mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 10:44 
Cytuj  
No to ten tego i owego, wiecie rozumiecie...
(probowalem byc delikatny, ale to nie moj typ niestety) - jest tak:

Bugow od ch... zeby nie powiedziec ze jeszcze wiecej. Niektore z nich nawet po naprawieniu rozwalaly by dalsza czesc swiata. W skrocie traktujcie to co sie dzieje teraz jako testy, my bedizemy sukcesywnie usuwac a potem bedize restart postaci - niestety jakos nie moge uwierzyc ze dobrowolnie je sobie pokasujecie.

Aha i nie piszcie mi o naduzyciach ze strony GM w tym wypadku - Jesli bede potrzebowal, to dla testow sam dam komus cos zeby sprawdzil - sorry ale z jednej strony bieganina po calym swiecie, ktora ejst konieczna a z drugiej rpzelogowywanie sie na zwykle konto i zwykla postac, to:
a) opoznienie pracy
b) dodatkowe zmeczenie

============================
Koniec, teraz mozecie se klac.

p.s. za korzystanie z uo na modemie nie ponosze odpowiedzialnosci, wyzywajcie sie na tepsie za oplaty.

p.s.2 ide na egzamin bye.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 11:03 
Cytuj  
Szerszen ale poinformujecie kiedy nastapi kasacja postaci???

*

Posty: 67
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 11:19 
Cytuj  
To znowu bedzie usuwane konto ?
I od poczatku trenowanie jak ja tego nie lubie.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 12:03 
Cytuj  
przeciez to bylo wiadome od poczatku...
nie wiem szary czemu mamy klac i cie znienawidziec - ja jak zobaczylem topica to pomyslalem ze to jakis koszmar (koniec :sad:) ale jak sie okazuje to tylko mary-niewidy...
a taka kasacja i tak jest potrzebna i bardzo dobrze... poprawianie bugow pewnie troche potrwa ale jak juz bedzie dobrze to... rozmarzylem sie :wink:
najgorzej to chyba i tak z tymi skillami/statsami (glownie skille bo od nich jak dobrze rozumiem zalezy przyrost statsow - black wzial sobie 50% sworda i trenujac na kuklach statsy szalaly w porownaniu z innymi wiec moze to jest jakas metoda...)

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 12:05 
Cytuj  
ja od strony rzemislniczej:
-rudy nie da sie wyjac z plecaka nawet nie mowiac juz o noszeniu na jucznych zwierzakach
-zrobienie prostej skrzynki drewnianej to wyczyn (jeszcze ani razu mi sie nie udalo)
-vendorki nie trenuja a kase biora (wogule vendorki sa zpierdolone np nigdzie nie mozna kupic studed naramiennikow inne czesci tak ale nie naramienniki,mebli nigdzie nie mozna sprzedac,w sklepach sa smieszne ceny przyklad 2 modele statkow za 0gp albo tort za 2gp dlatego tortami sie zywie hehe.Nie wiem czy tylko ja tak ma i cz tak am byc ze qwa czasami musze przejsc cala gore zeby moc znalzc miejsce do kopania.Lowiecie trwa u mnie wieki zanim mi napisze ze nie ma ryby albo ze zlapalem to 5 sek zanim moge znowu .A i gdzie jakies zwierzaki w lasach nie uswiadczysz nawet wiewiorki
PS:skoro gra ma polega an szukaniu bugow bo i tak pokasujecie postacie to po co grac to moze wam juz wszystki bugi wypiszemy i kasujcie odrazu bo ile mozna qwa robic to samo wkolko
-

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 12:23 
Cytuj  
hehe, samael, skad ty sie urwales? masz juz wszystko wypisane, wiem ze dopiero wstajemy, kac pewnie meczy, no ale trzeba przetrzec oczka i poczytac - a noz ktos juz cos takiego poruszyl ? :grin: :grin: :grin:


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...


Posty: 44
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 12:25 
Cytuj  
Wiadoma sprawa, ta kasacja postaci i chyba po tym co wczoraj zobaczylismy nikogo to nie zdziwi. Skille za wolno rosna, stanowczo za wolno... Na CL-u do 80 lecialy calkiem szybko, trudniej bylo ze statsami. :evil: :oops: Wiec proponuje za bardzo nie przywiazywac sie do swoich postaci i pamietajmy, ze to tylko gra.... uszy do gory

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 12:55 
Cytuj  
Ktos gdzies napisal, zeby nie stawiac kreski nad SC...

No a co mam robic?

Szerszen sie stara, wiem wiem...

Ale jakims oromnym fuksem, nawiazalem kontakt z czlowiekiem ktory mogl by dac lacze, z tego co wiem 2x szybsze niz ma SC teraz, z mozliwoscia zwiekszenia przepustowosci. Niestety, Szaraczek nie ruszyl sprawy z miejsca... Chyba ze ja o czyms nie wiem. I tak na obecnych serwerkach, gdzie, mam straty po 60%, gra jest niemozliwa. Inni nie maja tak tragicznie, wiem o tym, ale przeciez lagi to codziennosc. Moja sytuacja, nie jest bynajmniej wina mojego lacza... Czego dowodem moga byc wyniki jakie osiaga na DM czy nawet CL... No ale to nie jest najwazniejsze...

Jeszcze ta sprawa ze zmiana emu... Dobilo mnie to normalnie. I chyba to przesadzilo o tym co w akapicie nizej. SC juz nie bedzie ostatnim bastionem czegostam... I tym tylko bedzie sie roznilo od pozostalych shardow, ze nie bedzie etykiety...

Juz po raz drugi odchodze z SC. Zaproponowalem Szerszeniowi ze moge mu pomoc, w robieniu serwerka, powiedzial ze sie zastanowi.... Wiem ze jest zapracowany, ale zeby sie 15 dni zastanawiac i w ogole nie dac mi znaku o postepach w mysleniu... Szkoda mi troche, ze pisze takie rzeczy. Nie jestem jakos specjalnie zirytowany, strata postaci, czy tez tym ze na SC grac nie moge... Po prostu, tlumic tego w sobie nie chce dluzej. Szary robi ten serewer, jak dobrze wszyscy wiemy, dla siebie - nie dla nas. I ja to szanuje, niech go robi dalej. Jesli sie namysli co do mojej kandydatury i rozpatrzy ja pozytywnie, a lacze serwera da mi szanse grac, to chetnie wroce... Narazie jednak odchodze.

Chaotycznie troche napisane to wszystko... Ale to dlatego ze do sprawy podchodze bardzo emocjonalnie.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 12:07 
Cytuj  
Tak, Taunis, zdecydowalem, nie nie dostaniesz GM'a. Za duze ryzyko zmiennosci nastrojow jak dla mnie nawet :wink:

aaaa co do lacza, to sorry, mial mi kornihilio podeslac IP przez GG - mial, nie przeslal, nie, to dla mnie to jest palcem na wodzie pisane.
_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-02-25 12:08 ]</font>

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 12:39 
Cytuj  
Szerszen ja mam tylko takie male pytanko :grin: czy jest juz wiadomo kiedy postacie beda kasowane ???

Prosze o odpowied przynajmniej tak na oko :grin:D

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 13:10 
Cytuj  
Na oko to chlop w szpitalu umarl, postaramy sie ten najwazniejsze problemy zalatwic dzis, wiec moze damy rade tzw. poznym wieczorem - a o ktorej konkretnie nie wiem, do 17 pracuje potem chcialbym zjesc sniadanie :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 13:37 
Cytuj  
Chlopie daj sobie troszke odpoczynku bo wykitujesz :grin: :grin: i kto nam puzniej server bedzie robil :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Dzieki Ci Szerszen ze to robisz :smile:


_________________
>>>>> Sqn to zdrowie kazdy "madry"czlowiek to powie. <<<<<

*

Posty: 74
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 13:38 
Cytuj  
Szerszen - rozumiem wiec ze postac ktora gram obecnie i tak pojdzie "do pieca" ???

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 14:11 
Cytuj  
Niestety tak, bo kazdemu graczowi z osobna moge zaufac ale wszystkim na raz niestety nie - swoisty paradoks :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 16:43 
Cytuj  
Taunis Gm-em ? Niech cie Szary reka boska broni !!! :lol:

*

Posty: 74
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 21:53 
Cytuj  
Szerszen ? ponowie wczesniej zadane pytanie przez kogos - postac bedzie trzeba zalozyc od nowa - OK, ale czy swiat caly sie zmieni ? np jak sie postawi kowadlo to czy ono zostanie na miejscu ?

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 06:49 
Cytuj  
Szerszen wy wszystkie konta tesz pokasowaliscie bo ja na swoje wejsc nie moge ??? pisze ze nie ma lu jest nieaktywne

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 08:21 
Cytuj  
ze nie ma to juz ktos pisal ze musisz w pliku "login.cfg" (chyba takie rozszerzenie :smile:

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 08:30 
Cytuj  
ale w login.cfg ja mam tylko od sc, a Tobie Koz dziala ?

_________________
Wazzupppppppppp !!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bayu dnia 2002-02-26 08:33 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 16:56 
Cytuj  
To nic Szaraczq - baw sie dalej, niestety (a moze stety) beze mnie...

BTW podziwiam ludzi ktorzy nie poszli na czas testow na inny serwer... Ale bez antyreklamy SC :wink:

Pozdrowionka i naraska od Tauniska...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.