mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 19:39 
Cytuj  
Mam zaszczyt poinformować iż do jakiegoś czasu znow dziala darmowy serwer Dragon Raja w versji 1.4 .Ekipa serwa dba o to by serw byl wciaz rozwijany a w zasadzie nie ma takiego momentu ze nie ma jakiegos Gm w grze.Ci ktorzy pamietaja ta gierke napewno sie uciesza.A do gry zachecam wszystkich - jest o wiele lepsza od jakiegos prostego MU czy KO.A ponizej stronka:

http://dr-online.be/


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:24 
Cytuj  
Noo... NARESZCIE !!!!!!!!!!!!! Zaboleq... widze że cały czas kontrolowałeś Dragon Raje.

Gracze łączcie się. !!!!!!!


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:21 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mam zaszczyt poinformować iż do jakiegoś czasu znow dziala darmowy serwer Dragon Raja w versji 1.4 .Ekipa serwa dba o to by serw byl wciaz rozwijany a w zasadzie nie ma takiego momentu ze nie ma jakiegos Gm w grze.Ci ktorzy pamietaja ta gierke napewno sie uciesza.A do gry zachecam wszystkich - jest o wiele lepsza od jakiegos prostego MU czy KO.A ponizej stronka:

http://dr-online.be/
Każda gra mmorpg jest praktycznie lepsza od mu :wink: niezależnie od grafiki a ta stronka mi nie wchodzi :har:

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:47 
Cytuj  
Sproboj przez inną przeglądarke. Ja używam Firefoxa i mi działa.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

*

Posty: 101
Dołączył(a): 29.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:58 
Cytuj  
Ej jak ściągnąć gre? bo na filefroncie nie da sie-pisze ze nie znaleziono pliku:/ A na googlach nie moge znaleźć downloada do v1.4. Czy nie można ściagnąć starszej wersji i ona sie smaa update'uje upadetrem ktory jest na tej stronie dragon raja?


_________________
Obrazek

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:21 
Cytuj  
Davej też uzywam firefoxa :D

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:25 
Cytuj  
Latynus napisał(a):
Davej też uzywam firefoxa :D


me too :]


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 20:15 
Cytuj  
Hm no mi wszystko dziala piekne-chyba ze cso robia to wtedy jest down.
Ja wszystkich goraca zachecam do grania w DR bo to naprawde wypasna gierka
AHA jeden maly apdejt EXP tutaj to nie 100% ale 150% wiec postac zrobicie troche szybciej-wieksza frajda z grania:D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 21:34 
Cytuj  
Sciągne se klienta do końca tego tygodnia, i będę rypał. Sie okaże czy wpadnie mi w oczko ;)


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 09:15 
Cytuj  
Dobra stronka mi weszła ale przy moim nienajlepszym łączu nie mam ochoty chce ściagać poand 700 mb dlatego prosiłbym kogoś o konkrety na temat tej gry :wink: bo nie wiem czy mi sie opłaca czy potem ją odrazu skasuje


Posty: 15
Dołączył(a): 5.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 12:25 
Cytuj  
Powiedzcie jakie państwo wybraliście, zebyśmy byli w jednym. Moze jakąś gildie popełnimy.

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:25 
Cytuj  
Latynus napisał(a):
Dobra stronka mi weszła ale przy moim nienajlepszym łączu nie mam ochoty chce ściagać poand 700 mb dlatego prosiłbym kogoś o konkrety na temat tej gry :wink: bo nie wiem czy mi sie opłaca czy potem ją odrazu skasuje



Wiesz, sam w to nie grałem nigdy, klienta sciagne na pewno... ale nie wiem kiedy, jakos czasu mi brakuje ostatnio.

Poszukaj tematu, opcją szukaj. Znajdziesz kilka temacikow, i poczytaj. Ja sam mam dużą chrapke na D-R odkad przeczytałem opinnie graczy.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli


Posty: 15
Dołączył(a): 5.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:36 
Cytuj  
Powiedzcie mi jeszcze czy da sie łączyć klasy naprzykład warrior+priest?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 02:39 
Cytuj  
Napisze rano wszystko co wiem o tej grze bo teraz chyba spac pujde:D.
Mozna bedzie to potraktowac jako mini artykul-recenzja...

A wiec tak.Dr to hack&slash ale nie byle jaki , gdyz tu poza zwyklem lvlowaniem jest sporo innych rzeczy do robienia.
Do wyboru mamy 5 klas postaci:Wojownik.lucznik.zlodziej,mag kaplan(ksiadz??).Kazda postac charakteryzuje sie czym innym.Wojownik to tanker z ogromna iloscia punktow zycia mogacy utrzymywac sie naprawde dlugo w ogniu walki , zlodziej i lucznik to dmg dealerzy, niezwykle szybcy zabojcy ,mag sieje groze swoimi czarami obszarowymi-jest tez swietna postacia do PvP , kaplan-no coz postac dobra ale dopiero na wysokim lvl- specjalizuje sie w uzdrawianiu w wzmacnianiu innych.
Kazda postac ma dostep do specjalnych umiejetnosci(skilli badz i spelli).
Co 10 lvl zdobywamy nowa range(np curate,vicary,bishop,elder,patriarch)
Oprocz walk mamy tez system jobow(krawie, kucharz, kowal, stolarz,gornik,drwal,rybak,gosc co robi swieczki:D).Kiedy osiagamy mistrzostwo w jakims skilu stajemy sie gm i moze robic naprawde wypasione przedmioty ktore paralizuja, zwiekszaja nam atak itp ale to jzu bardzo skomplikowane.Kazdego dnia okolo 20 jest wojna.Wtedy ludzie ze wszysrkich najci piora sie soba-no wlasnie sa 3 nacje i napoczatku wybieramy do ktorej chcemy nalezec.Jeszcze jakies pytania?To tak skrotowo bo mi sie pisac nie chce;p


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 15
Dołączył(a): 5.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 14:06 
Cytuj  
Napiszcie kiedy gracie to moze drużyną pochodzimy. Warrior lvl 10 Zypern

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 00:02 
Cytuj  
No coz 99% polakow gra w nacji Yilse :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 08:26 
Cytuj  
Zjadę troszeńkę z tematu :) czemu gracie na private servie, skoro (o ile mnie pamięć nie myli) zrobi Dragon Raję darmową coś pod koniec czerwca ?

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 09:13 
Cytuj  
GlIc4 napisał(a):
Zjadę troszeńkę z tematu :) czemu gracie na private servie, skoro (o ile mnie pamięć nie myli) zrobi Dragon Raję darmową coś pod koniec czerwca ?


:wtf: OOO LOOOL...... zaraz chyba spadne zs krzesłła człowieku to nie jest priv serv tylko własnie ta darmowa dragon raja international :-? a poza tym server wyłaczony bo ktoś na jakieś głópiej versji grął i oszukiwał i jeden z GM'ów mianowicie GM03 sał się zniewiadomych powodów nieuchwytny :har:


EDIT

server UP za 8 godzin :( albo mniej albo więcej :evil:

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 12:04 
Cytuj  
Sądząc po tym, że stronka DR nie działa, stronka tego serwera też, dziwny adres, serwer down = pomyślałem, że nie jest on offcialem

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 12:24 
Cytuj  
powinieneś trochę poczytać :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.