mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 22:29 
Cytuj  
Cytuj:
A good friend of mine recently went to one of the press conference wtf ever type of things SOE held in Los Angeles or San Diego or something. And Lucas Arts is on the player's side that SOE is not making good desicions with the current SWG and that sometime in the near future there is going to be a poll on the Official Forums as to wether the players would like a Pre-CU server or not... And if the results are ultimatley positive the Pre-CU server will be released. Also they showed a demo of the planet hoth and a few other things in the NGE system for anyone who cares....
Now how much do I trust him I'd put about 90% into it because the guy isnt one of those BS'y type guys that likes to make up stuff he's always been very straight forward and he does go to those conferences often.


post z wczoraj, na moj gust bardzo mozliwe rozwiazanie...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 20:15 
Cytuj  
Znaczy ze niby co? SOE pierwszy raz w historii i oficjalnie stwierdzi: "Dalismy dupy, przepraszamy. mieliscie racje" ?? ;)
Not gonna happen :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen


Posty: 39
Dołączył(a): 1.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 19:31 
Cytuj  
Już sobie to (raczej niemożliwe) wyobrazam: Server population: Ultra Heavy...

szkoda, że to raczej mało wiarygodna opcja

*

Posty: 75
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 20:39 
Cytuj  
miło by było, ale w SOE zwątpiłem już dawno temu.:/


_________________
Obrazek
Obrazek
Star Wars Galaxies - http://swg.pl
The Matrix Online - http://swg.pl/mxo


Ostatnio edytowano 19 mar 2006, 21:12 przez Roven, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 20:49 
Cytuj  
Ja tam mam w dupie jezeli nie zrobia migracji postaci.
Postac stworzylem w pierwszych miesiacach SWG, zainwestowalem w nia 'troche' czasu, wyrobilem sobie reputacje na serwerze a zaczynac od nowa - sorry nie dam zarobic SoE po tym co zrobili:).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 22:02 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ja tam mam w dupie jezeli nie zrobia migracji postaci.
Postac stworzylem w pierwszych miesiacach SWG, zainwestowalem w nia 'troche' czasu, wyrobilem sobie reputacje na serwerze a zaczynac od nowa - sorry nie dam zarobic SoE po tym co zrobili:).
w sumie moze i prawda ale patrzac na rynek mmo na dzien dzisiejszy nie ma dla mnie lepszej gry niz swg nawet jesli mialbym zaczynac od poczatku


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 22:43 
Cytuj  
Ja zawsze mowilem ze Shadowbane > all tylko brakowalo tam graczy.
Doszla teraz trzoda, bo darmowe zrobili - ale znowu jest to stare dobre shadowbane z zajebistym PvP/PK systemem i wszystkich szczerze polecam:).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 23:13 
Cytuj  
Ciekawe czy to plotki czy jakies konkretne info, ja natomiast po grze w Lineage2, WoW gdzie gralem bardzo dlugo i wielu innych gdzie gralem tydzien, miesiac max, postanowilem poznac SWG i wydaje mi sie ze dobrze trafilem bo gra na dzien dzisiejszy i tak daje wielka roznorodnosc, wielkosc swiata i brak nudy, a i polakow przybywa, wiec nie jest zle, kolejne zmiany moze cos zmienia na plus jeszcze, zobaczymy, jak nie to plakac nie bede, to sa tylko gry i nastepne beda juz niedlugo.
Jedno wiem, jesli cos jest darmowe to spowoduje szybko upadek takiej gry.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 23:50 
Cytuj  
Nizej upasc pod wzgledem ilosci graczy SB nie moglo - a ta gra jest nastawiona pod city siege, mass pvp. Niestety jest zbyt malo cukierkowa na dzisiejsze czasy i po wyjsciu z miasta mozna dostac backstaba w plecy - niestety to sie nie przyjelo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 07:30 
Cytuj  
nie wiem czy ktos juz o tym pisal, wiec podaje:

http://www.mmorpg.com/discussion.cfm/se ... adclass/35

http://www.bioware.com/bioware_info/pre ... 15_Austin/

http://forums.bioware.com/viewtopic.htm ... 0&forum=41

oczywiscie to kolejna plotka...zoabaczymy :)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted


Posty: 17
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 10:19 
Cytuj  
niebyłbym taki pewien czy to tylko ploty.. w kazdej polote jakas prawda jest.


_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 16:35 
Cytuj  
Cytuj:
Bioware is currently hiring a large team to work on the game and prefer experience with SWG.


LOL, jesli to w ogole prawda, to mam nadzieje ze nie zatrudniaja ludzi z SOE ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 16:52 
Cytuj  
criss, chodzi ci chyba tylko o tego gościa co wymyślił nge, nie ? reszta nie powiem całkiem niezły squad


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 17:37 
Cytuj  
Raczej o tych wszystkich ktorzy wyznaczyli kierunek zmian i gonili za popularnoscia WoW'a, upraszczajac gre do niemozliwosci. A ten proces zaczal sie duzo wczesniej niz NGE, i watpie by za te wizje odpowiedzialna byla tylko jedna osoba. Co nie zmienia faktu ze Smed zostalby wykastrowany gdybym go spotkal :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 20:31 
Cytuj  
enkil napisał(a):

watpie zeby bioware robil cos ze swiata sw stawiam raczej na forgotten realms jednak z drugiej strony, dlaczego zakladaja te studio (wylacznie zajmujace sie mmo) akurat w austin TX ? wiec jesli jednak robia cos z sw to moze w czasach old republic (ze wzgledu na kotor-y)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 21:13 
Cytuj  
Ja obstawiam ze wyjdzie mmog ze swiata SW razem z szumem kolo serialu, przeciez to bedzie na pare lat dua kasa i znowu moda na SW, dzieciaki beda szalec, a stary fan tez chetnie ogladnie i pogra.
Ja na miejscu LA sprzedalbym Blizzardowi lub NCSoft prawa do mmoga SW i nie martwilbym sie o efekt tylko liczyl kase :)

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 22:04 
Cytuj  
sprzedac blizowi? mielibysmy kolejne swg nge(bo takowe zostalo zrobione na podobienstwo wowa...) "over my dead body"


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 22:12 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja obstawiam ze wyjdzie mmog ze swiata SW razem z szumem kolo serialu, przeciez to bedzie na pare lat dua kasa i znowu moda na SW, dzieciaki beda szalec, a stary fan tez chetnie ogladnie i pogra.
Ja na miejscu LA sprzedalbym Blizzardowi lub NCSoft prawa do mmoga SW i nie martwilbym sie o efekt tylko liczyl kase :)
przyznaj sie jestes z rodziny smeda :evil: wlasnie przez takich ludzi ktorzy maja twoje podejscie do sprawy swg umarlo
"kasa,kasa, wielu sie wyprze..."


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 23:07 
Cytuj  
Jesli mam wybierac miedzy jakas firemka co zrobi jakis ciekawy mmmog i zanim przetrwa beta testy i wyda to za 5 lat to wole by taki NCSoft lub Blizz zapedzil do roboty armie swoich ludzi, ktorzy potem moga pracowac i rozwijac taka gre.
Co by nie pisac na temat WoW czy Lineage2 to sa to gigantyczne projekty i caly czas regularnie rozwijane, z przyjemnoscia wchodzisz do gry i widzisz tysiace graczy, a czy jest z tego zabawa to juz zalezy od ciebie.
Jako fan SW nie chcialbym grac w nowe SWG w stylu pre NGE i patrzec na pustki i olewanie rozwijania gry, majac do wyboru gdzie gra pare milionow i co pare tygodni wchodza nowe rzeczy.
Zobacz nowe gry Codemaster, RF Online nawet nie ma uaktualnianej strony www, z tego wynika ze w ten biznes nie mozna wskoczyc nagle, tu trzeba miec doswiadczenie, duzo kasy juz zarobionej na tym i zaplecze ludzi, ktorzy beda pracowac i rozwijac gre.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 23:18 
Cytuj  
NC-Soft jest raczej tylko wydawca gier :) tak jak Codemaster :P gry od NC Soft mozna policzyc na palcach jednej reki :)

City of Heroes zostal zrobione przez Cyptic Studios
Guild Wars przez Arena NET
Auto Assault od Net Devil
Tabula Rasa od Destination Games
Przy City fo Villains NCsoft sie udzielal, ale to Cryptic Studio robilo ta gre :)

Jedynie Lineage, Lineage 2 zostaly stworzone przez NC Soft :)

Codemaster jest jedynie wydawca, RF Online wziol od Koreanczykow, przetlumaczyl i wydal w EU i US :)

A Blizzard co? zrobil jedna gre, dobra? czy ja wiem, napewno dobrze rozreklamowana. Gdyby nie dwa czynniki, w WoW-a by malo kto gral. 1 - Blizzard (Marka) 2 - Swiat Warcrafta


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.