mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 13:15 
Cytuj  
Witam,
Otoz zastanawiam sie ktore mmo wybrac z platnych. Otoz ze szkoda mi kasy na granie w 3 naraz mam do was pytanie ktora najlepsza.
Wydaje mi sie ze obecnie 3 najlepsze to LOTRO, WoW i GW.
Teraz tak, gralem troche w lotro i musze wam powiedziec ze ladna grafika, fajnie sie gra i w ogole. Jednak nigdy nie gralem w wowa czy gw. W wowie troche odstrasza mnie ta grafika.. troche taka za bajkowa kanciata itp. co jest jeszcze dobre w wowie? lepsze niz w lotro. Teraz gw podobno swietna grafa itp itd, ale slyszalem ze cala gra to jeden wielki (nie pamietam jak to sie nazywa ze gra sie samemu albo w grupie w danej lokacji i nikt nie moze przeszkodzic chyba event.)Czy to prawda? Czy spotkac graczy mozna tylko w miastach? Jak to jest? Jeszcze moze jak ktos gra w giuld wars jakies szczegóły, i podobno jest to gra BEZPLATNA ?! hmn jesli tak to zostanie mi tylko wybór miedzy wow a lotro, bo jednorazowy wydatek to nie problem. A moze istnieja jeszcze ciekawe mmo? Od razu mowie ze klimaty kosmiczne, czy super wojownikow z komiksow mnie nie ciagna.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 13:31 
Cytuj  
Co do WoW, to moge ci powiedziec ze 9 na 10 osob ktore na tym forum narzekalo na ta grafike, powniej efekt koncowy byl odwrotny.
Czasem prostota grafiki jest atutem, choc juz nie przepadam za WoW bo mi sie przejadl, to musze powiedziec ze jednak ta grafa ma cos w sobie.


Posty: 8
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 13:34 
Cytuj  
a wielkosc swiata? w lotro nie oszukujmy sie jest dosc maly, a czasy gdy dadza nam cale srodziemie to sie pewnie nie doczekamy, lubie gry z roznymi klimatami, pustynie, gory, lasy, lodowce... W lotro niby jest ale jest to gra liniowa, znaczy tyle ile udalo mi sie grac, tzn ze z 13lvl nie pojdziemy gdzies dalej bo nas byle zwykly mobek zabije... jak to jest w wowie? A co do gw to w ogole nic nie wiem ;/


A co wiadomo o warhamerze online? jest jakas polska oficjalna strona i data ewentualnej premierry?

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 14:14 
Cytuj  
wojt5 napisał(a):
Teraz gw podobno swietna grafa itp itd, ale slyszalem ze cala gra to jeden wielki (nie pamietam jak to sie nazywa ze gra sie samemu albo w grupie w danej lokacji i nikt nie moze przeszkodzic chyba event.)Czy to prawda?

chodzi Ci najprawdopodobniej o instancje
tak w GW wychodzac z miasta nie spotkasz innych ludzi
gra glownie nastawiona na pvp

LotRO to bardzo fajna gierka. Grafika super, klimat super, sama gra nawet dobrze rozbudowana ale mi tam czegos brakowalo... moze dynamiki a moze tego ze jest mimo wszystko bardzo podobna do WoWa w ktorego pare lat gralem... a moze brak mozliwosci pvp w outdoorze...

WoW chociaz znudzil mi sie strasznie i od paru miesiecy nie gram to obecnie - moim zdaniem - jest to najlepszy tytul na rynku. Chociaz te nowe dodatki sa tragiczne (powtorka z rozrywki) ale nowemu graczowi nie beda przeszkadzaly.
Grafika moze i Hanna-Barbera ale latwo mozna sie przyzwyczaic. Jak wracalem swego czasu do WoWa widzac tamte krainy czulem sie jakbym wracal do domu ;). No i dynamizm duzo lepszy niz LotRO i GW.

tak wiec plecam Ci WoW-a troche nad LotRO
a GW to nie za bardzo mmorpg

aha w WoWie jest trial - i mozesz sprawdzic czy grafika Cie nie odstraszy

Edit:
http://www.fileplanet.com/promotions/guildwars/trial/
trial GW

http://teaser.wow-europe.com/
trial WoW

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 14:21 
Cytuj  
Bierz WoWa, obecnie nie ma na rynku nic lepszego.

Lotr może się spodobać jeno Tolkienowym fanbojom, bo oprócz świata nic nie oferuje poza swą miałkością i nudą.

GW to nawet nie mmorpg, odradzam...

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 14:22 
Cytuj  
dynamizm w wowie wiekszy niż w GW ? bez jaj

odradzam WoWa, zachecam do GW !


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 14:26 
Cytuj  
Odradzam GW, zachęcam do WoWa!


_________________
...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 14:39 
Cytuj  
albo wow albo nic

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 14:40 
Cytuj  
Jak chcesz zemrzeć przy monitorze z głodu i do końca swojego życia zostać prawiczkiem to - WoW.

Jedynym mankamentem jest to, że wpieprza czas...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 14:42 
Cytuj  
Zagraj w GW, pewnie z tydzien wytrzymasz, potem zagraj w LotRO i moze z miesiac dasz rade, a po tym wszystkim zagraj w WoW, pewnie po trzech miesiacach bedziesz sie troszke nudzil to akurat bedzie dodatek i masz nastepne ze trzy miechy gry, potem jakis patch, free epaxy za honor itd, jestes uziemiony na przynajmniej rok :)
Grafika w WoW to temat rzeka i mimo ze jest tragiczna w porownaniu do innych gier to wez pod uwage jaka gra z dobra grafika przyciaga tak duzo ludzi by gra mial w nia sens i gdzie mozna spokojnie grac przez pol roku wiedzac ze nie opustoszeje i ze nadal bedzie tam miliony graczy ?
Warhammer to narazie przyszlosc i to dosc mglista.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 15:32 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zagraj w GW, pewnie z tydzien wytrzymasz


Lies... ja gram w GW już 1,5 roku i jakoś mam cały czas coś do roboty , GW to CORPG a nie MMO tak poza tym.

W WoWie spędziło się ponad 3 lata i nadal dobrze wspominam , chociaż ostatnio odnowiłam subskrypcję po 8 mieś. nieobecności i nadal wszystko to samo co było przedtem , szkoda.....

Jeżeli szukasz płatnego MMO i nie grałeś w WoW to polecam , będziesz miał naprawdę dużo do zwiedzania/robienia , GW możesz sobie kupić "przy okazji" ponieważ płacisz tylko raz , za grę.

Pozdrawiam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 17:31 
Cytuj  
Z tych, ktore wymieniles najlpeszy jest WoW.

GW to super gra, ale to nie mmo.

LOTRO to kopia WoWa z paroma ciekawymi rozwiazaniami i do tego w fajnym klimacie, z ladna grafika. Ma niestety jedna wade - jest nie dokonczona. Jesli devsom starczy kasy (a wplywow z abonamentu raczej nie maja zbyt duzych...) i powoli beda dodawac nowe krainy i content to bedzie to mocna pozycja za jakis czas.
To co jest teraz starcza na jakies 3 miesiace i to niezbyt intensywnego grania.


Posty: 8
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 17:46 
Cytuj  
A moze cos wiecej o GW ? Wydaje jednak mi sie ze kupie sobie zwlaszcze jesli jest darmowa.. A wybiore lotro bo po pierwsz jestem fanem tolkiena, a po drugie dzis jak bylem w media markcie zobaczylem ze abonament to 80zl, a nie jak to pisza 110, identyczna cena jest takze na ultima.pl, a 30zl to dosc duzo.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 00:33 
Cytuj  
Abonament to ~50zl w kazdym MMO. Chyba pomyliles go z cenami pudelek.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 07:36 
Cytuj  
http://www.gram.pl/sk8_8AfjJ,6_World_of ... chest.html - podstawka + dodatek + 30 dni grania za 120zl.

Siedze w Wowie od bety US i jeszcze mi sie nie znudzil.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 08:36 
Cytuj  
Ja ze swojej strony powiem ze zaczolem grac na becie US w Wowa i w penym momencie zrobilem sobie przerwe i kupilem GW - to byla najwieksza porazka :O, nawet do 20 lvl nie dobilem, tylko 18 chyba.
Ograniczona mozliwosc ruchy, beznadziejna, schematyka, ludzie to takie gowniarstwo - nicki pokroju ChUjCiWdUpEpL a to dzieki temu ze gra za free.Wiec ja zdecydowanie polecam WoWa

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 12:03 
Cytuj  
No tak w WoW imiona są znacznie lepsze bo po angielsku , np tylko dziś widziałem "Fromyourass" "Fuckurmom" ect..

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 12:11 
Cytuj  
właśnie dzięki tym ograniczeniom w GW i stopniu skomplikowania, prawie nie ma tam gówniarstwa


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 12:15 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Lies... ja gram w GW już 1,5 roku i jakoś mam cały czas coś do roboty , GW to CORPG a nie MMO tak poza tym.
mam do Ciebie prośbę. mozesz mi porównać na czym polega współpraca na arenie GW w odniesieniu do wow. chodzi mi o mechanike czy jest współpraca pomiędzy klasami i czy to przynosi jakiś plusy.
np ten leczy ten mortalem zmniejsza leczenie, tamten spowalnia a inny zadaje dmg

sprawdzenie tego zajmie mi za dużo czasu a Tobie ufam :P
jednocześnie widze że robisz przymiarke do powrotu do blizzarda 8)


_________________
psn

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 12:32 
Cytuj  
wystarczy zapewnienie, że masz do dyspozycji prawie 1000 skilli a do GvG team może mieć w sumie ich tylko (albo aż) 64 (8 na postać). Musisz tak złożyć build, żeby wszystkie postacie się nawzajem uzupełniały i stanowiły jakąś kontrę na inne buildy.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.