mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 01:01 
Cytuj  
DarkSpace, gra sf, nad ktora od paru lat pracuje Palestar Inc. wchodzi w faze beta-testow.

Lista features gry, o ktorych szerzej mozecie poczytac tutaj, prezentuje sie bardzo podobnie do EVE. Na tym podobienstwa do EVE sie jednak nie koncza, poniewaz akcja DS takze rozgrywa sie w kosmosie (jednak w znacznie mniejszej skali) i system walki z tego co czytalem skonstruowany jest dosc podobnie. Na screenach gra w porownaniu z dzisiejsza konkurencja prezentuje sie raczej miernie.

Wiecej informacji oraz link do zapisow znajdziecie oczywiscie na oficjalnej stronie DarkSpace - click.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 02:34 
Cytuj  
Ano miernie, ale przypomnij sobie jak wygladaly testy eve online :D grac sie nie dawalo bug za bugiem i ciagle problemy :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 3
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 02:43 
Cytuj  
Dark Space jest już gotowym produktem od jakiś 3 - lat, z opłatą 9.9$.
Co jakiś czas wprowadzane są nowsze wersje, rozbudowa tzw. metawersji czyli rozgrywki w kilkunastu systemach, około 300 planet.
I na testowanie czegoś takiego nas zapraszają.
http://beta.darkspace.net/

Podobieństwo do EVE jest niewielkie, chyba tylko kosmos. Gra zkoncentrowana jest na walce, zajmowaniu i rozbudowie planet.
Bardziej walce, przy braku surowców znośny statek można sobie zbudować w 30 minut. Postać leveluje przez zasługi, aktywność na polu walki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 09:24 
Cytuj  
Hm, jaka beta? Gralem w to 3 lata temu, wlasnie wygrzebalem takiego maila z mojego archiwum:

Last Login: 07/19/03 11:19:46

Your DarkSpace account has been marked as inactive and will be deleted in 30 days. If you wish to keep your account from being culled, then you must login to DarkSpace at least once a year. A subscription is not necessary to keep your account from being deleted.


Hehe ;)

X.

PS. Gra taka sobie.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 09:48 
Cytuj  
Chciałem w to niedawno zagrać, ale po każdym kliknięciu na start gry, tutorial czy cokolwiek gra mi wraca do Windy. Nie wiem co zrobić, żeby zadziałało.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 18:09 
Cytuj  
Uhm, najwidoczniej powinienem przestac pisac niusy z na wpol zamknietymi oczami... To co przeczytalem bylo troche mylace.


Posty: 5
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 19:03 
Cytuj  
Ano DarkSpace juz tez gralem jakis czas temu... przyjemna nawet gierka na zabicie nudy... moze bez jakiejs wielkiej glebi, super grafiki etc. ale sie gra dosc przyjemnie. Hm... kiedys nawet zrobilem wywiad z tworcami jeszcze dla zywego wtedy MMOGSPOTu, moze gdzies go jeszcze mam ;] A wlasnie kon, cos cisza u ciebie z DF, nic sie nie dzieje?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 20:26 
Cytuj  
Newsy o DFO pisze tylko na dfo.mmorpg.pl , jesli ktos jest zainteresowany gra, to i tak tam zaglada (mam nadzieje). Ostatni news pojawil sie jakis tydzien temu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:44 
Cytuj  
Gra jest bardzo fajna pamiętam grałem w to z 7 dni (były darmowe) i gdyby była ona za 5 $ pewnie bym grał, ale 9 to za dużo :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.