mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

W jakich realiach spodziewacie się nowego MMO Blizzard'a?
Kolejne fantasy 25%  25%  [ 21 ]
Science fiction, drugi do kolekcji, przeciwaga dwóm światom fantasy 52%  52%  [ 44 ]
Coś realistycznego, WW2, albo odleglejsza historia, albo czasy współczesne 10%  10%  [ 8 ]
Jeszcze coś innego. 13%  13%  [ 11 ]
Liczba głosów : 84
Autor Wiadomość
*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 19:55 
Cytuj  
Jestem ciekaw jaka jest wasza opinia, co do nowego projektu MMO od Blizzarda.

Jest już potwierdzona kwestia, że będzie to całkiem nowy świat, pytanie tylko jest jaki nurt wybierze Blizzard.

Projekt jest już w trakcie tworzenia od paru dobrych lat, chyba Blizzard jeszcze tak długo nie trzymał w tajemnicy swojego projektu, co dodaje pikanterii temu enigmatycznemu dziełu.


Ja mam swoją teorię i jest ona związana z Activision.

Dopuszczam możliwość że połączenie Blizzarda z Activision zaowocuje współpracą właśnie przy nowym MMO. Możliwe także że ich nowe dzieło będzie sprawnym i bardzo grywalnym połączeniem strzelnianek z elementami rozwoju postaci.

Producenci mogą się pokusić o zdobycie całych rzeszy graczy online gier FPS, oraz graczy MMORPG. Nie jest tajemnicą że Blizzard robi się coraz bardziej łakomym graczem w elektronicznej rozgrywce, po sukcesie WoW'a na pewno będą chcieli zrobić coś, co pobije rekordy swego Azerothowego pupilka.

Dodam jeszcze że pamiętam wypowiedź jednego z pracowników Blizzarda, bodajże z tegorocznego Blizzconu. Powiedział on że nowy projekt powstaje, a twórcy wcale nie zwracają uwagę na to czy będzie on konkurencją dla WoW'a czy nie, po prostu chcą zrobić jak najlepszą grę.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 20:24 
Cytuj  
Nie bedzie sf, bo jakby miało być sf to by nie tworzyli kolejnego świata tylko użyli ten z sc, na wstępie zgarniając rzesze fanatyków (w tym mnie :P). Anyway sektor Koprulu to idealna sceneria do mmo, z masą gotowego lore'u :/

Imo coś totalnie nowego (swój second life? :o), albo kolejny fantasy. 90%+ mmorpg i ich graczy jest w świecie fantasy więc czemu nie trzeci światek?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 20:42 
Cytuj  
Raczej fantasy ze wzgledu ze zgarnac moga kolejny raz dziesiec milionow graczy spokojnie, nawet jesli beda marudzic ze to juz bylo itd, nie liczy sie stary klient tylko nowy, czyli poprostu gra, ktora robia bedzie skierowana do dzisiejszych 10-15 latkow, a nie do tych co podniecali sie beta testami world of warcraft.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 21:12 
Cytuj  
kogo to?

*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 21:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
Raczej fantasy ze wzgledu ze zgarnac moga kolejny raz dziesiec milionow graczy spokojnie, nawet jesli beda marudzic ze to juz bylo itd, nie liczy sie stary klient tylko nowy, czyli poprostu gra, ktora robia bedzie skierowana do dzisiejszych 10-15 latkow, a nie do tych co podniecali sie beta testami world of warcraft.



No nie bądźmy już takimi pesymistami... 10-15 latkowie to nie główni gracze MMO, chyba że tych darmowych.

A co do beta testów WoW'a....ahhh...magiczne chwile ;)

Była to pierwsza gra którą potrafiłem non stop całą noc grać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 21:27 
Cytuj  
zeby byc trendi i na czasie nastepne mmo blizzarda bedzie sie dzialo w czasach wspolczesnych w afganistanie.
us army kontra terrorysci.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 21:30 
Cytuj  
Ta i będą raidy na osamę i obamę

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 21:32 
Cytuj  
no z jaskin mozna by zrobic kolejne milion instancji dla fanow.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 7.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 22:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kogo to?


Osoby, ktore maja czas na granie. :P

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 22:12 
Cytuj  
kikasiontko napisał(a):
Ta i będą raidy na osamę i obamę


no i twoja stara -.-

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 22:15 
Cytuj  
kikasiontko napisał(a):
No nie bądźmy już takimi pesymistami... 10-15 latkowie to nie główni gracze MMO, chyba że tych darmowych.

Pisze o obecnych 10-15 latkach, ktorzy kto wie ile beda miec w dniu premiery tego mmo od blizza.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 22:26 
Cytuj  
Cyberpunk skrzyzowany z renesansem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 23:08 
Cytuj  
Albo moda na sukces skrzyżowana z serem


Dobra, zamknijcie ten temat, jednak za mało jeszcze info o tym projekcie, a ludzie dają tutaj upust swojej chorej wyobraźni ;)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 23:39 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cyberpunk skrzyzowany z renesansem.


steampunk ? :D

u wish that


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 00:26 
Cytuj  
joshe napisał(a):
iniside napisał(a):
Cyberpunk skrzyzowany z renesansem.


steampunk ? :D

u wish that

Nie, dokładnie to co napisałem. Steampunk to steampunk. Ja mowie i modyfikacjach genetycznych, czołgach, laserach, magii, teleportach itd, w klimacie renesansu/pulp


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 00:44 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8gTlJO,8_World_ ... ukcji.html


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 10:13 
Cytuj  
Keii napisał(a):
http://www.gram.pl/news_8gTlJO,8_World_of_Starcraft_w_produkcji.html


Ciekaw jestem na ile jest to prawdziwe. A jeśli jest to prawdziwe to strzał w 10! Jeżeli ta gierka będzie miała taką grywalność i miodność jak WoW to kupuję w ciemno :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 11:07 
Cytuj  
Nie jestem przekonany do MMO w świecie SF... ale mam paskudne przeczucie że pyknie mi dziesiątki dni played w tą nową produkcję :>

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 12:47 
Cytuj  
Doczytajcie do końca ten "news". Poziom i adekwatność tytułu "newsa" w stosunku do jego treści na poziomie onetu.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 14:47 
Cytuj  
Ja tam się zastanawiam czy Blizz potrafi jeszcze czymkolwiek mnie jako gracza oczarować... Od 2004 roku nie wydali żadnego nowego tytułu i w sumie jedyne co wypuścili na rynek to dwa dodatki do WoW, które zdaniem WIELU graczy - zjebały tą grę. S2 i D3 jeszcze nie ma, więc trudno na dzień dzisiejszy ocenić w jakiej jest Blizzard formie, a to też "odgrzewane kotlety" są. Kiedyś Blizzard zachwycał bo jego gry były niezwykle jak na czasy ich wydania dopieszczone bijąc jakością konkurencję. Jako w sumie pierwszy Blizz zobaczył potencjał w multiplayer i wprowadził całkiem inne standardy tego typu rozgrywki. Dzisiaj są trochę inne czasy i może wcale nie być tak różowo... to co kiedyś wgniatało w fotel obecnie uchodzi za standard...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 9 gru 2009, 21:13 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.