mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 12:50 
Cytuj  
Witam, gram w wow'a okolo 2 tyg w i pierwszy dzien gry mialem juz problemy ,w momecie kiedy wchodzilem do windy w Undercity kompuuter mi sie zresetowal . Gdy wlączylem gre jeszcze raz i chcialem zalogowac sie na swoja postać nie moglem sie zalogowac poniewaz komputer sam sie resetowal w momecie logowania, ale gdy stworzylem nowa postac i sprobowalem sie na nia zalogowac gra wlaczala sie bezproblemowo.
Po jakims czasie kilka - kilkanascie h moglem sie zaogowac na swoja stara postac, ale problem sie powtarza, gdy jestem w jakims miescie np ogimmar
zdarzy sie taki blad ze komputer mi sie znowu zresetuje i niemam mozliwoci wejscia na swoja postac ;/
Moze ktos ma taki badz podony problem?? przeszukalem internet ale nic nie znalazlem a watpie zebym tylko ja tak mial;/////
pls poradzcie cos.

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:08 
Cytuj  
Podaj konfiguracje kompa to moze cos pomozemy :)


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:12 
Cytuj  
@Uno
Athlon 2600+
Nvidia fx 5500, 128 mb
512 ram

@D3jviD
Właśnie problem pojawil sie jak zaczolem grac na globalu, wczesniej gralem prwaie miesia na privie "Avalon" i jakos zadnych problemow nie bylo;/

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:19 
Cytuj  
Konfiguracja spokos, temperature kompa kontrolujesz?? Najbardziej niezawodny sposob to format, przynajmniej bedziesz wiedzial czy to wina sprzetu czy windowsa

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:21 
Cytuj  
darkadii napisał(a):
@Uno
Athlon 2600+
Nvidia fx 5500, 128 mb
512 ram

@D3jviD
Właśnie problem pojawil sie jak zaczolem grac na globalu, wczesniej gralem prwaie miesia na privie "Avalon" i jakos zadnych problemow nie bylo;/

1. Usuń katalog WTF
2. Usuń katalog addons

Odpal grę na czystych ustawieniach. Jak to nie pomoże zainstaluj od nowa grę. Może masz jakieś zaszłości z priv serwera i sie wywala.

ps. dołóż sobie drugie 512 ramu a będzie ci się bardziej komfortowo grało.

ps. Uno nie ma to jak tracić czas na rainstal widnowsa w momencie gdy jakiś program nie działa. Perfect.


Ostatnio edytowano 18 paź 2007, 13:23 przez mader, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:23 
Cytuj  
Myslalem ze to moze byc wina wndowsa ale specjalnie przed zainstalowaniem gry zrobilem format c i zainstalowalem swieza wersje windowsa, pozniej zainstalowalem gre sciagnilem patch pogralem chwile az do mometu gdy wszedlem do windy w undercity ;/ dodam ze strasznie zacina mi sie gra gdy wchodze do jakiegos miasta, po jakims czasie robi sie lepiej ale to wina pewnie malej ilosci ramu.

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:25 
Cytuj  
ja tak przy strangleholdzie mialem ostatnio, tylko formacik podzialal, :P no ale faktycznie moze zbyt pochopnie w tym wypadku :P


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:32 
Cytuj  
Nie wiem co robic, probowalem juz welu rzeczy np robilem nowa postac logowalem sie na nia w grze i zmienialem rozdzielczosc , nastepnie probowalem sie logowac na swoja stara postac ale nic nie pomagalo . dalej to samo albo sie rsetuje komputer albo wskakuje jakis niebieksi monit o zrzucie pamieci fizycznej itp..

@ mader
myslalem nad zainstalowaniem gry od nowa ale patch ma ponad 600 mb i strasznie mozolnie to u mnie idzie ;/


Ostatnio edytowano 18 paź 2007, 13:41 przez darkadii, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:39 
Cytuj  
darkadii napisał(a):
Nie wiem co robic, probowalem juz welu rzeczy np robilem nowa postac logowalem sie na nia w grze i zmienialem rozdzielczosc , nastepnie probowalem sie logowac na swoja stara postac ale nic nie pomagalo . dalej to samo albo sie rsetuje komputer albo wskakuje jakis niebieksi monit o zrzucie pamieci fizycznej itp..


Przenieś katalog wow-a na inną partycję. Może być tak, że masz bad blocki na dysku, które powodują zrzut pamięci lub reset kompa.
Jest jeszcze opcja repair (taki plik exe w katalogu wowa). Możesz sprobować tego rozwiązania.


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:50 
Cytuj  
@mader
wlasnie uruchomilem blizzard reapir jak nie pomoze to skopiuje folder z gra na inna partycje. Jak najzybciej odpisze czy pomoglo.

btw: dzieki za zainteresowanie topicem, tylu spoko ludzi jest na tym forum :)))))

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:21 
Cytuj  
proponuje kupic oryginal, a tym samym powiedziec pirackim serwom bajubaju


_________________
Nat is fat

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:32 
Cytuj  
czy on Gdzies wyrażnie napisal ze gra na piracie ?
wiec lepiej milcz , albo pomysl zanim takie cos napiszesz...

Co do tematu , ktos predzej napisal , Kontroluj Temperaturke , mi to pomoglo , mialem podobny problem , lecz moglem sie na postac zalogowac.
SPrawdz tez napiecie zasilacza


_________________
Be strong Believe...:)


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:37 
Cytuj  
Niestety , blizzard reapir ani skopiowanie folderu z gra na inna partycje nie pomoglo :((((

@nat
Mam orginalna wersje gry i gram na globalnym eu serwerze Chrommagus dla wjasnienia.

@PrZeMo
Mozliwe ze to moze byc wina wysokiej temperatury dysku, bo np ostatnio gdy komputer mi sie zrestowal cos kolo 22, na nastepny dzien wlączam gre okolo 16 i moglem zalogowac sie na swoja postac, ale dziwi mnie jedna rzecz bo moge zrobic nowa postac i grac na niej, a na swojej glownej nie ;/

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:43 
Cytuj  
Fakt, ze mozesz sie zalogowac na jedna postac, a nie mozesz na inna raczej nie powinna zalezec od temperatury proca ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 15:32 
Cytuj  
Pomieszaj troszke ze sterami do karty graficznej, ja kiedys mialem blue skreny po zainstalowaniu najnowszych driverow nvidia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 18:10 
Cytuj  
nat napisał(a):
proponuje kupic oryginal, a tym samym powiedziec pirackim serwom bajubaju

pudlo panie ziobro!


_________________
Vercin


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 18:19 
Cytuj  
@embe
Jak narazie zrobilem tak ze zainstalowalem dosc stare stery do mojej katry graficznej, i przy probie logowania weszlo mi na moja postac narazcie :D

Tylko nie wiem czy to to akurat pomoglo bo wczesniej sie z 2h nie logowalem i przed zainstalwaniem sterownikow tez nie sprawdzilem ;/
Jak narazie dzieki wszystkim za pomoc :)


Ostatnio edytowano 18 paź 2007, 22:18 przez darkadii, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 19:30 
Cytuj  
Kwestia podstawowa - sprzęt nie jest rewelacyjny do WoWa, choć da się grać na niskich ustawieniach. Downgrade sterowników nie jest wskazany - nawet stare karty graficzne są objęte zazwyczaj supportem producenta chipa, co oznacza iż problemy, jakie sprawiają, są eliminowane w kolejnych wersjach.

Ja pomyślałbym nad zasilaczem. Ile ma lat (a ile lat ma ogólnie cały zestaw)? Czy nie chodzi za głośno? Jaki producent no i ile wattów, ale stałych, a nie szczytowych.

EDIT: A i jeszcze jedna kwestia. WoW ma to do siebie, że lubi czasem zrobić małego psikusa. W Windowsie (o ile to XP) ODZNACZ fajkę przy automatycznym restarcie przy problemach ze sprzętem. Bo restar może oznaczać, że albo nie masz wystarczająco dużo mocy w systemie, albo dostałeś "Blue Screena", który jest pomijany i oznacza natychmiastowy restart kompa. W takim BlueSie często masz opis problemu, gdzie nastąpił błąd, jakiego typu i czo go spowodowało. Najczęsciej problem sprawiają i sa wymieniane sterowniki kart graficznych. Doświadczenie dość sporej liczby pecetowców sugeruje, że format jest najefektywniejszym wyjściem (w wypadku jeśli Ram nie nosi w sobie problemów). Aczkolwiek słyszałem o przypadku, że dopiero format i install Win Vista pomogły przy podobnym problemie...


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 20:43 
Cytuj  
Niestety problem sie powtarza, zalogowalem sie na postac pogralem chwile i gdy wlecialem na pecie od bat raidera do Undercity dostalem restart i nie moge wejsc na swoja postac ;/

@WhiteFoX
Komputer ma jak dobrze pamietam poand 2,5 roku, na zasilaczach sie nie znam i dopiero teraz sie dowiedzialem jaki mam po sprawdzeniu ^^
Zasilacz firmy Megabajt model MGB-350ATXP4 na obudowie pisze cos
AC-I/P 115/230v~ nie wiem czy to o to chodzi jak juz mowilem nie znam sie ;/
Być może ze to wina zasilacza ale ja juz nie wem co mam robic. Złoze sie ze jak zrobie format calego dysku i zainstaluje wow'a to problem sie powtorzy na 100%.Co do zasilacza to chodzi dosc glośno;/
Poczytalem cos tez na temat tego blue screena ktory wyskakuje
z tytulem DRIVERS IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL tutaj
http://www.pcformat.pl/forum/archive/in ... -7892.html
Zastanawia mnie fakt ze moge zalogowac sie na inna postac ale na moja glowna nie i to zalezy być może od miejsca w ktorym sie znajduje moja glowna postac. Dziwne bo wczesniej gdy gralem na privie zadnych problemow poza dc nie miewalem.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 21:09 
Cytuj  
W sumie to ja mam ten sam problem. Zazwyczaj wygladalo to tak iz po wlaczeniu kompa zaczynalem grac w wow i mialem albo restarty albo blue screeny z tym komunikatem albo komp poprostu freezowal(obraz sie zatrzymywal pojawial sie powtazrajacy wkurzajacy dzwiek i pomagal tylko reset) Kilka restartow i pozniej dalo sie grac poki nie wylaczylem kompa nawet i tydzien bez crasha. Aktualizowalem bios sterowniki karty graficznej sterowniki do dzwieku itp i koniec koncow teraz zdaza sie to duzo duzo rzadziej.Ostatnio powyciagalem pamieci procka posmarowalem i chyba jest jeszcze lepiej.


_________________
Vercin

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.