mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 11:26 
Cytuj  
Mam pytanie.

Czy jestem w stanie opłacić wow-a za pomocą karty Inteligo.
Mimo że bank zażeka się że jest to karta do płatności w internecie Blizz mnie nie puszcza. Dane podaje dokładne takie jakich wymagają a mimo to dostałem bana na 24h.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 11:29 
Cytuj  
Nie mam żadnych problemów płacąc z kart Inteligo za WoW i inne ...


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 11:36 
Cytuj  
defender napisał(a):
Mam pytanie.

Czy jestem w stanie opłacić wow-a za pomocą karty Inteligo.
Mimo że bank zażeka się że jest to karta do płatności w internecie Blizz mnie nie puszcza. Dane podaje dokładne takie jakich wymagają a mimo to dostałem bana na 24h.

a nie miaels zwyklego konta w PKO i zmieniles na konto inteligo nie zmieniajac karty ?


Posty: 48
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 11:53 
Cytuj  
Ja również z powodzeniem opłacam poprzez inteligo za WoW, pobiera co 3 miesiące kwote bez pytania

*

Posty: 67
Dołączył(a): 30.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 11:53 
Cytuj  
Ja Płace za Wow karta Inteligo juz od roku ale jakies 2miesiace temu chcialem oplacic konto kolegi i byl ten sam problem jak u autora postu

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 12:24 
Cytuj  
hyh, tu były błędne informacje


_________________
O.o


Ostatnio edytowano 19 mar 2007, 12:34 przez Brodaty, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 12:30 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
1l. Pamiętajcie, że karta Visa Electron Inteligo jest odczytywana przez systemy kart płatniczych jako zwykła Visa. Dlatego jak w płatnościach WoW próbowałeś ją wpisać jako Visa Electron to cię zbanowało. Nikt o tym nie pisze i nigdzie o tym nie mówią, ale tak właśnie jest niestety.


Ze jak ?
Pierwsze slysze, ja od 2 lat juz oplacam JEDNA i ta sama karta Inteligo (Visa Electron) 4 ROZNE KONTA i zawsze wybieram 'Visa Electron' a nie Visa.
Nie mam bana ani nikt ze znajomych ktorym place, wiec chyba cos Ci sie pomylilo.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 12:33 
Cytuj  
Ok, poprawiam żeby nie siać dezinformacji. Kiedyś tak miałem jak napisałem i zadziałało, ale to było tak dawno że mogłem coś pomylić


_________________
O.o

*

Posty: 74
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 12:41 
Cytuj  
Oplacam swoje konto karta Inteligo bez zadnych problemow


_________________
Onaga, Ozeen, Anemic

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 12:52 
Cytuj  
Cytuj:
Pierwsze slysze, ja od 2 lat juz oplacam JEDNA i ta sama karta Inteligo (Visa Electron) 4 ROZNE KONTA i zawsze wybieram 'Visa Electron' a nie Visa.


Mozna i tak i tak.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 12:58 
Cytuj  
sa 2 karty Inteligo

pierwsza (ta wlaciwa) tylko do konta internetowego - logowanego przez Inteligo.pl

druga - do konta intyernetowego banku PKO BP - z ta niestety nie zaszalejesz - bo nie dziala :(


_________________
Obrazek

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 14:46 
Cytuj  
place rok karta visa electron czy jakos tak oczywiscie mam konto w inteligo tylko karta to musi byc platnicza

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 15:18 
Cytuj  
przy okazji, czasem nie lapie Inteligowskiej karty jako Visa Electron tylko jaka zwykla Visa, just so you know...


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.


Posty: 31
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 15:20 
Cytuj  
Kurde dziwne było to z inteligo i z blizzem.

wkur... się i zakupielm pp który zaskoczyl dopiero za 4 razem.
Wyskakiwał czerwony napis o błędzie że powinienem dokładnie przeczytać tekst pod spodem. Liczyłem że tam coś mądrego znajde a tam instrukcja scierania paznokciem sreberka. Po 5 podejsciu pp zaskoczył. Mi mo tego nadal nie wiem co z nim było nie tak.

odnosnie Inteligo zakladam ze pierwsze 3 podejscia cos powalilem i kiedy wpisywalme juz poprawnie blokada mnie nie puszczała.

Jak zakupie teraz nowe konto (ja chce warka :) ) to postaram sie zapłacic za nigo znowu kartą igo. Może znajde przyczyne tego problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 16:17 
Cytuj  
redlum napisał(a):
sa 2 karty Inteligo

pierwsza (ta wlaciwa) tylko do konta internetowego - logowanego przez Inteligo.pl

druga - do konta intyernetowego banku PKO BP - z ta niestety nie zaszalejesz - bo nie dziala :(


I to jest odpowiedź. Są dwie karty Inteligo, ta do bankomatu nie działa w warcrafcie, ta do płatności internetowych działa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 16:20 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
redlum napisał(a):
sa 2 karty Inteligo

pierwsza (ta wlaciwa) tylko do konta internetowego - logowanego przez Inteligo.pl

druga - do konta intyernetowego banku PKO BP - z ta niestety nie zaszalejesz - bo nie dziala :(


I to jest odpowiedź. Są dwie karty Inteligo, ta do bankomatu nie działa w warcrafcie, ta do płatności internetowych działa.


Nie był bym tego taki pewny. Kiedy sam zmieniłem(właściwie to musiałem, nie żeby z wyboru, ale na dobre wyszło) z PKO na Inteligo dostałem nową kartę bankomatową i tą kartą płaciłem zawsze bez problemu...


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 16:23 
Cytuj  
Ja kiedyś dostałem blok na 24h wlasnie z powodu wklepania moich danych z karty inteligo do bankomatu.

Pozniej wzial Vise mojej mamy [kredytowa] i dzialalo. Pozniej cos sie zjebalo, dostalem znowu bana na tej kredytowej i olałem ten system płatności. kupuje pre-paidy i mam spokoj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 16:43 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja kiedyś dostałem blok na 24h wlasnie z powodu wklepania moich danych z karty inteligo do bankomatu.

Pozniej wzial Vise mojej mamy [kredytowa] i dzialalo. Pozniej cos sie zjebalo, dostalem znowu bana na tej kredytowej i olałem ten system płatności. kupuje pre-paidy i mam spokoj.


Sporo ludzi miało te bany. Nawet na tym forum pare takich osób pisało. Ja na szczęście (tfu tfu tfu) choć zmieniałem kilkanaście razy numer z kart swoich i kumpla na zmianę, jeszcze nie dochrapałem się tego braku profesjonalizmu od Blizz'a 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 16:59 
Cytuj  
Tak tylko FYI kubusie puchatki...
Są dwa inteligo:
Inteligo (www.inteligo.pl) wywądzące się z jakiegoś miejskiego banku berlina który został kupiony prze PKO BP
PKO Inteligo (https://www.pkointeligo.pl/) które jest tak defacto właściwą bankowościa elektroniczą PKO BP i służy do obsługi np eurokonta itp...

Ja uzywam tego pierwszego i płace visą elektron z tegoż właśnie i niegdy nie miałem problemów. Drugiego nie używąłem nigdy.

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 17:28 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Tak tylko FYI kubusie puchatki...
Są dwa inteligo:
Inteligo (www.inteligo.pl) wywądzące się z jakiegoś miejskiego banku berlina który został kupiony prze PKO BP
PKO Inteligo (https://www.pkointeligo.pl/) które jest tak defacto właściwą bankowościa elektroniczą PKO BP i służy do obsługi np eurokonta itp...

Ja uzywam tego pierwszego i płace visą elektron z tegoż właśnie i niegdy nie miałem problemów. Drugiego nie używąłem nigdy.



wlasnie.ta pierwsza karta to tak zwana Debit Card, czyli "obciazalna" przez zewnetrzne podmioty(tak jak karta kredytowa)

ta druga to nic innego jak zwykla karta bankomatowa poszerzona o usluge zarzadzania kontem przez internet, nie obsluguje ona platnosci w internecie(no chyba ze za taka platnosc sie uwaza najzwyklejszy w swieceie przelew :P )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.