mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 17.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 21:18 
Cytuj  
Zastanawiam sie czy kupic ta gre i dolaczyc do swiata warhammera i mam pare pytan swoich, jesli ktos kto gra/gral moglby mi pomoc doknac wyboru i udzielic odp na moje pytania + wlasna opinia to bardzo prosze :)

1 po ile osob gra naraz na 1 serweze (zaslyszalem ze cos kolo 500 tylko ? ) zatem tych serwerow musi byc masa ? jak to jest z tymi serwerami i liczba graczy naraz na 1 servie

2 jak to teraz jest z graniem czy sa lagi albo servery padniete ?

3 czy gra nabiera tempa tzn czy staje sie coraz bardziej popularna i wiecej osob w nia gra?


warto ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 21:32 
Cytuj  
Mkx napisał(a):
Zastanawiam sie czy kupic ta gre i dolaczyc do swiata warhammera i mam pare pytan swoich, jesli ktos kto gra/gral moglby mi pomoc doknac wyboru i udzielic odp na moje pytania + wlasna opinia to bardzo prosze :)

1 po ile osob gra naraz na 1 serweze (zaslyszalem ze cos kolo 500 tylko ? ) zatem tych serwerow musi byc masa ? jak to jest z tymi serwerami i liczba graczy naraz na 1 servie

2 jak to teraz jest z graniem czy sa lagi albo servery padniete ?

3 czy gra nabiera tempa tzn czy staje sie coraz bardziej popularna i wiecej osob w nia gra?


warto ?


1. Co do tego nie jestem pewny ale z pewnoscia to nie jest 500 osob.

2. osobiscie nie mam lagow, mam niski ping wiec gra jest komfortowa. Jezeli chodzi o padniete serwery to tylko wtedy kiedy jest maintaince.

3. Wydaje mi sie, ze tak :) Przynajmniej u nas w naszej gildii duzo osob ma zamiar zakupic sobie pudlo po 1 pazdzierniku ;) Po wyplacie :)

Podsumowujac, ja bym sie nie zastanawial i zainwestowal :)


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 17.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 21:42 
Cytuj  
jeszcze dodam czy kupujac 1 gre da rade grac z niej na dwa kompuery na raz, chodzi mi tu czy z dziewczyna pogram z 1 gry czy jak w kazdej produkcji nie zostalo to wziete pod uwage i trzeba kupic dwie gry.. ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 21:45 
Cytuj  
Cytuj:
czy jak w kazdej produkcji nie zostalo to wziete pod uwage i trzeba kupic dwie gry.. ?


Tak jak w każdej produkcji tego typu trzeba opłacać dwa konta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 21:48 
Cytuj  
Mkx napisał(a):
jeszcze dodam czy kupujac 1 gre da rade grac z niej na dwa kompuery na raz, chodzi mi tu czy z dziewczyna pogram z 1 gry czy jak w kazdej produkcji nie zostalo to wziete pod uwage i trzeba kupic dwie gry.. ?


Czy jak masz swoja dziewczyne to dzielisz ja w lozku z kims innym tez ?


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 22:04 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mkx napisał(a):
jeszcze dodam czy kupujac 1 gre da rade grac z niej na dwa kompuery na raz, chodzi mi tu czy z dziewczyna pogram z 1 gry czy jak w kazdej produkcji nie zostalo to wziete pod uwage i trzeba kupic dwie gry.. ?


Czy jak masz swoja dziewczyne to dzielisz ja w lozku z kims innym tez ?


:lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Posty: 11
Dołączył(a): 17.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 22:19 
Cytuj  
widzisz ale ty ograniczony jestes czemu windows potrafi sprzedac system np na 1, 2 albo 5 stanowisk za pomoca jednego cd ? jak nie wiesz nie mow, i bez glopich tekstow bo podzielic to ciebie moge :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 22:26 
Cytuj  
Cytuj:
glopich

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 22:28 
Cytuj  
ostawa


Posty: 11
Dołączył(a): 17.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 22:44 
Cytuj  
2 promile :) no ale co tam ę ą :)

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 09:22 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
glopich


a mooooooooooooorze glooooooooooopich.....


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 09:26 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mkx napisał(a):
jeszcze dodam czy kupujac 1 gre da rade grac z niej na dwa kompuery na raz, chodzi mi tu czy z dziewczyna pogram z 1 gry czy jak w kazdej produkcji nie zostalo to wziete pod uwage i trzeba kupic dwie gry.. ?


Czy jak masz swoja dziewczyne to dzielisz ja w lozku z kims innym tez ?


Z tą różnicą, że dziewczyna cię może zdradzać i dzielić się z kimś bez twojej wiedzy... ;p
A fizycznie nie ma opcji, żeby grały 2 osoby na jednym koncie, także porównaniu z doopy. :)


_________________
@polygamia


Posty: 11
Dołączył(a): 17.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 13:11 
Cytuj  
jakie sa mozliwosci przedluzenia abonamentu tzn czy zdarza sie ze ktos za gold albo itemki przedlozy abonament ( dam mu gold on mi kupi 30 dni grania) idze to zrobic ? i czy ludzie chca ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 13:17 
Cytuj  
Mkx napisał(a):
jakie sa mozliwosci przedluzenia abonamentu tzn czy zdarza sie ze ktos za gold albo itemki przedlozy abonament ( dam mu gold on mi kupi 30 dni grania) idze to zrobic ? i czy ludzie chca ?


a po co komu gold w tej grze ? Kasa w WARze to nie problem, ja na 20 lvl mam juz 100g i nie wiem na co wydawac :)


_________________



**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 13:18 
Cytuj  
Tak jasne, Ty mu dasz itemki, później swój login i hasło, żeby on mógł wejść i podać swój numer karty kredytowej na Twoim koncie... A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

A na poważnie jak znajdziesz frajera w grze, który na Allegro czy gdzieś tam zapłaci Ci kasę normalną to tak. Jest to oczywiście również bezprawne i jeżeli Ci to udowodnia to dostaniesz bana, ale co tam...

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 13:51 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Tak jasne, Ty mu dasz itemki, później swój login i hasło, żeby on mógł wejść i podać swój numer karty kredytowej na Twoim koncie... A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...



Znam przynajmniej z 5 osób które tak robią w WoWie, ktos komus postacie przenosi, opłaca konta, gra za kogoś na raidzie. I nie uważam to za złą rzecz...


A co War, to póki co nie ma zapotrzebowania na gold...


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 17.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 14:22 
Cytuj  
bo gra raczkuje a co do tego tam swistaka to widzisz w kazdej mmo co gralem albo goscie mi w item shopie kupowali itemy/zwoje albo abonamenty przedluzali czy tez premium acounty za gold/ albo itemki z gry wiec wes sie maly opanuj.

no ale dzienki za odp 2 nizej pana, widac gra musi troche dalej pojsc aby sie dalo bo ogolnie bardzo duzo ludzi z tego korzysta i w sumie zastanawia mnie czemu to nie legalne jak firma wydajace gre powina to jescze popierac, przeciez oni zarabiaja kase tak samo czy to kupi jakis dzieciak mi za kieszonkowe dostajac jakis itemek w grze czy ja se kupie ciezko na to pracujac..

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 18:42 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mkx napisał(a):
jakie sa mozliwosci przedluzenia abonamentu tzn czy zdarza sie ze ktos za gold albo itemki przedlozy abonament ( dam mu gold on mi kupi 30 dni grania) idze to zrobic ? i czy ludzie chca ?


a po co komu gold w tej grze ? Kasa w WARze to nie problem, ja na 20 lvl mam juz 100g i nie wiem na co wydawac :)

Zabawne a chinczycy juz sie oglaszaja z power levelingiem i nabijaniem renown rank......................


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 18:58 
Cytuj  
Dae napisał(a):
A co War, to póki co nie ma zapotrzebowania na gold...


Nie, w ogole.

Polecam topic o keepach.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 19:21 
Cytuj  
Biorąc pod uwagę, że grając tylko sc t3 jedna osoba robi dobrze ponad 1g na godzinę to śmiem twierdzić, że opłata za posiadanie keepa jest śmiesznie mała.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.