mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 10.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 15:23 
Cytuj  
Od jakiegos czasu śledzę wasze forum i w końcu(dlaczego to trwało tak długo:/)po przeczytaniu setek postow itp. postanowiliem sprobowac swoich sil na orgu :)do tej pory gralem tylko na privach (juz jakis rok grania) ale dzieki waszym wypowiedziom poczułem ze z tej gry mozna wycisnąć duuuzo wiecej ;]
Moja prośba jest następująca...czy mogłby mi ktoś napisać krok po kroku co trzeba zrobić, gdzie co wpłacic zeby zagrac na retailu?
Mam instalke C4 wiec wersja box nie jest mi potrzebna- tak myśle, jesli sie myle poprawcie.
Jeśli ktoś mógłby mi polecić ktoryś z serverów i napisać dlaczego akurat ten i poświecim ewentualnie kilka godzin grania byłbym bardzo wdzięczny.
Troche długi ten 1 post ;P mysle ze nie ostatni

pozdrawiam wszystkich:)
czekam na odpowiedzi

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 16:27 
Cytuj  
Sa dwie metody.
A) Wymagana jest karta Visa Classic lub Mastercard (bądź tak zwane netk@rty multibanku lub mBanku; nie wszystkie banki zezwalają na używanie Visy Electron do zakupów internetowych - mBank i multibank nie zezwalają, ale na przykład Inteligo tak - telefon do banku z zapytaniem powinien załatwić sprawę)

1. Wchodzisz na www.lineage2.com > MY ACCOUNT > Join PlayNC
2. Zakładasz konto podając prawdziwą datę urodzenia i dane - potrzebne do zmiany hasła do gry etc.
3. Ściągasz pełnego klienta C4, instalujesz i odpalasz autoupdate.
4. W panelu użytkownika na stronie wybierasz opcję "PURCHASE CODE". Cena CD-Keya wynosi 40 euro (w tym wliczony jest jeden miesiąc gry gratis, jednak aby go aktywować trzeba wpierw zapłacić za co najmniej jeden miesiąc gry)
5. Jak już masz Cd-Key to wchodzisz znowu na panel klienta i wybierasz opcję "ADD GAMES". UWAGA TRZEBA WYBRAC LINEAGE2, A NIE LINEAGE1. Podajesz numer CD-Key aby aktywować Lineage2.
6. Wybierasz opcję ACTIVATE i podajesz numer swojej karty bankowej. Możesz wybrać zapłatę za:
- 1 miesiąc z góry - 13 euro
- 3 miesiące z góry - 36 euro
- 6 miesięcy z góry - 66 euro
Uwaga jeśli podasz kartę kredytową (nie debetową) to do póki nie wycofasz numeru karty z BILLING PLAN opłata będzie pobierana co miesiąc bez twojego udziału. Innymi słowy jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową za 1 miesiąc musisz po podaniu jej numeru od razu ją wycofać z BILLING BLAN.
7. Zakładasz login/pass, który będziesz podawał logując się do gry (uważajmy żeby NIE BYŁY takie same jak "master account" na stronie)

B) Jeśli nie masz karty bankowej.

1. Wchodzisz na www.gral.pl i zakładasz tam konto. Kupujesz:
- grę Lineage2 - 99,90 zł (w tym jeden miesiąc abonamentu gratis)
- kartę Pre-Paid - w promocji razem z grą 74,90 zł (2 miesiące abonamentu)
Jeśli masz wirtualną gotówke całość wychodzi jeszcze taniej. Możesz wybrać formę opłaty za zaliczeniem pocztowym. Czekasz aż poczta dostarczy przesyłkę.
2. Wchodzisz na www.lineage2.com > MY ACCOUNT > Join PlayNC
3. Zakładasz konto podając prawdziwą datę urodzenia i dane - potrzebne do zmiany hasła do gry etc.
4. Wchodzisz do "PlayNC Account Management" i wybierasz opcję "ADD GAMES". UWAGA TRZEBA WYBRAC LINEAGE2, A NIE LINEAGE1. Podajesz numer CD-Key aby aktywować Lineage2.
5. Wybierasz opcję ACTIVATE i podajesz numer z karty Pre-Paid. W ten sposób masz 3 miesiące gry (2 z karty Pre-Paid + 1 za aktywację CD-Keya)
6. Po zakończeniu tych 3 miesięcy gry, musimy albo odnowić konto kartą płatniczą, albo kupić następną dwumiesięczną kartę pre-paid

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 16:29 
Cytuj  
Hej
fajnie ze chcesz zaczac grac- kolejny Polak wiecej.
nie mniej piszesz ze od jakiegos czasu sledzisz nasze forum..hm..
zatem moje pytanie jest:
czemu zadajesz takie pytania jakie zadales..
przeciez to wszystko bylo juz poruszane :))

Nie mniej zaraz sie przekopie przez posty i postaram sie wyszukac odpowiedzi :>

http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=12704
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=16882&start=0
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=16640&start=0
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=14411&start=0

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 16:44 
Cytuj  
A co do serwera to ja jak zawsze polece Bartz

Zaletami napewno jest to ze gra na nim duzo polakow, ale takze ze inni gracze sa pomocni bardzo szczaegulnie dla poczatkujacych graczy ktorzy zaczynaja dopiero stawiac swoje kroki w swiecie Lineage.

Wczesniej probowalem grac na Teonie ale tam brakowalo tego czegos, tej specyficznej atmosfery, klimatu ktory znalazlem na Bartzie.

Do 20 lvl w noob townach jak wszedzie jest do dupy. dlatego trzeba sie wyrwac z tych dziur zabitych dechami i szybciutko leciec do gludio a najlepiej do dion a tam sie juzspotka duzo milych ludzi , duza ilosc osob chetnych na party czy to do Necropoli czy Katakumb czy na Low Lvl Raid.
Po jakims czasie twoja Lista przyjaciur urosnie i nie bedzie problemu ze znalezieniem party czy raidu. Przy 35-40 lvl juz mzona sobie szukac klanu.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 17:42 
Cytuj  
Jeśli chodzi o serwer to polecam zdecydowanie Gustin. Sam grałem kiedyś na piracie długi czas i po przejściu na Gustina poczułem na nowo piękno świata LA :) Dlaczego Gustin ? Ma najmniejszy ping ze wszystkich serwerów (zero lagów) i posiada specyficzny klimat.

Prowadzę klan tylko dla Polaków własnie na Gustinie. Mam w klanie osoby, które grały wcześniej na innych serwerach oficjalnych. Mówią jednym głosem, Gustin to to, czego szukali.

Zaproszenie do klanu dam pod spodem:

Serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia oficjalnego serwera Gustin i wstąpienia do naszego młodego klanu Opeth. Nazwa klanu jest pewnego rodzaju hołdem oddanym wspaniałemu, szwedzkiemu zespołowi, grającemu progresywną muzykę metalową. Oznacza Miasto na Księżycu. Liderem klanu jestem ja Katanka, młody Mroczny Elf - Phantom Ranger. Klan posiada 3lv, jednak już niebawem (te weekend) będziemy próbowali sforsować zadanie na 4lv. Członkowie klanu to Polacy. Pomaga to zachować swoisty klimat wypowiedzi. Staramy się, aby nasza gra poparta była trzema podstawowymi zasadami klanowymi: honorem, przyjaźnią i kulturą. Nie ma w naszym klanie jakichkolwiek wymagań w stosunku do graczy. Każdy gra tyle ile chce, kim chce i kiedy chce. Może nie jest to bardzo popularny system, ale pozwala na stworzenie czegoś więcej niż kolejnego klanu w świecie LA2. Staramy się, aby to nasz był tym wyjątkowym. Możemy pochwalić się jedenastona graczami (w tym jedną kobietą). Wszyscy pełnoletni i odpowiedzialni. Posiadamy forum klanowe, własne F.A.Q. i budujemy stronę klanową. Wszystkich chętnych zapraszam do odwiedzenia:

Ogólny adres przyszłej strony: www.opethclan.com
Link do FAQ: http://www.katanka.vel.pl/la2/la2.htm
Link do Forum: http://www.l2opeth.yoyo.pl/index.php
Mail do lidera klanowego: [email protected]

Grałeś na innych serwerach i szukasz zmiany ? Wpadnij do nas na Gustina - świetna atmosfera i bardzo szybki serwer
Grałeś w innych klanach i denerwuje Cię atmosfera ? Wstąp do nas, do Opeth - Wspaniali ludzie
Twój były klan się rozpadł ? Wstąp do nas - Wiążemy z naszą grą wielkie nadzieje na długie lata
Nie grałeś nigdy w grę MMORPG ? Więc straciłeś bardzo wiele. Zapraszamy do gry - wielkie przeżycie gwarantowane
Grałeś w inne gry MMORPG i szukasz czegoś specjalnego ? Zapraszamy do świata LineAge 2 - Ta gra da Ci to COŚ


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 19:32 
Cytuj  
Katanka napisał(a):
Jeśli chodzi o serwer to polecam zdecydowanie Gustin. Sam grałem kiedyś na piracie długi czas i po przejściu na Gustina poczułem na nowo piękno świata LA :) Dlaczego Gustin ? Ma najmniejszy ping ze wszystkich serwerów (zero lagów) i posiada specyficzny klimat.

Prowadzę klan tylko dla Polaków własnie na Gustinie. Mam w klanie osoby, które grały wcześniej na innych serwerach oficjalnych. Mówią jednym głosem, Gustin to to, czego szukali.

Zaproszenie do klanu dam pod spodem:

Serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia oficjalnego serwera Gustin i wstąpienia do naszego młodego klanu Opeth. Nazwa klanu jest pewnego rodzaju hołdem oddanym wspaniałemu, szwedzkiemu zespołowi, grającemu progresywną muzykę metalową. Oznacza Miasto na Księżycu. Liderem klanu jestem ja Katanka, młody Mroczny Elf - Phantom Ranger. Klan posiada 3lv, jednak już niebawem (te weekend) będziemy próbowali sforsować zadanie na 4lv. Członkowie klanu to Polacy. Pomaga to zachować swoisty klimat wypowiedzi. Staramy się, aby nasza gra poparta była trzema podstawowymi zasadami klanowymi: honorem, przyjaźnią i kulturą. Nie ma w naszym klanie jakichkolwiek wymagań w stosunku do graczy. Każdy gra tyle ile chce, kim chce i kiedy chce. Może nie jest to bardzo popularny system, ale pozwala na stworzenie czegoś więcej niż kolejnego klanu w świecie LA2. Staramy się, aby to nasz był tym wyjątkowym. Możemy pochwalić się jedenastona graczami (w tym jedną kobietą). Wszyscy pełnoletni i odpowiedzialni. Posiadamy forum klanowe, własne F.A.Q. i budujemy stronę klanową. Wszystkich chętnych zapraszam do odwiedzenia:

Ogólny adres przyszłej strony: www.opethclan.com
Link do FAQ: http://www.katanka.vel.pl/la2/la2.htm
Link do Forum: http://www.l2opeth.yoyo.pl/index.php
Mail do lidera klanowego: [email protected]

Grałeś na innych serwerach i szukasz zmiany ? Wpadnij do nas na Gustina - świetna atmosfera i bardzo szybki serwer
Grałeś w innych klanach i denerwuje Cię atmosfera ? Wstąp do nas, do Opeth - Wspaniali ludzie
Twój były klan się rozpadł ? Wstąp do nas - Wiążemy z naszą grą wielkie nadzieje na długie lata
Nie grałeś nigdy w grę MMORPG ? Więc straciłeś bardzo wiele. Zapraszamy do gry - wielkie przeżycie gwarantowane
Grałeś w inne gry MMORPG i szukasz czegoś specjalnego ? Zapraszamy do świata LineAge 2 - Ta gra da Ci to COŚ
Skończ już z tym bo mło się człowiekowi robi. Niemalże jak autoresponse od NC. Przyjeliśmy na forum zasadę nie reklamowania swoich 'lepsych' serwerów to się jej trzymajmy.
Jak chcesz zwerbować go do siebie zawsze mozna wysłać dyskretnego PM'a.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 19:41 
Cytuj  
Jeśli wchodzisz na ofi-co za różnica jaki serw?
Na kazdym serwie są róznice wynikające z wielu przyczyn.
Lecz każdy serwer jest FAJNY......


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 19:45 
Cytuj  
Fajny-niefajny, ale jedyny serwer, na którym Castle Sieges są o normalnej porze to Teon (bo jest Europejski :P).

Ps. To nie reklama, raczej coś, co nowy gracz powinien wiedzieć ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 20:29 
Cytuj  
Szczerze? kto na to patrzy? Mi pasi na Lionnie, Tobie na Teonie / choć tam podstawowym jezykiem jest german/russki albo francuzki/ co za róznica?


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 20:58 
Cytuj  
BARTZ reklamowac nie trzeba po prostu tam sie gra:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 21:19 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
BARTZ reklamowac nie trzeba po prostu tam sie gra:)


Inaczej. Większość starych wyjadaczy gra na Bartz. :wink:
Choć oczywiście nie wszyscy.
No i Bartz z racji swojej długowieczności jest najbardziej rozwiniętym, ze wszystkimi pozytywnymi i negatywnymi tego konsekwencjami.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 21:28 
Cytuj  
Ja gram na Teonie, postac Sarissa hehe.

polecilbym z czystym sumieniem gdyby nie to, ze serwer ostatnio pada wstaje pada wstaje :/

moglaby NC postawic drugi EU serwer bo Teon wydaje sie byc teraz ostro przeladowany :/

poza tym chyba na kazdym serwerze da sie spotkac ludzi skorych do pomocy :)


Posty: 2
Dołączył(a): 10.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 23:14 
Cytuj  
dzieki za wyczerpujące odpowiedzi:)
wydaje mi sie ze opcja kupienia gry na gram.pl jest lepsza:)
spróbuje swoich sił jak tylko wróce do Polski bo na razie na Chorwacji sie smaże :D
został mi tylko serwer do wyboru :)
jeszcze raz dzieki za pomoc:)
cya

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.