mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 17:55 
 
Pytanie jak w temacie.
Sa jakies za albo przeciw za wersja US?
Jestem teraz w USA i moge sobie kupic WoWa za 28$. Oczywiscie w tym miesiac grania. Interesuje mnie czy warto kupic wersje US - dla mnie byloby to taniej i latwiej - mam konto USD i w razie czego to moge placic karta za granie na serverach US. (Blizzard akceptuje moja karte) Tylko nie wiem, czy bede mogl liczyc wtedy na mozliwosc grania z polskimi graczami - w koncu serwery US sa niedostepne dla graczy z EU i odwrotnie. Szkoda ze nie ma tak jak w Everquest2 - tam sie dalo przejsc na EU lub US bez problemu.[/list]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 18:01 
 
Kupujac konto US masz dostep tylko do US serwerow. Kupujac EU, tylko EU. Oczywiscie jest tam troche polakow, ale ogromna wiekszosc naszych rodakow gra na EU.
Jezeli szukasz okazji, to chyba najlepiej jezeli kupisz jakies tanie/puste konto EU na allegro czy gdzies (klienta masz na stronie) - wyjdzie jeszcze taniej.

Zadnych za i przeciw nie ma, kwestia wyboru jakie godziny grania ci pasuja (nie wiem jak dlugo w USA masz zamiar siedziec) i tego czy masz znajomych na EU lub US serwerach.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 18:06 
 
Jak jestes w USA to najlepiej graj na serverach US (mniejsze lagi) .
Pozatym strefa czasowa.... jakbys gral na EU bedac w USA to gdy my zaczynamy rajdy wieczorem to ty jestes jeszcze w pracy :) A jak u ciebie wieczor to u nas juz nikt nie gra.

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 18:42 
 
Ta, prosty wybór. strefa czasowa albo gra z polakami. Osobiście bym wybrał na twoim miejscu wersję US.


Posty: 3
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 19:15 
 
No to faktycznie problem, bo grac to zamierzam dopiero w Polsce. Moze faktycznie kupic wersje US i skonwertowc jado EU. Acha mozna uzywac kart pre-paid z US do placenia za konto na EU serwerach?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 19:25 
 
Nie da sie zalozyc konta EU z kluczem kupionym w US - bedziesz musial kupic gierke w europie.
Generalnie jesli nie usmiecha Ci sie raidowanie do 4-5 rano, to nie polecam grac na US.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 19:27 
 
dyzios napisał(a):
Moze faktycznie kupic wersje US i skonwertowc jado EU.
Acha mozna uzywac kart pre-paid z US do placenia za konto na EU serwerach?

Nie i nie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 22:30 
 
Za to calkiem fajnie jak mieszkasz w US i masz konto EU, a szkole/prace zaczynasz po 16.00.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 02:21 
 
Jesli jestes w US tylko tymczasowo... tak jak Cypis wspomniał, bedąc z powotem w EU, bedziesz miał rajdy do 4-6 rano.


Posty: 3
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 02:43 
 
Ech, w takim razie po co byly kiedys kombinacje z konwertowaniem wersji US na EU? Skoro nie da sie utworzyc konta na EU serwery majac kupiona gre w US? Widze ze jedyna korzyscia bylo tylko mozliwosc wczesniejszego spatchowania klienta gry, ale bez update serwerow tez to nie bardzo wielka rzecz. Jeszcze moge ewnetualnie skombinawac gre z Francji - ta prawie na pewno bedzie EU ale pewnie cena bedzie zblizona do tej jaka jest w Polsce, wiec nie widze tu jakichs wielkich korzysci. Wyglada na to ze bede musial sie pogodzic z drozyzna :) na EU <tfu>

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 15:15 
 
Czasami ludzie mieli wersję US a konto EU. Ja tak miałem.
Ale to całe konwertowanie to o kant dupy rozbić, co drugi pacz są poważne problemy.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 15:36 
 
Graj na US. Na EU grasuja "kurwa ppl". :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 15:48 
 
Taaa, też słyszałem że na EU to straszne chamstwo. I że kurwa ppl ownują całe serwery. US rulez.


_________________
whiteman#2717

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.