mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 14:03 
Cytuj  
Witam


jak zapewne każdy z starszych graczy zdążył sie już zorientować gdzy tylko gra stala sie free (na zawsze czy na troche nie wiem) grać zaczela masa ludzi :)

i od razu po paru h grania nasuwają sie pytania, mam nadzieje ze któryś z bardziej albo i mnie doświadczonych graczy pomoże znaleźć mi na nie odpowiedz :D

1 . Jak może zakładać miasta? czy każdy może to robić? i czy wszędzie?

2. Czy trzeba do tego założyć swoja Gildie czy można działać samemu?

3. Jak można atakować kopalnie? i jak atakować miasta?

Głównie chodzi mi o to zakładanie miast, bo wydaje mi sie ze to najciekawszy aspekt tej gry :)

pozdrawiam i proszę o odp :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 10:24 
Cytuj  
Hmm jesli jest nadal darmowe, to razem z kumplem wbijamy sie w swieta na jakis serw.
Shadowbane jest zabugowany, zero questow, ale hell nie ma to jak zgankowac kolesia po czym zlootowac jego cialo ^^
Zeby nie bylo- metoda "zerg, move out!" jest dosc skuteczna, ale na szczescie nie jedyna ^^


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 15:43 
Cytuj  
Jest darmowe. Wbijajcie na Vindication.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 16:24 
Cytuj  
A czy istnieje jakaś polska gildia na Redemption ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 18:41 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Jest darmowe. Wbijajcie na Vindication.


Grasz na vindication ?
Ogolnie to nie jestesmy strasznymi noobkami w sb( chociaz tez nie teh pwner, ot tacy sobie gracze) wiec z nooblandu powinnismy szybko wyjsc.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 15:12 
Cytuj  
czy vindication to jest test server?

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 17:06 
Cytuj  
1. miasta: cała mapka jest podzielona na kontynenty, a te na mniejsze strefy. w kazdej strefie moze byc okreslona liczba miast i jezeli jest ich full to nalezy podbic inne :(
2. wlasna gildia: zalozyc jest prosto (wystarczy kupic zwoj u runemastera okreslajacy typ twej gildii np: wizards conclave, unholy legion itd), jednak dbanie o nia jest trudne. na poczatku lepiej dolaczyc do ktorejs.
3 kopalnie: najprawdopodobniej aby moc kozystac z kopalni nalezy miec miasto i budynek zwany "werehouse", watpie w to aby surowce szly do banku/krypty... aby zajac kopalnie musisz wyczaic tzw "mine time" dla tej kopalni (czas w ktorym mozesz ja zajac), potem tam dojsc i zniszczyc wieze straznicza z herbem wlasciciela. do tego celu musisz miec runek "battlemagus" i uzyc na kopalni "demolishing spell" czy jakos tak. kiedy zniszczysz wieze potrzebny jest ktos z runka "prospector". wchodzi on w "prospecting stance" i uzywa "claim mine". potem jeszcze trza obronic kopalnie i jest twoja!

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 17:10 
Cytuj  
aaaaaa..... zapraszam na wrath bo to chyba jedyny serwer nieopanowany przez chinoli i koreancow (nie jestem rasista ale te ich "krzaczki" sa !@#!@#!@#!@#! a wiekszosc nie umie po ang). najlepiej invnijcie sie do house of errants (tepiciele japoncow). milej zabawy


Posty: 6
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 20:32 
Cytuj  
dziękuje w koncu ktoś pomógł :)

My gramy na Vindication i zakładamy z kumplem gildie mam nadzieje ze grac sie będzie fajnie :)


To jeszcze możesz coś konkretniej powiedzieć o zarządzaniu gildia? np. jak przyjąć kogoś do gildi?:) itp. z góry dzieki :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 20:47 
Cytuj  
Watpie czy jest sens zakladania gildii, zwlaszcza ze ilu ma miec czlonkow? Kilku? Lepiej juz sie dolaczyc do jakies istniejacej.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 21:04 
Cytuj  
raczej chodzi o sama zabawę, nie o jakieś większe podboje:)

byłby ktoś skłonny udzielić parę wskazówek?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 09:48 
Cytuj  
Rozpoczeles ten topic kilka dni temu, wiec watpie zebys mial wysoki lvl i duzo kasy. Zobacz sobie ile musisz miec zeby zalozyc gildie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 15:46 
Cytuj  
well..... gildia to duzy problem, mialem swa przez jakies 10 dni i cale 20 ludu !!! ale wtedy nie gralem duzo wiec nie moglem jej rozwijac.... Gildie najlepiej zalozyc w wakacje (duzzzo czasu, zero szkoly !!!) i znalesc jakiegos nation rulera chetnego to tego aby podlaczyl nas do nacji (nacja = miato = bezpieczne miejsce i trenezy). bez nacji 90% ludu nie chcialo dolaczyc do mojej gildii a fajnej nacji nie znalazlem wiec rozwiazalem gildie :( Wszystko co potrzebne (przylaczanie i awansowanie ludzi, ustawianie wiadomosci do czlonkow itd) nasz w esc-guild options ble ble ble
cos jeszcze?

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 15:51 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Rozpoczeles ten topic kilka dni temu, wiec watpie zebys mial wysoki lvl i duzo kasy. Zobacz sobie ile musisz miec zeby zalozyc gildie.


na sam poczatek wystarczy 200k na zwoj okreslajacy typ gildii (niekiedy mozna kupic za 100k), jak chcesz miec miasto to.... wiekszy problem. nasionko drzewka zycia to 3000k (lub 1500k gdzie indziej) a na budynki. mory itd to nawet mnie nie stac :P powiedzmy ze lepiej samemu podbic jakies miasto ale moja wiedza na ten temat jest niewielka (patrz temat: "podbijanie miast", moze ktos wreszcie odpowie.....)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 16:19 
Cytuj  
Hmm po przemysleniu najwiekszy problem to pewno ludzie :] Malo kto nowy dolacza, a jak juz to woli do jakies gildii z miastem, a nie takiej, ktora pewno i tak za kilka dni sie rozpadnie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 16:37 
Cytuj  
wlasnie:P aaaa.... jeszcze jedno, rekrutowalem wtedy ludzi majac 40 lvl :P
jak sie domyslacie nie szlo latwo ("co? guild master r4? fajna gildia! nie dolacze sie!") wiec wiecie..... 75 lvl budzi wieksza pewnosc ze ta gildia to nie shit

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.