mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 17:44 
Cytuj  
Doberek,

Problem jaki teraz opiszę męczy mnie od czasu wyjścia TBC. Co się dzieje?

Wcześniej w BWL przed Chromem, albo grając w W3 w Dotę (rzadziej) sterownik lubiał się zawiesić i albo wywalić system na Blue_Screen_of_death albo aktywował się VPU Recovery (bo karta jest ATI).

Obecnie, po wyjściu TBC, WoW wyskakuje z errorem: Za mało zasobów systemowych, oraz opisanym modułem, który nie został załadowany. Czasem jest zwis i po minucie wszystko wraca do normalności, a czasem Windows nie może nic zrobić i restartuje kompa, po czym bios nie może znaleść hdd (pomaga wyłączenie/włączenie przełącznikiem na zasilaczu).

Najczęściej kiedy dochodzi do "zwisu"/wywalenia WoWa system wykrywa ok 200 MB Ramu wolnego. Czasem wyskoczy Blue_screen z textem, że albo sterownik ati3_coś_ albo ati2_coś_ nie odpowiada i zrzuca pamięć do dumpa. Problem najczęściej pojawia się kiedy wlatuję/wchodzę/HSuję się do miasta, ale czasem również kiedy coś "przymierzam" - wtedy, ale również i w normalnej grze, np po tp do miasta, mam na postaci nieorenderowaną texturę - zazwyczaj całkowicie czarną albo białą, ale już z rzutem 3d.

Nie wiem już co robić. Problem pojawia się praktycznie zawsze. Normalnie mam w systemie ok 40-50 procesów tłowych, ale problem wyskoczył i przy ilości okrojonej do 25... Nie instalowałem żadnych nowych programów do tła, sterowniki zmieniłem kilkukrotnie (na wersję poprzednią/najnowszą/dostarczoną z grafiką). Sprawdziłem WoWa repairem - nic. System nie jest instalacją nową, ale repairem wersji poprzedniej (przyczyna - wymiana cpu i mainboarda).

A teraz troszku szczegółów:
CPU: Intel Cel D 2,66
Mainboard: Asus P5GPL-X SE
AGP: Connect3d AtiX550 256MB@128bit @PCI-E (wiem, szmelc, ale kasy brakowało kiedy poprzednia się spaliła...)
Ram: Kingston 2x512MB RAM DDR@400mhz
OS: Windows XP Pro SP1

I powiedzcie, co robić?! Tylko tak rozsądnie, bo raczej kasy nie znajdę na zakupy, chyba że to ostateczność.

Pozdrawiam,
WhiteFoX


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.