mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 22:44 
Cytuj  
jak poradzil Szary zakladam watek o tych stratach dexa. tylko zeby nie skonczylo sie na kadaniu o sexie, chaosie i innych dobrach


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 23:01 
Cytuj  
To ja doloze - PROSZE O WPISYWANIE TU jedynie opisow mozliwie dokladnych sytuacji gdy straciliscie - na skutek uzycia zbroi/padu itd... lub zyskaliscie DEX'a.

Prosze tez o wpisywanie sie tu jedynie osob, ktore to zjawisko u siebie obserwuja i na temat, posty nie na temat bede bezwzglednie z tego watku usuwal bo chodzi o wyeliminowanie tego problemu nawet (a moze zwlaszcza) z tej grupy, ktora ten problem ma.

Na poczatek tez prosze o pdoawanie DOKLADNEJ konfiguracji waszych clientow uo:

Czego uzywacie do laczenia sie:
Jakiej wersji clienta:
Jsli modyfikwoanej to czym:
Jakiej UO:
Czy UO jest patchowana i jak:
Czy jest dokladany jakis dodatkowy pakiet (np. ktorys z pakeitow z CL albo nasz sc-install albo jeszcze jakis):

Ufff... chyba to komplet tego cos ie mzoe przydac.

Idea jest wychwycenie wspolnego punktu tego co robicie, nie sa to zbroje - bo innym to nie spada, moze to byc "metodologia dzialania" na serwerze albo problem z kawalkiem konfiguracji.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 00:15 
Cytuj  
Dobra wcześniej to był żart , a teraz serio :smile:

Raz deX mi skoczył o 8???? miałem wtedy chaina z shadowa.

2 dni temu deX mi spadł o 20 , ale kiedy dzisiaj włączyłem podniósł sie o 19???????

Więc nie traćcie nadzieji jak wam spadnie , bo zawsze może skoczyć , albo nie :razz:

*

Posty: 64
Dołączył(a): 9.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 03:36 
Cytuj  
moj nick w grze BaroO a anzwa konta baroo
Wczoraj bylo piekne Conecion Lost i mnie rozlonczylo stalem przy kuzni Rats Kolos wykuwal mi zbroje... mialem jush 31 dex a mam 20 to jest szczyt :sad: i sila zmalala mi o 1 oprucztego dziwnym trafem stracilem zbroje z siebie cala! i cala skszunke co nosilem ze soba wyphana sprzetem i kasa niewiem ile bylo kasy ale mniejsza stym chcial bym odzyskac skile... :/
Loncze sie przez Ignition v1.3
UO vetsion 2.0.0b
Mam zainstalowany caly zestaw paychy z CL ale potem nato zainstalowalem caly z SC.
Ps. Czy da sie to odzyskac bo naprade cierzko nato pracowalem :sad:((


_________________
Za niedługo świat opanuje strefa cienia
http://www.baroo.prv.pl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dark^Tyranno dnia 2002-04-08 04:41 ]</font>

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 06:55 
Cytuj  
Hmm ja tez jestem poszkodowany dexem :
Uzywam UO:Reinasence czy jakos tak
lacze sei Ignition 1.3
spatchowalem na maxa w autopatcuj to 3.0.3
i wgralem na to sc-inst

i nei nosze zadnych chainow tylko full plate exp z ironano i plaszcz brazowy jakby to bylo potrzebne :>


_________________
My Silent Enigma...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 08:17 
Cytuj  
Ja nosze full plate, i chain leggins, exp
albo full chain exp (oba iron)znika mi po 11dex, wczoraj bylem nawet w przod o 22 po padzie, ale juz wrocilo do normalnosci (czyli jestem w tyl o 11) I teraz mam pytanie... jak to odrobic skoro mam skillcap wiec grac na lutni nie bede, z walki juz mi raczej nie urosnie z hiding tez raczej nie, a niechcecie cofac skilli?????

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 14:54 
Cytuj  
Zapytam sie tak:
Kto z grupy ktorej notorycznie spada dex laczy sie przez 2.0.3 spachotne ricem?? Bo ja tak mam i nic nie spadalo, wiec moze to jest wyjscie, jezeli ktos ma taka konfiguracje i mu spada dex to prosze napisac (moge sie mylic :smile:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 15:11 
Cytuj  
teraz tak. jakos ostatno nie zauwazylem spadku dexa tak zeby nie wrocil jak pokombinowalem. tzn nie spadl ponizej wartosci straconej przez zbroje(czyli max obnizyc sie moze do 74).


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 53
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 15:58 
Cytuj  
A mi wlasnie wcielo 20 dexa.
Wczoraj przed wylogowaniem (na wszelki wypadek) zdjalem zbroje. Dexa bylo 80.
Loguje sie dzis i co widze - dex=60.
I co wy na to ?
Dla ulatwienia dodam, ze 60 to mialem w pelnym zestawie plate exp z zelaza, ale przeciez wylogowalem sie bez zbroi !!!
Znow mi poradzicie zakladac i zdejmowac zbroje i przelogowac sie ( tak jak ostatnim razem ), czy moze ktos jednak zechce mi pomoc?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Culgurth dnia 2002-04-08 17:27 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 16:02 
Cytuj  
To teraz ja powiem jak to jest i czemu sadze iz bug jest po waszej stronie a nie po stronie serwera.

Najlepszym tego przykladem jst to ze sa ludzie, ktorym, mimo noszenia/zdejmowania itd plyt nie spada DEX - ale to was nie przekonuje, dlatego szukam zbieznosci konfiguracyjnej.

Cala zabawa polega na tym, ze "masowe" problemy z DEX'em - ktore byly, ustapily w momencie gdy zaczalem podmieniac pliki save'a, na OSTATNI PELNY SAVE.

Przy czym sa podmieniane pliki z charakterystykami, pliki z waszymi itemami i pliki z multis - czyli domki/lodki - to ostatnie dodalem pozniej, na skutek "smiesznostki" ladowania "na morzu" niektorych osobnikow.

Dodalem tez dzis pliki odpowiedzialne za bankboxes.

Problem polegal na tym, ze niekiedy przy padzie serwera pliki wlasciwe nie byly save'owane "do konca" - efekty znacie - masowka DEX, w chwili obecnej zostala w zasadzie mala grupka osob, ktore sie na to uskarzaja, i chdozi o znalezienie wspolnego srodka.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 16:08 
Cytuj  
Sorki ale ja nic z tego nie rozumiem.
Dalem sie nawet zabic jakiemus lamerowi ze zgryzoty.
Jak ja mam swoj dex odzyskac ???

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 16:49 
Cytuj  
Prawdopodobnie gowno odzyskasz, tak jak ja.
Tylko ze ja nawet niemam mozliwosci straty nadrobic bo mam skillcap i niechce tracic np. magery albo resista
Wiec niemam jak trenowac, pozostaje znalezc bug ktory by obnizal skille :grin:

*

Posty: 53
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 16:54 
Cytuj  
Bloob -> dlaczego sadzisz, ze nie odzyskam?
Skillcapa tez mam prawie i nie nadrobie dexa, poza tym jak ma byc tak to juz mi sie nie chce.
JEZELI GM-OWIE WATPIA W MOJA UCZCIWOSC, TO NIECH SPRAWDZA MOJE SKILLE I POLICZA ILE POWINNO BYC MNIEJ WIECEJ DEXA -> MYSLE, ZE TO DOBRY SPOSOB, BO NIE MOZNA NABIC SKILLI BEZ WZROSTU ODPOWIEDNICH STATSOW.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Culgurth dnia 2002-04-08 18:23 ]</font>

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 17:43 
Cytuj  
Dobra, zrobice trst, sciagnijcie klienta 2.0.3 i spatchujcie UOrice.exe i jezeli komus bedzie sapdal dex to a juz nie wiem..... I ci co nie maja orginalu to neich biegna do kslepu a nie krzycza ze im cos sie psuje (to nie bylo do blooba, Culghutha i reszty, tylko paru lamek :wink:) Mi dex nie spadl, wiec mysle ze to moze byc klient, powodzenia w zwalczaniu

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 18:48 
Cytuj  
Eh wiesz w czym problem? W tym ze ten dex co juz spadl nigdy nie wroci...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 18:52 
Cytuj  
Aha3.0.3 clienta uzywam ale rice nie patchowalem.. no zobaczymy

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 19:16 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-08 18:43, Drizzt Do'Urden napisał:
(...)I ci co nie maja orginalu to neich biegna do kslepu a nie krzycza ze im cos sie psuje(...)


ehh... Drizzt, to czy gra jest oryginalna czy nie, nie ma zadnego wplywu.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 19:49 
Cytuj  
wiem, co nie mzineia faktu ze nalezy namawaic ludzi zeby kupili tak swietna gre ORGINAL...., ale nic wiecej nie pisze bo to nie na temat

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 19:50 
Cytuj  
wlasnie nie Drizzt. to tez jest na temat bo moze dotyczyc faktu spadania dexa u co niektorych skoro nie maja oryginalnej wersji


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 22:03 
Cytuj  
Witam dolaczam do was, wlasnie mi spadl dex po tym restarcie oglaszanym, stalem w banku minok tylko w robie i pelerynie, mialem przed tym restartem 79 a teraz mam 59, kurde nie mialem zadnych zbroi a z tego co pisaliscie to przez pancerze

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.