mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 14:44 
Cytuj  
witam mam dla was do zaprezentowania FWO :) Gra za darmo na zawsze tzw. free to play forever.

http://fwo.com.my/main/english/index_evr.asp <-- z tej strony sciagamy clienta

http://fungwanonline.com/

W sumie gra polega na levelowaniu i posiadaniu jak najwyzszego levelu aby pokanac innych wrogów.
Ale do rzeczy:
W grze jest 5 stancy-profesjii.
Saber - szabelka
Sword - szabla
Staff - lanca
Bow - luk
Unarmed - posluguje sie piesciami.
W grze sa odgornie ustalone 5 klanow. Kazdy klan posiada relikt, ktory daje naszym poddanym
bonusy do ataku itp.
W grze tez sa miasta, w które można przejmować i tez za poszczególne miasto ma sie poczególne bonusy.
Wiecej info screeny ciekwae rzeczy sa na

http://mmorpg.com/gamelist.cfm/setView/ ... /gameID/84

bede sie staral odwiedzac te forum i opisywac wiecej info o tej grze pozdrawiam jak kogos interesuje wiecej prosze o pm me

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 06:30 
Cytuj  
a idz mi z tym badziewiem :)


Posty: 4
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 21:57 
Cytuj  
nie wiem czy badziewie ale polecam filimk moze ktos sie przekona do tej gry. Wiecej info moge podac na miala gra widze ze tutaj jest wogole nie poruszana. Mamy inne forum aczkolowiek im wiecej polakow tym lepiej :) pozdrawiam a i link do filmiku
http://www.dwalb.daap.net/pliki/pso_0007.wmv

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 22:39 
Cytuj  
bieganie wygląda jak klocek
reszta w zasadzie też na niskim poziomie - filmik to w tym przypadku podpucha na max

co do grania za friko, to nie jest ono takie friko
na darmowym serwerze jest ograniczenie do 105lvlu (na 200 możliwych)
i kilka innych ograniczeń


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 4
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 13:49 
Cytuj  
prawie mowisz pradwe...Na darmowym serwerze lvl cap jest na 140 lvl na 200 mozliwych i masz nizszy exp..mozesz wykupic karte za 30 zl i miec normalny exp a co do grafiki podniecjacie sie dlaej wowem ktory sie konczy na 60 lvl nie chcesz nie graj.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 15:34 
Cytuj  
trochę mnie nurtował ten lvl cap, okazało się że przesadziłeś za ostro...z resztą nawet ja
więcej info pod adresem: http://www.fwo.com.my/main/english/txt_eserverexp.htm


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 4
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 15:53 
Cytuj  
hmm i jak Ci to mam wytlumaczyc?
Gram w ta gre i wiele sie juz pozmienialo a pozatym i tak wiekszosc map jest dostepna bo teraz gramy w wersje 1.1- wszystkie mapy beda dostepne w wersji 1.3 jest ona przewidziana na swieta a ta storna owszem byla prwdziwa ale w okolicach listopada gdzie zaczynala sie gra.
Jak nie masz co robic polecam ta gre na nude na pewno znajdziesz tam paru pomocnych polaczkow
pozdrawiam

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 16:28 
Cytuj  
przyznam że bylem podekscytowany gierką ponad 2 lata temu
rozumiesz: screeny, filmiki i inne bajery, gra była płatna więc nie pograłem

po obejrzeniu , miesiąc temu, jak ta pozycja sprawuje się w akcji zrezygnowałem z siebie :|

wkraczam w SB, jak na razie pare godzin czytania i kilka niewypałów z postaciami na starcie


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 1
Dołączył(a): 13.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 11:35 
Cytuj  
Witam!
Jestem jednym z teraźniejszych graczy Fung Wan Online(FWO), inaczej mówiąc Storm Riders Online. Chciałbym opowiedzieć wam o tej grze:
1. Jak mówiliście server jest darmowy "Fire Kirin", a Green Kirin płatny, ale oczywiście po jakimś czasie gry na tym serverze.
2. Na Fire Kirin jest ograniczenie do 160lvlu , a nie do 105! (nie długo ma być 180lvl jako najwiekszy lvl który mozna osiągnąć. Jest to bardzo dużo ponieważ nikt z polaków nie osiągnoł jeszcze 160 lvlu, a najwiekszy polak to kobieta ze 136 lvlem(obecnie jest w czasie odpoczynku od gry).
3. Jest mało polaków w tej grze, a szczegółowo to 5 grających(ze mna).
4. Gra na Fire Kirin nie różni się dużo od gry na Green Kirin!
5. Zaledwie tym ze na Green Kirin jest wiecej itemków i kilka innych mapek.
6. I przedewszystkim (Staff to Kijek, Bower to Łucznik, Sword to Miecz, Saber to Szabla, a Unarmed Stance to Pięściaż)
7. Jest 5 klanów (Superme Sword Clan(SWC) , Sword Worship Clan(SWC), Matchless Clan(MXC), Swift Meaning Clan(SMC), King of Heroes Clan(KOH)). POLACY SĄ W KOH.
8. Nie długo powstanie nowe forum www.fwo.fora.pl niestety darmowe ponieważ szkoda mi pieniędzy na płatne, a darmowe wystarczy na opisanie wszystkiego jak grac itp. (obecnie można poczytać troche na fwo.fora.pl lecz to jest jeszcze za mało i nie wszystko skączone)
9. gdyby ktoś miał pytania to pisać na gg: 9975951
10. Ogólnie gra jest super.
Zdjęcia gry można zobaczyć tu:
http://mizaduo.fiwh.com/sro/screenshots/screenshots.php - Wybrać: General, Scenery, Story Characters, Events, Chat lub Weird .

Cytat (joshe):
co do grania za friko, to nie jest ono takie friko
na darmowym serwerze jest ograniczenie do 105lvlu (na 200 możliwych)
i kilka innych ograniczeń.
(TO CO JEST OPISANE W CYTACIE JEST JUZ NIEAKTUALNE)

Cytat2 (bemol): prawie mowisz pradwe...Na darmowym serwerze lvl cap jest na 140 lvl na 200 mozliwych i masz nizszy exp..mozesz wykupic karte za 30 zl i miec normalny exp a co do grafiki podniecjacie sie dlaej wowem ktory sie konczy na 60 lvl nie chcesz nie graj.
EXP NA FIRE KIRIN JEST PRAKTYCZNIE TAKI SAM JAK NA GREEN KIRIN!!
KARTY ZA KTORE DOSTAJE SIĘ 30%, 100% CZY 150% expa (WIĘCEJ) MOŻNA KUPIĆ TAKŻĘ NA GREEN KIRIN!!

I POWIEM JEDNO: KTOŚ KTO NIE GRAŁ JESZCZE W TĄ GRĘ TO NIECH NIE OCENIA JEJ!!!!!

Mój nick w grze to: Fatim
Pozdrawiam.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 13:54 
Cytuj  
grałem 2 lata temu, wtedy były olbrzymie lagi i prawie wcale ludzi takze gre olałem, a jak teraz patrze na ta gre to nawet i bez lagow jest słaba.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 17:11 
Cytuj  
Już był o tym temat:

viewtopic.php?t=16570&highlight=fung+wan


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.