie update.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 00:34 
 
No to cos czuje ze jutro zaczna rzeczy znikac :smile:)

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 00:35 
 
czy jak przetestujesz bedzie mozna dostac informacje na temat dzialania poisoningu?


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:54 
 
Zartowalem :grin: bez urazy. Niech sie dzieje wola nieba :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-02-14 15:52 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:56 
 
Wredny jestes :grin:

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 16:45 
 
Fajnie ze jest nowa wersja, ale zmiany sa raczej kosmetyczne i nadal polowa rzeczy nie bedzie dzialac. Dalczego serwer stoi na tym emulatorze? Jest wiele znacznie bardziej dopracowanych (chociazby UOX3, Sphere), w ktorych wszystko dziala ok, a wy uczepiliscie sie tego noxa ktoy jest w najlepszym wypadku w fazie beta, ma pelno powaznych bugow i czesto sie sypie.. :roll: ale bardzo ciekawi mnie ta sprawa. Pozdrawiam wszystkich :grin:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 16:58 
 
Na Sphere przy 10 osobach lagowalo a na NOXie gra 40 i nie laguje :smile:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 17:25 
 
Z tego co mi wiadomo NOX jest cialge rozwijany i ma najwieksze perspektywy ze wszystkich emulatorow. Co do przytoczonego przez ciebie przykladu Sphere jako bezbugowego emu, powiem tylko jedno - LOL.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 21:43 
 
butchera powiem tylko jedno : LooooooooooooooooooooooooooooooooL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakos jeszcze nie mialem sytuacji zeby mi nie lagowalo i wszystkich kogo pytam ...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 22:31 
 
No co ty, lagow nie ma w ogole. *ledwo powstrzymuje smiech* Czasem cos tam szarpnie, ale to okazjonalnie. :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 01:09 
 
Devotous:

1. Sphere juz przezylismy - powiemt ak, byla fajna ale od strony kodowania, to mona bylo jajo zniesc bo nigdy nie bylo wiadomo czy to co w skryptach zmieniles juz zacznie dzialac, czy za chwile czy bedize dzialalo co drugi restart.

2. W gre wchodza tylko emu, ktore sie daje uruchomic pod Linuxem - po prostu nie mam czasu ani ochoty w zabawe pode winda, nie mowiac juz o ilosci padow i mozliwosci restartu serwera - mimo wszystko, dzialamy jakby nie bylo niemal 24 h/dobe a ew. prerwy nie przekraczaja polowy dnia ;-P (chyba najdluzsza ze 3 h miala) chociaz na poczatku bylo sporo padow - ale to i tak nic w porownaniu ze sphere - padliwosc... okolo 1 pada/15 minut - zwlaszcza jak wlazil ktos nowy i sie zaczynal bawic w rozne ugi bugi.

3. Na noxie mimo niewatpliwych bledow calkiem niezle dziala tez kilka rzeczy, ale to juz tak jest - kazdy program ma bledy, a uzytkownik nigdy nie wie czego chce, za to doskonale wie kiedy program mu tego nie daje.

4. nie mam serca dawac w chwili obecnej graczom... kolejnej zmiany swiata, kolejnego budowania postaci, domkow, itd... Nox umozliwia calkiem przyzwoita rozbudowe, stosunkowo niezle mozliwosci upgrade'u (huehue moze i jest szansa na upgrade bez strat w ludziach/domkach) oraz bardzo przyzwoite mozliwosci nadpisywania "fabrycznych ustawien a jesli testy rpzebiegna prawidlowo i bedizemy mogli kompilowac kod zrodlowy samodzielnie, to rowniez nanoszenie wlasnych poprawek w sam kod zrodlowy.

5. Jest niezla interakcja miedzy nami a ekipa nox'a - czego o sphere powiedziec niestety nie moge.

W sumie, nie taki Nox zly jak go maluja.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 07:35 
 
Skoro Szerszan mowisz ze NOX jest taki super to musze sie z toba zgodzic bo to ty jestes adminem :smile:. Sc jest zdecydowanie najlepszym shardem w Polsce, mimo tych wszystkich niedociagniec, dzieki GM i ich ciezkiej pracy wlozonej w ten serwer. Sposrod innych shardow jest tu dla mnie najlepszy system rozwoju postaci, zasady , ceny w slkepach itp. Co ciekawe lagi praktycznie u mnie nie wystepuja (SDI), czasami lekko przystopuje gre, ale to nic w porownaniu z tym co dzieje sie na CL! Tam trzeba sie wykazac szczytem cierpliwosci zeby przejsc z banku do kopalni w Minoc bo >50% czasu zajmuja lagi. Tak wiec SC jest zdecydowanie najlepszy :smile: . Pozwole sobie przedstawic mala liste rzeczy przez ktore nie jest idealny :razz: :
1. Ogolnie znane bugi typu wypadanie skrytki abnkwej, nieodejmowanie many przy rzucaniu czarow, blokowanie sie w wejsciach do jaskin, znikanie towarow u vendorow playerow itp
2. Brak lodzi! (ponoc w nowym NOXie jest to juz poprawione)
3. Brak runebookow (to wola admina czy bug w NOXie? :wink: )
4. Brak obslugi klienta 3D czyli calego nowego swiata
5. Przydalo by sie pare uzytecznych przedmiotow np. krysztaly komunikacji albo farbki do mebli :smile:
To kilka mioch propozycji, zdaje sobie sprawe ze niektore zaleza nie od GM czy admina a od nowej nwerji NOXa, ale fajnie by bylo gdyby te wszystkie rzeczy dzialaly. Pozdrawiam :grin:

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 16:01 
 
popieram przedmówce to z znanych mi shardów najleprzy. nie chodzi o to ze się chce przypodobac ale takie jest mje zdanie . ja nie mam lagów a jak sa to ja biegam inni stoja mam łącze z aster city. A jedyne sytuacje gdzie cos sie dzieje ze "laguje" w moim wypadku to przez mojego kompa niestety musze go zmienić :sad: . B)czasami pomaga retsrt lub defragmentacja ale niety nie zawsze....


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 16:54 
 
hmm, racja racja racja... nie chce nikomu wlazic miedzy posladki ale takze stwierdzam ze sc rulez (gmowie ktorzy nie owijaja w bawelne - jak cos robia to robia jak nie robia to mowia ze nie robia a nie: "pracujemy baaardzo ciezko" a po miesiacu: "koniec serva" :wink:, nie wpadam do wiezienia po powiedzeniu "ok" bo ktos na szczescie zdaje sobie sprawe ze ultima to CRPG a nie rpg, bo takie PRAWDZIWE mozna znalezc [z mojego xp] TYLKO w papierowych wersjach...)
a co do bugow:
kiedy nie spada mana podczas czarowania? bo cos nie zauwazylem... a krysztaly komunikacyjne to chyba jednak są...

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 17:52 
 
Powiedzmy to jasno: SC rulez :smile: Z tymi czarami jest taki "maly wielki" bug. Dziala tak:
Rzucam jakis czar ze spelbooka, z tym ze musi to byc czar po ktorego rzuceniu trzeba wskazac cel (np.fire ball, enegry bolt, flamestrike, gate travel, resurection, energy vortex itd....). Nastepnie NIE WYBIERAM celu, podchodze do jakiegos stworka i przywalam my z mojego black staffa (wystarczy zwykle podejsc a cios zostanie oddany automatycznie). Po uderzeniu potworka (wystarczy raz) koncze rzucac czar wybierajac cel. Po takim manewrze wystepuja dwa efekty:
1. Nie jest zabierana mana za spell
2. Czar ZAWSZE SIE UDAJE, niezaleznie od poziomu magery rzucajacego.
Nie ukrywam ze z tego buga korzystam chetnie i czesto :smile:
Pozdrawiam

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 17:56 
 
oo popatrz nie wiedzialem hehe ale numer :grin:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 18:03 
 
eeee ja tez nie wiedzialem
hiehie ale czad

P.S
Zmiencie to szybko :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 19:22 
 
Nie ladnie kurwa! Nie ladnie :smile: Lubicie sobie zycie ulatwiac :grin:

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 21:01 
 
i kto to mowi taunis? :razz:
qrwa, nikt o tym chyba nie wiedzial... watpie zeby wiedzial o tym np raistlin, bo on nigdy nie podchodzi i nie wali nas (was :razz:) w leb tylko od razu rzuca Corp Pora... z drugiej strony Profian to walil i staffem i zakleciami wiec moze jednak ktos wiedzial :grin:

kasuj posta!!! juz, edit i cenzura na linijki!!! wiedza tylko nieliczni wiec ciiii :lol: :lol: :lol:


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 21:18 
 
Jak mam byc szczery to lepiej by bylo zeby tego posta nikt nie napisal... od razu do szerszenia z takim bugiem ! teraz wszyscy beda zamier**** z black staffami :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.