mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 14:53 
Cytuj  
Witam, wyabczcie ze pisze osobny topic, jednak nie znalazlem rozwiazanai w zadnym z innych. Mianowicie niedawno zalozylem sobie konto w inteligo i dostalem swoaj ukochana Vise Electron z serduszkiem ;p Jednak gdy dzis chcialem zapalcic za wowa, odrzucilo dwa razy transakcje i zobaczylem ze na moim koncie 103 zl zostaly zablokowane, leczn ie przelane. Dlatego chcialbym zapytac, czy da sie jakos odblokowac te srodki spowrotem na konto oraz dlaczego Blizz odrzucil platnosc karta z Inteligo? Z gory dziekuje za odpowiedz, kontaktowalem sie z pomoca z inteligo. Ale powiedzieli jedynie ze blizz musi albo potwierdzic transakcje albo odrzucic ja nic zrobic sam nie moge. Durnota.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 15:35 
Cytuj  
Niestety tak mniej więcej działa:
1. Blizz blokuję kasę na koncie (robi autoryzację transakcji)
2. Potwierdza, bądź anuluje autoryzację (kasa jest pobierana lub odblokowywana)

W tym wypadku wygląda na to, że anulowanie (zwrot) nie odniosło skutku.
Mailuj/dzwoń do blizza.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 16:27 
Cytuj  
Jak ci sie uda elektronem zaplacic to bedzie niezle :) Z tego co wiem to wiekszosc(wszystkie) polskie electrony nie dzialaja tak jak trzeba i musisz miec zwykla vise.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 16:29 
Cytuj  
Intelligo jest wyjątkiem, czego zresztą dowodzi fakt zablokowania kasy.
Poza tym znam parę osób płacących za WoWa kartą VE z Intelligo.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 18:49 
Cytuj  
Udalo sie, za trzecim razem przyjelo moj kod. Konto jest aktywne, jednak w zakladce zablokowanych srodkow widnieja pozostale dwie proby, chocaiz blizz je odrzucil. Mam nadzieje, ze blizz pobierze jeden miesiac, a te dwie odrzucone po uplywie 7 dni wroce mi do srodkow dostepnych.


Posty: 3
Dołączył(a): 7.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 19:37 
Cytuj  
mam ten sam problem i porbalo mi z konta 3x po 50 zlotych ;/ i jak narazie od wczoraj nic sie nie zmienilo
mam pytanie do Ciebie Ulviir kiedy dokonywales platnosci za swoje konto i kiedy dostales autoryzacje? bo nie wiem jak dlugo bede musial czekac


Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 19:58 
Cytuj  
Od razu po zobaczeniu komunikatu Sucefull konto bylo aktywne, wydaje mi sie ze reszta prob pobran wroci na nasze konta po 7 dniach.


Posty: 3
Dołączył(a): 7.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 20:10 
Cytuj  
ja mialem 3 proby nie udane , potem mialem blokade do wprowadzania numeru na 24h i dzis znowu 3 razy probowalem z takim samym skutkiem ale kase pobralo nawet jesli nie dostalem autoryzacji.
konto mam nadal zamrozone i czekam na odpowiedz od bliza, acount menagment na stronie bliza znow nie dziala ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 20:43 
Cytuj  
Kasa jest zablokowana, ale nie zaksiegowana. Blizz kasy nie pobral, za 2-3 dni blokada zejdzie. Normalne.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 3
Dołączył(a): 7.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 21:36 
Cytuj  
wiec mam probowac dalej ??:) az bede mial 2k debetu?:) czy poczekac az mi kasa wplynie spowrotem:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 22:44 
Cytuj  
Mozez probowac dalej, nic zlego sie nie stanie.

Swoja droga to ja bardziej ufam transakcjom przez internet niz pani w okienku ktora wbija cyferki u siebie na komputerze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 12:12 
Cytuj  
Mam kolejny problem... brat przycisnal Cancel Account i konto sie zfreezowalo... czy da sie jakso je odfreezowac, pobralo mi 50 zl... chyba go zabije jesli sie nie da. Z gory dziekuje za odpowiedz.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 12:33 
Cytuj  
dziwne ja dalem cancel account ale konto bylo active az do konca zaplaconeog okresu


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 12:41 
Cytuj  
ale mu chodzi chyba o to ze brat wcisnall cancel (nie bylo zaplacone) konto sie zfreezowalo i w tym momencie pobralo 50 zł


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.


Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 12:44 
Cytuj  
Zaplacilem powiedzmy o 18 5x zlotych, pobralo mi z konta i moglem grac. Konto bylo active..
Potem brat cancelowal mi konto i od razu przeszlo na frozed. Nie wiem co robic... poslalem mejla do blizza

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 12:51 
Cytuj  
jak tak to tylko mail/telefon do blizza imo z gm tez chyba mozna (ale masz acc frozen wiec nie pogadasz ^^)


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.


Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 12:54 
Cytuj  
Poslalem wczoraj mejla... czekam nadal na odpowiedz, cos dlugo tbh.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 13:10 
Cytuj  
No i poczekasz, jak ja sie poklucilem z GMem i powiedzialem mu ze jest malpa za co zreszta dostalem bana, napisalem maila ze mnie bydle banowalo przy okazji anulowalem subskrypcje, po 2 tyg skonczyla sie i konto bylo frozen i wlasnie w ten dzien dostalem maila ze to nie byl wcale ban tylko skonczyla mi sie subskrypcja, gg no re.
a to ze mialem suspended account to juz nie zauwazyli


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 07:36 
Cytuj  
Dostalem Maila, jednak okazalo sie, ze Blizz prosi by jeszcze raz wprowadzic numer karty itd. Ale niestety probowalem 3 razy wczoraj i dzisiaj i zawsze Payment Rejected. Mam na koncie 5 zl + zablokowane srodki ktore powinny byc odblokowane niedlugo. Moze dlatego? Czy powinienem wybrac karte visa zamiast electrona? Mam Vise-electron z Inteligo.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 08:24 
Cytuj  
Ulviir napisał(a):
Dostalem Maila, jednak okazalo sie, ze Blizz prosi by jeszcze raz wprowadzic numer karty itd. Ale niestety probowalem 3 razy wczoraj i dzisiaj i zawsze Payment Rejected. Mam na koncie 5 zl + zablokowane srodki ktore powinny byc odblokowane niedlugo. Moze dlatego? Czy powinienem wybrac karte visa zamiast electrona? Mam Vise-electron z Inteligo.


Jeśli na karcie nie masz środków to nic dziwnego że jej nie akceptuje...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.