mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:46 
Cytuj  
no wiec tak..wszystko git,wpisuje nazwe konta haslo..laduje sie i zatrzymuje sie na Success? ?
zrobilem repair itd..i nadal nei dziala

ktos wie o co w tym biega?


prosze o pomoc.

z gory thx

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:56 
Cytuj  
Zrob twardy reset routera i powinno dzialac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:58 
Cytuj  
Miałem ten sam problem, w sumie dalej go mam...muzse robic twarde resety...


Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 22:27 
Cytuj  
Mi twardy reset nie pomógł, podobnie jak forwardowanie portów i zmiana encapsulation z PPPoA na PPPoE (tu znalazłem kogoś kto miał ten sam problem i mu pomogło).

Proces logowania wciąż kończy się albo na 'handshaking' albo na 'success' i dalej nie idzie.

Sytuacja jest jeszcze dziwniejsza, bo o ile w przypadku realmu Aerie Peak, gdzie mam główną postać, logowanie ciągle się nie udaje, to na inne realmy udaje mi się wejść bez większych problemów.

Po krótkim googlowaniu okazuje się że wiele osób ma ten problem, ale nigdzie nie znalazłem porządnej diagnozy i rozwiązania.



jeśli ktoś ma jakieś pomysły - proszę o pomoc (już drugi dzień bez wow, a właśnie skończyłem chain po netherdrake'a!). staty: netia 6mb, router linksys WAG200G z najnowszym firmwarem, win vista.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 22:43 
Cytuj  
Jesli to dotyczy jednego realmu, czy tez grupy realmow, to zazwyczaj problemem jest routowanie u ISP, albo u ISP twojego ISP, czasem poprawia to po 2 miesiacach, czasem wcale. :)


_________________
Nestor#1522


Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 15:11 
Cytuj  
Dzięki Nestor za odpowiedź - chodź przyznam że otuchą nie napawa. :(
Routowanie u ISP to najgorsza możliwość, ale mi też wydaje (niestety) coraz bardziej realna. Szukam źródła problemu u mnie w kompie juz 3ci dzień i nic...

A czy ktoś na tym forum miał może podobny problem i mógłby wesprzeć diagnozę Nestora doswiadczeniem? Zanim zacznę wydzwaniać do netii wolę się jeszcze upewnić. thx.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 15:49 
Cytuj  
Też mam Netie, tez miałem ten problem. Na wszystkie inne serwery moglem sie połaczyc a na Burning Legion nie. Gadałem z GMami, wkurwiałem sie itp...nagle stało sie cos dziwnego...Router sam mi sie zresetował ( dzieje sie tak raz na 24h)i zaskoczyło...od tamtej pory tez mi sie tak dzieje..tzn staje na "suckess" i nic wiecej...Robie reset kompa i idzie. Moze to rzeczywiście wina Neti..ale z drugiej strony..stało sie tak z dnia na dzien...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 16:28 
Cytuj  
Z ta Netią jest coś dziwnego... Kumpel miał neo, i WoW mu chodził dobrze. Zmienił na netię, i jak sie zaloguje ma takiego laga ze najczęściej ma przez 5 minut ekran "loading" a potem disconnecta, a jeśli mu sie uda wejść do gry ma tak z 2k ms. Można coś na to poradzić, czy trzeba czekać aż naprawią?


_________________
http://rince.mybrute.com/


Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 18:05 
Cytuj  
@nokius - no to szczęściarz z ciebie, bo mi reset nie pomaga. a że 'tak z dnia na dzień' to właśnie argument za opcją ISP. ja na pewno nic u siebie w kompie nie zmieniałem, a u nich coś mogło się zmienić

Na oficjalnym forum wow jest kilka wątków które podnoszą temat "stuck at success wtf??" itd, najdłuższy ma 20 stron, i mimo że nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi o co chodzi, to wszystkie zmierzają w kierunku obwiniania lokalnych ISP. Wygląda na to że nie bezpodstawnie, choćby dlatego że pojawiaja się masowo - tzn w danym czasie gracze z tego samego regionu, używający tego samego ISP mają ten sam problem.

Dziś wieczorem dzwonie do Netii, może trafie na technika który zrozumie jaki to ból wpatrywac się godzinami w fuckin 'succes' na ekranie zamiast grać.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 07:41 
Cytuj  
GL&HF z wydzwanianiem do netii. Nie trafisz tam na zadnego technika to raz tylko jakis nubkow ktorzy szukali pracy gdzie nie beda musieli sie meczyc, po drugie oni maja to w dupie bo i tak nie beda wiedzieli jak Ci pomoc to raz dwa ze beda zaslaniac sie regulaminem ze nie wspieraja gier itp ;)


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 14:00 
Cytuj  
Nowe wątki na oficjalnym forum, oba założone przez polskich graczy używających netii:

Still can't play - Poland
Can't connect - Netia ISP, Poland

póki co zero odzewu ze strony blizz

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 14:35 
Cytuj  
Przeciez Blizz PL traktuje jak kraj 3ciej kategorii.

Nawet Scroll of Resurrection nam zdjeli :<

A wczesniej dzialal i mialem kilka miechow free he he.


Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 15:45 
Cytuj  
blizz się odezwał (albo wysłał bota :roll: )
Cytuj:
Hello everyone,

Thanks for your information so far. Please keep posting as much information as you can, I am escalting this to our Network team for further investigation.

I can't promise you anything, other that the fact that we are investigating it.

As soon as I have any further information I will let you know.

Thanks


Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 09:43 
Cytuj  
@Kord - niestety miałeś racje - po kilku telefonach do Netii ciągle dostaję tę samą odpowiedź, że oni nic nie blokują i wina leży gdzieś po stronie serwerów gry.

Czy jeszcze ktoś z Was / waszych znajomych ma problemy z połączeniem pod Netią? Jeśli tak, zróbcie posta na oficjalnym forum w TYMwątku, niech Blizzard wie że problem dotyczy większej grupy osób. Najlepiej załączcie info z tracerta (tutaj info jak to zrobić).

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 23:49 
Cytuj  
mam od tygodnia dokladnie to samo. sprawdzalem dwie karty sieciowe, resetowalem router, jestem w netii - z ktorej do tej pory przez poltora roku bylem BARDZO zadowolony
Inkub

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 09:19 
Cytuj  
akne napisał(a):
@Kord - niestety miałeś racje - po kilku telefonach do Netii ciągle dostaję tę samą odpowiedź, że oni nic nie blokują i wina leży gdzieś po stronie serwerów gry.

Czy jeszcze ktoś z Was / waszych znajomych ma problemy z połączeniem pod Netią? Jeśli tak, zróbcie posta na oficjalnym forum w TYMwątku, niech Blizzard wie że problem dotyczy większej grupy osób. Najlepiej załączcie info z tracerta (tutaj info jak to zrobić).


Dajesz się spławiać, tutaj winą jest pewnie routing. Ludzie na infolinii to debile i mówią to co im wygodnie. Za każdym razem składaj reklamacje, najlepiej na piśmie.


Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 12:13 
Cytuj  
Tak też zrobiłem, ale od reklamacji na piśmie mają 30 dni na odpowiedź... Na szczęście dużo więcej ludzi ma ten sam problem. Nie tylko z Polski, ale też z innych krajów Wschodniej Europy i z Turcji, więc to raczej wina Telii, albo serwerów samego Blizza, a nie lokalnych ISP. Oficjalne forum jest mocno zaspamowane postami zdenerwowanych graczy którzy sie nie mogą połączyć. Blizz od 3 dni milczy - ani jednego niebieskiego komentarza.

edit: btw, jeden z komentarzy szczególnie bliskich memu sercu: "ffs blizzard, if u cant keep your service running 24/7, stop making addictive games!" :lol: :evil:

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 10:42 
Cytuj  
Ale ofcors ze mialem racje :] Wkoncu sam od kilku miesiecy splawiam ludzi na infolinii neozdrady :oops: Netia i tak to oleje, dopoki beda to jednostkowe przypadki, wiec imo musicie jakos zebrac sie do kupy i nie dac im zyc. Co
do ludzi na infolinii, fakt w wiekszosci to niezle debile, ale czego sie po nich spodziewac skoro tam przyjmuja ludzi jak leci byle chcieli murzynic bez szemrania ze malo placa i wyzyskuja, i trzeba brac pod uwage fakt ze nieraz chocby chcieli maja zwiazane rece bo popierdolone procedury mnie trzymaja...


_________________
Obrazek


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 11:19 
Cytuj  
Na 90% masz zablokowane cos.

Osobiscie mialem takie zdarzenie ze na routerze przekierowalem port 460 na swoj komp (do rozmowy wideo z tlena) i wlasnie wow przestal sie logowac i stawal dokladnie w tym miejscu co piszesz. Po usunieciu przekierowania zaczelo wszystko dzialac. Sensu niema ale skutek jest. Radze wiec przyjrzyj sie regulkom na firewalu/maskaradzie.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:22 
Cytuj  
start > uruchom > cmd > ipconfig /flushdns

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.