mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 20:51 
Cytuj  
Powiedzmy, że tworzymy paczke w alliace -- worrior, paladym, rouge, mage, warlock, hunter i wszyscy zaczynamy kolekcjonować wysokopoziomowe looty w postaci sprzetu. Założmy hipotetycznie dalej, że wszyscy dostaliśmy to co chcieliśmy. Jesteśmy super zadowoleni. Teraz moje pytanie. Czy wpływ sprzetu, który podrasowuje talenty jest równie silny dla wszystkich klas postaci, czy nie?

Jaka jest wasza opinia na ten temat?

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 20:57 
Cytuj  
jak dla mnie to sprzet najwazneijszy dla wara
war bez dobrego sprzetu to martwy war :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:04 
Cytuj  
warrior = sprzet, nie ma sprzetu nie ma warka
rogue = meele wpn, nie ma wpn nie ma rogue (nie wierz w world of roguecraft)
hynter = nie wiem
reszta wplyw jest minimalny roznica jest zauwazalna miedzy 2 klasami itemow green -> t1, blue -> t2, z green -> blue ani z t1 -> t2 roznica jest prawie niezauwazalna


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:05 
Cytuj  
dla wszytkich sprzet jest wazny ale dla warka chyba najbardziej...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo


Posty: 5
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:11 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
warrior = sprzet, nie ma sprzetu nie ma warka
rogue = meele wpn, nie ma wpn nie ma rogue (nie wierz w world of roguecraft)
hynter = nie wiem
reszta wplyw jest minimalny roznica jest zauwazalna miedzy 2 klasami itemow green -> t1, blue -> t2, z green -> blue ani z t1 -> t2 roznica jest prawie niezauwazalna


Czy to znaczy, że wybierając warka jestem najszczęśliwszy po 60 lvl bo najwięcej mogę zyskać w ramach znajdowanego sprzetu, a na przykład bedąc magiem to dużo mniej moge zyskac?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:13 
Cytuj  
cos w tym guscie, powoli sie to zmienia (znaczy wyrownuje) ale niestety powoli

dla przykladu:
warek wytarga z nefariona ashandi i jak jeb... to nie wiadomo gdzie sie schowac, mag/lock wytargaja z nefariona staff of shadowflame i fakt bija mocniej ale troche mocniej


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 5
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:19 
Cytuj  
Do wielomiesiecznych 60dziesiatek -- gdybyscie mogli doradzić jak najszybciej dostać najlepszy sprzet, to doradzalibyście raczej --- walczyć na Battlegrounds czy raczej zaliczać wysokolewelowe instancje

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:24 
Cytuj  
Zależy ile masz czasu na gre, jaką grasz klasą, jak duży progress ma twój serwer w mc/bwl/aq i jak łatwo jest na nim znaleźć dobrą gildie.
Jeśli grasz warriorem/rogalem i masz dużo czasu zamieszkaja na BG przez 3-4 miesiące bo wg mnie warto co do innych klas to najlepiej jak najszybciej wkręć sie do gildii robiącej mc/bwl/aq :)


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:36 
Cytuj  
jesli chodzi o casterow - wyciagnie taki Toep MC, ZHC z ZG i jak cie tym pierdyknie wlaczajac AP to... (wiem ze toep i zhc sie nie stackuja, ale i tak zostaje duzy dmg). Najwazniejsze dla casterow nie sa itemy +int, +sta, +spi tylko spellpower:) W koncu magowie z itemami na spellpower sa w 1. trojce w MC, a reszta daleko z tylu:)( u nas w gildii:))


_________________
http://rince.mybrute.com/

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:53 
Cytuj  
prawde mowiac wiekszy problem zawsze jest z ubywajaca mana ... jak masz build na kryt i trinkety to juz nie musisz miec duzo spellpower imo , wtedy duzo many i jazda ;)

ale moze sie nie znam :D gram priestem

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 22:34 
Cytuj  
Fabianek oczywiscie dla healera +500-800 healing niema znaczenia ~~ wiec to ze w greanach wali heala za 1k, a w epixach tego samego heala za 1800.... naprawde nic nie zmienia

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 22:38 
Cytuj  
jak walcze (walcze lol) z shadow priestem to on sie raczej nie healuje...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 22:53 
Cytuj  
:> bo to shadow priest ? wiec zawalcz z shadow priestem w greenach i shadow priestem +500 demage :> to zobaczysz "mala" roznice.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 06:52 
Cytuj  
drut napisał(a):
Fabianek oczywiscie dla healera +500-800 healing niema znaczenia ~~ wiec to ze w greanach wali heala za 1k, a w epixach tego samego heala za 1800.... naprawde nic nie zmienia


ty naucz sie czytac co?

Fabianek napisał(a):
reszta wplyw jest minimalny roznica jest zauwazalna miedzy 2 klasami itemow green -> t1, blue -> t2, z green -> blue ani z t1 -> t2 roznica jest prawie niezauwazalna


i w porownaniu do geara warriora i broni rogue faktycznie nie wiele zmienia drood i priest spokojnie moga leczyc nago w easy instancjach tyle ze beda uzywali poty/night dragony/runy niech warrior tankuje nago albo rogue bije z piesci - lol.

Jesli tobie od crit heala za 5+k rosnie e-peen to sry, problem w tym ze taki heal to 4k overheala.


drut napisał(a):
:> bo to shadow priest ? wiec zawalcz z shadow priestem w greenach i shadow priestem +500 demage :> to zobaczysz "mala" roznice.


ty chyba naprawde nie umiesz czytac. porownujesz greeny z dropami z bwl, niech pomysle porownajmy w przypadku warka Ashandi z Massacre Sword of the Eagle, gwarantuje ze warrior zauwazy duzo wieksza roznice niz shadow priest miedzy 0 a 500dmg.

A teraz drucie wroc do do szkoly podstawowej gdzie ucza czytac.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 08:29 
Cytuj  
kreda napisał(a):
jesli chodzi o casterow - wyciagnie taki Toep MC, ZHC z ZG i jak cie tym pierdyknie wlaczajac AP to... (wiem ze toep i zhc sie nie stackuja, ale i tak zostaje duzy dmg). Najwazniejsze dla casterow nie sa itemy +int, +sta, +spi tylko spellpower:) W koncu magowie z itemami na spellpower sa w 1. trojce w MC, a reszta daleko z tylu:)( u nas w gildii:))


to macie gownianych rogali skoro jakikolwiek magus znajduje sie w top3
u nas jak mag znajdzie sie w top 5 w MC to jest happy i skacze do nieba ze tyle udalo mu sie nabic (jako mc mam na mysli calosc oprocz ragny, przed nim i tak resetuje sie dmg meter z reguly)

//edit
tak, mamy magow z porzadnym sprzetem +dmg


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 09:22 
Cytuj  
A kto nie jest slackerem w MC? U nas rogusi po prostu siedza w stealth i dps jakis robia jak potrzeba na bosach;|. Ogolnie wszyscy na wszystkich raidach sie opierniczaja, bo spam ss or bs nudny jest;(

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 10:27 
Cytuj  
Robus napisał(a):
kreda napisał(a):
jesli chodzi o casterow - wyciagnie taki Toep MC, ZHC z ZG i jak cie tym pierdyknie wlaczajac AP to... (wiem ze toep i zhc sie nie stackuja, ale i tak zostaje duzy dmg). Najwazniejsze dla casterow nie sa itemy +int, +sta, +spi tylko spellpower:) W koncu magowie z itemami na spellpower sa w 1. trojce w MC, a reszta daleko z tylu:)( u nas w gildii:))


to macie gownianych rogali skoro jakikolwiek magus znajduje sie w top3
u nas jak mag znajdzie sie w top 5 w MC to jest happy i skacze do nieba ze tyle udalo mu sie nabic (jako mc mam na mysli calosc oprocz ragny, przed nim i tak resetuje sie dmg meter z reguly)

//edit
tak, mamy magow z porzadnym sprzetem +dmg


To moze inaczej ...mag jak sie porzadnie stara to spokojnie moze byc w top 5 w MC - to akurat wiem z wlasnego doswiadczenia z gildii z bardzo dobrze wyposazonymi rogami, hunterami i lockami. Co prawda traci troche na np. Lucku, Gehennie czy Shazzrah (decurse) ale na impach albo psach nadrabiaja zaleglosci za polowie MC :P

Zreszta to troche zalezy jak szybko posuwa sie raid i czy magowie maja sie np. kiedy napic czy musza polegac tylko na Evocation.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 10:32 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Zreszta to troche zalezy jak szybko posuwa sie raid i czy magowie maja sie np. kiedy napic czy musza polegac tylko na Evocation.


popros droodow zeby castowali innervate na ciebie powinno troche pomodz w byciu top5 na ego meterze :)

i tak nie ma co robic z tym innervatem przez cale mc


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 10:34 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Zreszta to troche zalezy jak szybko posuwa sie raid i czy magowie maja sie np. kiedy napic czy musza polegac tylko na Evocation.


popros droodow zeby castowali innervate na ciebie powinno troche pomodz w byciu top5 na ego meterze :)

i tak nie ma co robic z tym innervatem przez cale mc


Zamiast innervate'a to ja wole z oomkinem w grupie biegac - jak juz mam miedzy druidami wybierac :D Na szczescie mamy myslacych raidleaderow i po MC z grupa magow biega sowa, a z rogami kot - bez darcia mordy zeby sie na resto specowac :D i powiem ze wszyscy sa szczesliwi :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 11:14 
Cytuj  
co do mc to moge z takim sprzetem jaki mam isc tam leczyc z 0 talentow w kazdym drzewku ;p ale w aq 40 czesto sie innervatowalem bo tam bija i jest kogo leczyc. teraz sie nie innervatuje bo w resto mam 21 talentow a many na buffach ponad 9k ;)

co do warka, to w slabszym sprzecie trzeba mocno postawic na critrate.... troche to luckbased ale jak masz 30% na crita to mozesz nadrobic braki w dps, niestety czesto po kosztach staminy. Natomiast takiemu wojowi w full epic czasem 20% na crita starczy bo i bez tego robi ostra jazde, a jak wejda kryty to n/c :) wszystko przedemna, po tym weekendzie dingam na 60 i pobiegam sobie do mc/zg/aq20/onyxia bo druidem juz jestem znudzony :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.