mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 14:05 
Cytuj  
Jak juz sporo osob wie, przygotowujemy sie do uruchomienia nowego serwera...
nie chcielismy czynic tego juz teraz, lecz sytuacja stala sie nieprzyjemna - board/viewtopic.php?topic=2046&forum=17&0 . postanowilismy odpalic serwer jak najszybciej. wiemy, ze nie obedzie sie bez bugow, i wielu innych rzeczy...
podstawowa rzecz ktora bierzemy pod uwage to ilosc ludzi, oraz klimat panujacy na serwerze.
postanowilismy ograniczyc teren przygody, przynajmniej na poczate.. oraz zmienic miejsce... jak i gdzie - zobaczycie.. ale mam nadzieje ze bedziecie zdziwieni...
nastepna sprawa... na starym serwerze, z powodu wielu bugow ludzie maja za dobre staty... za wielu magow jest, za wielu kowali za wiele jest.. zreszta niewazne...
za latwo zostac grandmasterem...
to co postanowilismy nie przyszlo nam latwo.
te postacie, ktore tak kochacie, te wypieszczone wychuchane postacie...
stracicie je...
stary swiat skonczy sie w rozblysku magii...
i wszyscy zaczna jako newbie...
brutalne pouniecie... wiem o tym...nie przyspozy nam to zwolennikow, wiele osob odejdzie... wiem o tym...
mam nadzieje ze pozostana z nami osoby, la ktorych bardziej od skili liczyl sie klimat.
to ze ostatnio kulal.. znaczylo ze zajmujemy sie czym innym...
w nowym swiecie czeka na was warstwa fabuly, jakis cel w zyciu... nie tylko praca dla pracy walka dla walki...
to na poczatek.. pozniej sami wytyczycie swoje cele...
zmieni sie kowalstwo... przygotowane sa spore niespodzianki, drastycznie zmieni sie sposob nauki magii... za jakis czas magowie dostana nowe zaklecia...
rozne zawody wiele zyskaja...
brzmi to jak tlumaczenie sie z naszej decyzji? moze
lecz chcialbym by kazdy byl swiadom, ze tracac wiele, otrzymuje doozo wiecej...
nioe wszyscy doszli teraz do maxymalnych umiejetnosci, lecz ci co doszli.. wiedza co oznacza brak mozliwosci rozwoju...
nude...
zaczynajac od zera.. kazdy moze wybrac to co mu sie podoba... nowe imie nowe umiejetnosci...
wiem ze nie przekonalem wszystkich..
ale jesli choc 5 osob zostanie z nami.. bedzie to nasz sukces...
na poczatku bedziemy razem z Wami.. ramie w ramie zdobywac swiat.. pozniej damy Wam szanse rozwoju.
nic wecej nie chce na razie zdradzac...
kto chce... odejdzie, podziekuje Mu za gre u nas, rzyczac milej gry na immych shardach...
wszyscy zylismy w UO.. to byl nasz swiat... swuat te odchodzi w zapimnienie, lecz nie ginie.. wyjdzie z cienia nowy, piekniejszy... mam nadzieje...
kazdy z dotychczasowych osob, dostanie maila z informacja co i jak... i pytaniem czy chce byc z nami dalej... poprosimy o nazwe konta, o haslo... o wybor gildii na poczatek...
zreszta... nastepne 2 tygodnie beda dla nas, GMow ciezkim testem naszych umiejetnosci i cierpliwosi...
nie bedziemy za czesto pojawiac sie na serwerze... wiec grajcie... tak jak chcecie...
nie spotka was kara...
lecz jesli dojda nas skarki na kogos.. to ominie go nagroda.. moze nie wielka.. lecz...
wiec grajcie, jakbyscie tam zyli...
zyjcie, jakbyscie chcieli komus udowodnic cos..
jesli chcecie...
prace nad " Zaginionym Światem" uwazam za mocno zaawansowane
Gadget

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 14:56 
Cytuj  
He ja zostaje. Co to by byla za zabawa bezemnie :smile:
Nawet mi sie podoba zmiana servka i mam nadzieje ze bedzie lepiej.
Yo.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 15:52 
Cytuj  
Przylacze sie do tekstu Pachecia :smile: i mysle, ze jesli ktos zechce odejsc to i dobrze... widac nie czuje klimatu :smile:

Juz nie moge sie doczekac :smile:


_________________
Nic dodac nic ujac :)


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 16:30 
Cytuj  
Heh zawsze podobal mi sie wasz server :smile:

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 16:59 
Cytuj  
Ja tu gram od niedawna, ale dalej tu pozostane. Thomas jest z wami :smile:

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 17:03 
Cytuj  
No i ja tez zostaje ;]
co to by byl za DZ bezemnie ;]

i tez sie nie moge doczekac ;]


Posty: 47
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 17:12 
Cytuj  
Hello!
Na poczatkek kce powiedziec,ze wiele sie nauczylem z DZ nie chodzi tylko o to jak sie gra w RPG ani jak grac wogole w UO tylko o to jak sie zachowac, jak cenic czyjas prace... zlikwidowanie postaci bedzie dla wszystkich sprawdzianem... wytrzymalosci?! ...napewno Ci ktorzy pamietaja pierwsze kroki Dark Zona beda zalowac... ale wytrzymaja by ujrzec nowy, Zaginiony Świat. dobra ej wiecej nie pisze bo rozplacze sie zaraz... hue hue hue :lol:


Posty: 29
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 17:29 
Cytuj  
Ja tez zostaje i nawet sie ciesze ze starego niebedzie


Posty: 18
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 17:51 
Cytuj  
Ja zostaje. Przyznaje, text namawiajacy sie udał ;-P
W sumie niewiele stracilem...

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:15 
Cytuj  
Nie sadziliscie chyba ze takie cos mnie powstrzyma :smile: Zostaje, juz sie nie moge doczekac nowego swiata.

Khraan


Posty: 5
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:25 
Cytuj  
no to co ja mam powiedzec to co inni :smile: CJ,,Sek''

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 19:45 
Cytuj  
heh, muah, i fogle LoL =]
je fajnie, Gadziet, jak mogues pszypooszczac ze ktos odejdzie?
ja tam zostane dooogo (asz mi kompa zabiorom =])
kul bedzie, lutki =] nowe skrypty nowe zasady, wszysyc beda nwebie, nie bedzie latwo miec GMa - ja juz to widze
- Nyshak, umiesz juz moze wykuc platemail?
- Jasne, kuje juz coraz czesciej
heeh, qna, czemu odchodzic niby?
bedzie sie rozkrecac postacie, bedzie istnial handel (po ostatnich cenach cos sie z handlem ruszylo)
i fogle ten tego
Dark Zone 2.0
Alegas z Sosarii


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 19:48 
Cytuj  
oczywiscie ja take zostaje... za duzo bawilem sie i pracowalem nad ruda oraz blacksmithem zreszta ro6ert wie o co mi chodzi :smile:
zostje i koniec... nikt mnie nawet sila stad nie ruszy :wink:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 19:56 
Cytuj  
Widzisz Gadget tak latwo sie nas nie pozbedziesz :grin:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 20:06 
Cytuj  
No coz raczej an 100% zostane bo i tak bylem na DZ newbiasem :D Wieck wszystko co starcilem to te 10k w banku i sporo czasu na nakue tej @#$%! muzyki. Hehe. Juz na 100% nie bede bardem :) Ciekawe co tam nam szykujecie...


Wiem ze to mogloby byc w innym miejscu ale... Skor malo gra ludzi to czemu by nie ograniczyc w jakis rozsadny sposob terenu akcji... Zaraz zostane zjechany, ale i tak nikt nie jezdzil do Trisinc, na Mongolow... Jakby zrobic tak ze wszyscy sa Brytyjczykami a w innych miastach zyja NPC ktorzy akurat ich nie za bardzo lubia... Wiecej graczy by sie spotykalo i wiecej by bylo interakcji a kuc mozna tez kolo Bryt, lowic i wogole wszystko. Mysle ze przy malej liczbie graczy to by moglo wyjsc nawet na dobre. Pozatym moglo by to wtedy zaobfitowac qestami rozgrywanymi miedzy miastami. No i moza by bylo miec jakies bonusy. Oglaszac na stronie np ze szykuje sie najazd na Bry palladynow z Trisinc i trzeba sie bronic. Jak sie nie obrni to np. wszyscy traca 10% golda z banku, albo obroncy dostaja jakas nagrode. GM mogliby organizowac takze najazdy w druga strone... Takie to troche inscenizowane :) ale coz... Poprostu mysle ze swiat DZ jest za duzy dla tak dosc ograniczonej ilosci graczy...

Pozatym mozna by wprowadzic roznych straznikow w roznych miastach. Tzn w minoc z mieczami i tarczami, w Bryt w plytach i z halkami, w Trisinc palladynow plyta+long+tarcza...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 20:18 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-22 20:06, KromeR napisał:
Wiem ze to mogloby byc w innym miejscu ale... Skor malo gra ludzi to czemu by nie ograniczyc w jakis rozsadny sposob terenu akcji...


dokladnie... bedzie ograniczony
jak? zobaczyucie sami
Gadget


Posty: 33
Dołączył(a): 12.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 20:39 
Cytuj  
:smile:


Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 20:41 
Cytuj  
:smile: a Ja musze przyznac ze jestem mile zaskoczony :smile:, juz sie obawialem ze bede czekal z miesiac na nowy DZ... ale jednak Gadget i ekipa wzieli sie w garsc... wierze w was :smile:... tylko troche mnie martwi to ze chcecie uciac troche swiata, poniewaz ultime lubie tez za to ze jest wiele miejsc do ktorych moznaby sie wybrac, w ktorych sie nie bylo... , no nic, ale zawsze mozna zobaczyc co tam wycudujecie :smile:


Posty: 18
Dołączył(a): 3.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 20:56 
Cytuj  
Na krwawe pieklo i skarpety krasnoluda!!!! Niech mnie Valar opryszczką ukarze jesli zostawie wasz serwer...gralem u was krutko moje pierwsze zetkniecie z UO bylo na CL ale u was zauwazylem ga sie jakos bardziej klimatycznie i niech mnie ogry psem poszcuja jesli sie od was rusze tylko jedno pytanko....kiedy bedzie serw nowy bo nie wiem czy kuc dalej czy PK robić. :razz:


_________________
Dobry Krasnolod...to pijany i uzbrojony po zeby krasnolod!


Posty: 18
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 21:40 
Cytuj  
To ja jeszcze dorzuce swoj pomysl na jedno fajne miasto widmo. Zero vendorów, moze jedynie jedna karczma na wysepce jakiejspolonczone mostem i tak jakis straznik a w karczmie jedzenie, heler i travel agent a reszta miasta to zniszczone domy i wszedzie pelno potworow, demonow itp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.