mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2007, 22:55 
Cytuj  
Siema mam problem z wowem , mianowicie od pewnego czasu gra bardzo czesto mi sie zacina na jakies kilka sekundow ale za to bardzo czesto nadodatek czasem dzwiek znika :/ Mial moze ktos taki problem kiedys ? Mam neostrade i zastanawiam mnie czy to nie jest wlasnie tego problem , choc dawniej nie mialem czegos takiego . Thx za pomoc , pozdro.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2007, 23:05 
Cytuj  
A jak Ci laguje to winisz karte graficzna?


_________________
Obrazek

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2007, 23:18 
Cytuj  
laguje ci w jakis specyficznych miejscach czy zupelnie randomowo?


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2007, 23:29 
Cytuj  
Zupelnie randomowo

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2007, 23:35 
Cytuj  
a jak wklikasz ctrl+r i ci sie pojawia licznik fps, to ile wychodzi?

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 06:51 
Cytuj  
Pewpew napisał(a):
Siema mam problem z wowem , mianowicie od pewnego czasu gra bardzo czesto mi sie zacina na jakies kilka sekundow ale za to bardzo czesto nadodatek czasem dzwiek znika :/ Mial moze ktos taki problem kiedys ? Mam neostrade i zastanawiam mnie czy to nie jest wlasnie tego problem , choc dawniej nie mialem czegos takiego . Thx za pomoc , pozdro.

Czesc mam ten sam problem, gram w to od premiery EU i dopiero teraz mi sie pojawil:/ grafike mam GF 7950 GT 512 MB, 2GB pC 800 DDR2, 2 rdzeniowca itd ... notoryczne DC to norma czasem gram tygodniami i nie mam zadnego DC a czasem w jednym rajdzie potrafie miec ich 5 ... czasem stoje w AH i czas zatrzymuje sie w miejscu muza leci i albo wraca do normy albo pojawia sie blad na pol ekranu musze reseta robic i znow wszystko gra...ostatnio w zangarmash wylogowalem sie przy summon stone i jak ponownie wszedlem do gry to niedosc ze bylem martwy to jeszcze wisialem w powietrzu zero reakcji nie moglem wyjsc z gry, zwinac na pasek po resecie i logu do wowa mialem to samo po kilku minutach przenioslo mnie na cmentarz...


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 07:25 
Cytuj  
jedna rzecz

zacina ci sie komputer nie gra, winy szukaj wiec w komputerze, a nie grze czyli nie tutaj :wink:


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 07:52 
Cytuj  
A ja sie nie zgodze z toba Desh. Mialem podobne problemy i okazalo sie ze byla to wina jednego moda z typu "HUD". Zmienilem na jakis z ACE i problemy sie skonczyly.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 11:15 
Cytuj  
Fps od 30 do 60 zalezy gdzie jestem. Sproboje wylaczyc wszystkie mody i pograc na chwile .

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 13:34 
Cytuj  
dokladnie to moze byc wina moda ... np 1 wersie nature enemy casta strasznie mulily kompa - polecam przesiasc sie zupelnie na mody ACE + 3-4 jakies bez ktorych nie umiesz zyc :)

ja mam non stop 75fps przy wlaczonym Vsync :) bez mam 120 ;)(wszystko na max) :))))

takie maly /flex sorry za to lol


_________________
Nauka jazdy w Tychach


Posty: 8
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 21:56 
Cytuj  
Witam.

Może mój problem nie jest zbyt podobny do tych poprzedzających, ale równie irytujący. Od pewnego czasu( jeszcze przed wejściem patcha) ostro nawala mi dźwięk. Muzyka chodzi bez zarzutu, jednak inne odgłosy np. te w combacie czasami w ogóle nie są słyszalne. Taka sytuacja: bije sinisterami i ich nic nie słyszę by na końcu poczuć w glosnikach uderzenie evi- strasznie frustrująca sprawa.

Bawiłem sie ustawieniami w opcjach, wgrywałem różne stery, szukałem rozwiązania na oficjalnym forum- bez skutku. Nie pomogło również wykasowanie folderów: WTF, Cache, Interface.

Jeśli ktoś będzie skłonny mi pomóc, z góry dziękuję.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 07:46 
Cytuj  
Po 1. - ludzie, czemu Wy mylicie lagi ze spadkiem fps...? :-?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 11:35 
Cytuj  
FoQs napisał(a):
Po 1. - ludzie, czemu Wy mylicie lagi ze spadkiem fps...? :-?


Nie popieram, ale czasami ludzie nazywają lagami sprzetowe cięcie się gry. Co jest błędne ale już tego nie zmienisz.


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:23 
Cytuj  
Witam, mam pewnien problem z wow'em bym byl wdzieczny za szybką odpowiedz a mianowicie od niedawna gram w wow'a a na globalu od wczoraj wybralem rase unded i na 7 lvlu stwierdzilem ze przejde sie do Undercity i w momecie gdy wszedlem do windy komoputer mi sie zresetowal i od tamtej pory zawsze gdy chce sie zalogowac na moja postac komputer mi sie resetuje, nie mam pojecia co sie dzieje, dziwne bo moge zrobic nowa postac i bezpoblemu zalogowac sie na nia . Plz poradzcie cos bede wdzieczny .

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 06:02 
Cytuj  
Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec tutaj poszukam pomocy. Odkad przenioslem sie do akademika, gdzie jest siec, to po kazdym wejsciu do gry dostaje dc i tak w kolko, wczesniej przy stalym laczu bylo ok, jako ze jestem nowy jesli chodzi o siec wiec moglby ktos mi cos poradzic?


pozdro

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 08:16 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec tutaj poszukam pomocy. Odkad przenioslem sie do akademika, gdzie jest siec, to po kazdym wejsciu do gry dostaje dc i tak w kolko, wczesniej przy stalym laczu bylo ok, jako ze jestem nowy jesli chodzi o siec wiec moglby ktos mi cos poradzic?


pozdro
prawdopodobnie siec akademika ma poblokowana mase portów żeby ludzie nie obciążali sieci nie mailem i nie www.

prawdopodobnie gra nie moze się komunikowoć dwustronnie z twoim kompem i dlatego masz DC.
oczywiście zakładam, że nie jest to wina poprostu rwącego się połaczenia z powodu nie zablokowanych żadnych portów i przeciążenia wynikowo sieci akademika.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 08:50 
Cytuj  
Ja mialem inny problem, za kazdym razem jak wchodzilem na bg to na samym poczatku wieszal sie obraz, dzwiek gral a reszta wisiala.
Musialem zabijac proces i ponownie odpalac wowa, i tak srednio za 3 razem mozna juz bylo grac.

Okazalo sie ze wieszal gre x-pearl, tyle ze trzeba bylo wywalic dokladnie wszystko z cache, i zainstalowac najnowsza wersje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 08:58 
Cytuj  
a ja mam ta sama instalke wowa od 2005 :wink: w miedzy czasie 3 razy zmieniłem kompa :wink:

problemów brak


_________________
psn

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 09:34 
Cytuj  
Doszedlem do podobnych wnioskow ale co zrobic zeby to ominac/wyl? admin moze cos z tym zrobic??

Cieszylem sie ze wroce do wowa i spokojnie bede mogl pograc a tu dupa blada heh

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 09:45 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
admin moze cos z tym zrobic??
oczywiście że może ale on to zrobił własnie żebyś nie grał na sieci akademickiej


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.