mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 26.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 01:23 
 
Witam i zaluje ze moj pierwszy post bedzie dotyczyl takeij wlasnie sprawy.
Od razu na wstepie napisze ze czytalem forum i wiem ze ten temat byl podobno czeso poruszany wiec przepraszam jesli wyjde na topikowego kopidola ale wsrod wszystkich tych tematow nie znalazlem takiego ktory dotyczylby akurat tego aspeku a przynajmniej problem nie zostal wyjasniony ze szczegolami. Chodzi mianowicie o to ze probojac zalozyc konto w wwrsji trial nalezy podac numer karty kredytowej i z zgodnie ze wskazowkami podanymi w podobnych tematach na forum skierowalem sie miedzy innymi pod adres: http://www.darkcoding.net/index.php/cre ... d-numbers/ . Problem jednak polega na tym, ze obecnie wersja trialowa (nie wiem moze wczesniej np przy becie tez tak bylo) wymaga rowniez numeru CVV a tego juz generatory nie podaja. Z tego co zdarzylem zaobserwowac czesci z uzytkownikow jakos udalo sie pograc na trialu wiec prawdopodobnie jakis sposob istnieje. Prosilbym wiec o jakies wskazowki. Jesli ten temat zostal juz poruszony to przepraszam ale nie udalo mi sie go odnalezc mimo szczerych checi.

P.S. Mam jeszcze jedno pytanie na koniec. Czy chcac placi pre-paidami i aktuwujac konto normalnym kluczem otrzymanym wraz z gra rowniez musze podawac numery kart kredytowych czy wystarczy sam klucz z gry.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 03:19 
 
Wydaje mi sie,ze po aktywacji do full konta niebedziesz musial jeszcze raz podawac karty kredytowej/platniczej .Mam proste rozwiazanie Twojego problemu zaloz konto Inteligo,dostaniesz karte VISA Electron ktora mozna placic w necie i po klopocie.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 07:50 
 
Jak kupisz pudelko to jak bedziesz chcial zalozyc konto to tez bedziesz musial podac nr karty. Ew. wklepac pre paid - tym samym koszt gry ci podskoczy ale bedziesz mogl grac od razu 3 miesiace (darmowy + 60 dni z pp).

Co do numeru karty, to powiem to tylko raz bo nie ma sie czym chwalic. Ja ten nr. zmyslilem, bo pp nie dokupilem i tez sie tu wpienialem na forum.
Za to qmpel podal nr swojej kart z PKO BP i poszlo mu. Tylko ze jak mialo kase sciagac to wywalilo, ze nie moze z niej pobrac.

Wiec mozesz poprobowac jakos. Pewnie ci sie uda.

I pamietaj, Minister Od Kart ostrzega:
Takie zabawy z numerami kart sa NIELEGALNE.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 07:52 
 
ja kupilem prepaida po zakupie gry, gralem przez 3 miesiace i bylo spoko :) btw w szukaju tez sa takie tematy o kartach kredytowych i zakladaniu kont...


Posty: 7
Dołączył(a): 26.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:35 
 
Dzięki wielkie za rady i za zainteresowanie problemem. Jutro pokombinuję jeszcze trochę z tym cvv i zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Ze zgadywaniem kłopot polega trochę na tym, że jest on o ile się orientuję generowany na podstawie daty ważności karty oraz jej numeru seryjnego. Jeszcze raz dzięki i pozdro.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 11:46 
 
Dla świętego spokoju podaj prawdziwy numer karty. Kiedyś ktoś gdzieś tu pisywał, że dostał bana na konto właśnie za podanie fałszywego numeru karty płatniczej. Inny pisał że mu za to zablokowali możliwość opłacania kartę i musi kupować prepaidy. A poza tym dobrze jest mieć własne konto bankowe - choćby po to, by opłacać wow i robić zakupy na allegro, czy w innych sklepach internetowych które wymagają karty płatniczej bądź przelewu przed wysyłką.


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.