mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:14 
 
Jestem nowym graczem i mam duży problem. Mianowicie nie moge sie zalogować. Podczas ładowania staje mi na Authenticating a potem wyskakuje mi po minucie unable to connect, help !!! Dlaczego tak jest ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:19 
 
czasami tak sie zdaza, to wina blizzarda. Klopoty z serwerem autoryzacji

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:25 
 
czy ty musisz ciagle zakladac nowe tematy?


Posty: 19
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:29 
 
No a co mam wszystko pisac w jednym??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:37 
 
Krakowiak napisał(a):
Jestem nowym graczem i mam duży problem. Mianowicie nie moge sie zalogować. Podczas ładowania staje mi na Authenticating a potem wyskakuje mi po minucie unable to connect, help !!! Dlaczego tak jest ;/


O jezu jezu....

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:39 
 
To ja Cie pociesze!
Krakowiak napisał(a):
staje mi

Nie kazdy moze tak powiedziec :P:P:P


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:40 
 
Krakowiak napisał(a):
No a co mam wszystko pisac w jednym??

a nie istnieja juz inne topiki o podobnej tematyce? a dokladniej taki jeden duzyyy?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:42 
 
:wtf:

Powoli mam tego dość.
Na pierwszej stronie są 4 tematy założone przez ciebie.
Wszystkie 4 mają debilne nic nie mówiące przesiąknięte dramatyzmem nazwy ("Nie można sie zalogować :( HELP", "Zmiana maila ??", "Wejdz tu !", "Pełnoletność ??").

Normalnie krew człowieka zalewa.

Zwykle jestem ostatni do tego typu odpowiedzi, ale teraz nie wytrzymam. Spierd#$laj ze swoimi pytaniami tu: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=12659

I więcej nie zakładaj nowych tematów.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:49 
 
brawo :P
szukalem emotka co bije brawo - ale takiego nie znalazlem :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:55 
 
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:58 
 
Krakowiak napisał(a):
No a co mam wszystko pisac w jednym??

No to takie, lirwa, trudne do zrozumienia? Masz jeden duzy temat "Pytania poczatkujacych" do zadawania takich pytan.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 22:03 
 
Mirtul napisał(a):
Krakowiak napisał(a):
No a co mam wszystko pisac w jednym??

No to takie, lirwa, trudne do zrozumienia? Masz jeden duzy temat "Pytania poczatkujacych" do zadawania takich pytan.

też masz http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=17504 żeby opisać problemy z serwerami.
a taki dobry początek miałeś.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 23:06 
 
krakowiak czy ty przypadkiem nie ejstes spokrewniony z niejakim Marcinem15? :lol:

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 08:51 
 
Hmm raczej nie jest tam byla po prostu glupota i debilizm na niskim poziomie... tutaj mamy po prostu do czynnienia z niedznajomoscia pewnych reguł obowiazujacych na forum... ( mam nadzieje)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 09:25 
 
Klikakrotnie juz mialem zabrac glos ale zawsze sie powstrzymywalem, teraz jednak juz moja cierpliwosc sie wyczerpala. Chyba panowie troszke przesadzacie z tym uswiadamianiem Krakowiaka co mozna a czego nie. Troszke kultury trzeba zachowac, jesli nie jestescie w stanie tego zrobic piszac (a jest to jedna z tych rzeczy kiedy ma sie czas na zastanowienie) to co wy robicie rozmawiajac? Jak cos sie nie podoba Wam w rozmowie to podrzynacie gardła?
To po pierwsze a po drugie, "sa tu takie zasady", "tu obowiazuje FAQ" i inne tego typu odpowiedzi dotyczace segregowania topikow so szczytem idiotyzmu moim zdaniem. Jakbyscie nie wiedzieli forum polega na komunikacji tematycznej ale nie segregowanej. Naturalna koleja rzeczy jest znikanie tematow ze wzgledu na czas uplywajacy od rozpoczecia topiku, nikt przy zdrowych zmyslach nawet jak znajdzie temat "pytania poczatkujacych" nie bedzie sie przekopywal przez "n" stron zeby sprawdzic czy a noz moze ktos pytanie moje zadal a ktos odpowiedzial (albo i nie). Czy jesli ktos zapyta o cos, w naiwny sposob jak Krakowiak - nie latwiej odpowiedziec facetowi i zapomoniec o tym? Ta energie ktora tu trwonicie wylewajac na niego pomyje ("no jak on kurwa smie nie wiedziec") spozytkujcie na cos innego. Widac ze jest poczatkujacy, MA PRAWO nie wiedziec, NIE MUSI czytac FAQ. Jedyna rzecza jaka czlowiek musi zrobic w swoim zyciu to umrzec - reszte moze. Ja tez nie czytalem FAQ i zyje, nawet mam sie dobrze. Jesli tak bardzo chcecie miec posegregowane wiadomosci - "nie zasmiecajace" waszych wymuskanych topikow to zalozcie sobie stronke z Wiki bo to do tego sluzy.

Rzygac mi sie chce jak widze was naskakujacych na tych nowych, majacych prawo sie dziwic ludzi. Oni tez chca grac, zaistniec w tym swiecie - normalnie z kims pogadac. Ale nie, wy musicie zaraz pokazac mu jego miejsce. Wiecie jak to sie nazywa? "Zachowania falowe" jak wojsku!

Troche wiecej tolerancji!


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 09:39 
 
Sathorn takie tematy znikają przez to że ktoś tworzy kolejne. przycisk "SZUKAJ" nie boli i naprawdę jest w miarę prosty w użytkowaniu ja rozumiem że wolałbyś może jak większość młodych graczy tips and tricks w Secret Service czy innym Top Secret i żeby można bylo kody na mounta i wogóle wszystko już. Ja mam inne zdanie czytanie nie boli i naprawdę można poświęcić 30 minut z życia żeby przeczytać 40 stron topicu dla początkujących przy okazji dowaidując sie odpowiedz na jeszcze nie zadane pytanie przez siebie. WoW nie tylko polega na klikaniu nie jest to Hack and Slash naprawdę żeby być dobrym trzeba trochę pogrzebc po forach internetowych nie tylko polskich. Ludzie tu dzielą się swoją wiedzą wiedzą z innych for internetowych po to żeby te tematy nie ginęły w wątkach bez sensu. Czy masz 13 lat czy 30 netykieta i zasady danego forum Cię obowiązują i tyle na ten temat.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 09:43 
 
Zbyt wiele wymagasz Sathorn, wiekszosc ludzi na tym forum w WoW sa pospolitymi "flamatorami' ;-) Oni nie potrafia zyc bez tego, to jest ich sila witalna ;-) a moze nawet jakies dowartosciowanie - who knows ;-)
Zawsze mnie dziwilo jedno, czemu tym, ktorym to tak bardzo przeszkadza mecza tyle szarych komorek, aby piszac - zjechac kogos w danym topicu. (retoryka)

Oczywiscie to jest wszystko imho co by nie dawac powodow do flamu, ktory jest nieunikniony, ktos kiedys napisal:
"jakie community w WoW takie i to forum"
no coz ... cos w tym musi byc ;-)

Have Fun !

ps. juz widze jak im krew nabrzmiewa i juz stukaja w klawiature aby dopiec mi ;-) LOL >> have a nice flaming :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 09:43 
 
Sathorn napisał(a):
Troche wiecej tolerancji!

Mniej wiecej co 10 osob mi sie wyczerpuje :-?

A faq przeczytac POWINIEN. Fakt, ze nie musi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.